ترس کوه به عنوان دو استرالیایی قرارداد COVID-19

کالین Brinsden – AAPAAP

Two more Australians have been diagnosed with the deadly illness.
آیکون دوربیندو استرالیایی تشخیص داده شده اند با این بیماری مرگبار. اعتبار: TheWest

تعداد تایید coronavirus موارد در استرالیا افزایش یافته است و توسط دو نفر به 25 عنوان جهان هیت سازمان مطرح شده و خطر گسترش این بیماری را “بسیار بالا”.

63 ساله که به تازگی از ایران است که در انزوا در ساحل طلا بیمارستان دانشگاه در حالی که 79 ساله در غرب استرالیا دارای آزمایش مثبت پس از تخلیه از الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن است.

با توجه به استرالیا در بخش بهداشت و درمان وجود دارد 84,117 موارد گسترده جهانی و 2872 و میر گزارش شده.

“ادامه افزایش در تعداد موارد و تعدادی از کشورها را تحت تاثیر قرار بیش از چند روز گذشته به وضوح نگرانی” چه کسی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesushe گفت: در ژنو است.

او گفت که 24 Covid-19 مورد در حال حاضر صادر شده از ایتالیا – بدترین-آمار کشور در اروپا به 14 کشور و 97 مورد صادر شده از ایران به 11 کشور جهان است.

این آژانس سلامت سازمان ملل متحد قبلا برچسب خطر جهانی به عنوان “بالا” اما هنوز از تماس آن را یک بیماری همه گیر.

دولت استرالیا در حال حاضر قرار دادن در محل قصد دارد برای مقابله با یک بیماری همه گیر.

آن است که به دنبال در چگونه مراقبت از سالمندان امکانات می تواند قفل کردن در مورد شیوع کروناویروس.

نخست وزیر اسکات موریسون می گوید: در حالی که برخی از کشورها مانند ژاپن به دنبال بسته شدن مدارس وجود دارد بدون نیاز به انجام است که در استرالیا بر اساس توصیه های پزشکی.

این ویروس شناخته شده به عنوان COVID-19 تاثیر می گذارد و افراد مسن بیشتر است.

“بزرگتر تاثیر خواهد بود در چیزهایی مانند مراقبت از سالمندان امکانات قابلیت قفل کردن آن و به حق مراقبت و حمایت از کسانی که در حال کار در آن مکان” آقای موریسون گفت: در روز جمعه.

وزرای بهداشت که ملاقات در ملبورن در روز جمعه توافق مشترک المنافع می تواند در مراقبت از سالمندان پیشرفته فرآیند برنامه ریزی است.

“کسانی که به افراد مسن و یا کسانی که مشکلات خود را با سیستم ایمنی بدن هستند بیشتر در معرض خطر است و به همین دلیل آنها مطلق اولویت” فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار گفت.

سن ارائه دهندگان مراقبت های دریافت نامه در این هفته از افسر ارشد پزشکی برندان مورفی ترسیم نیاز به آنها را به اورژانس برنامه در محل.

“در حالی که تعداد موارد COVID-19 در حال حاضر در استرالیا ممکن است که این وضعیت می تواند تغییر و خدمات نیاز به برنامه ریزی و آماده می شود برای این,” او نوشت.

فدرال مخالفت frontbencher جیسون کلر گفت که دولت در حال انجام کار درست حتی هر چند که هنوز برای اعلام یک بیماری همه گیر.

“آنها باید به دنبال مشاوره از یک افسر ارشد پزشکی … آنها باید به دنبال مشاوره از کارشناسان” آقای کلر تلویزیون ABC گفت در روز شنبه.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im