نگرانی از coronavirus در منطقه خلیج

محوری به کانون توجه

در لبه خلیج سان فرانسیسکو و با جمعیت 450,000, Solano County است قومی متنوع و با استانداردهای ملی نسبتا خوبی کردن با متوسط درآمد حدود $80,000.

وقتی مقامات اعلام کرد چهار هفته پیش که صدها نفر از شهروندان آمریکایی در سفر از آسیا خواهد بود در قرنطینه تراویس پایگاه نیروی هوایی در قلب شهرستان سولانو شهرستان محوری شد به ملی کانون توجه است.

“ما شاهد سلنو پخش بیش از همه اخبار با تراویس و قرنطینه و ما فکر کردیم که به خوبی آن را تنها یک موضوع از زمان” گفت: کریکت Kanouff رئیس پنا Adobe تاریخی جامعه که حفظ یک خانه ساخته شده توسط مهاجران اولیه.

“ما می خواهم به شناخته شده برای ما فضائل دیگر” Kanouff گفت: در روز جمعه به عنوان او قرار داده و صابون در حمام موزه در نرم افزار adobe.

چند تن از کسانی که در قرنطینه تراویس آزمایش مثبت برای ویروس. در عین حال روز پنجشنبه مقامات بهداشت تاکید کرد هیچ نشانه ای که این زن تا به حال در تماس با هر کسی که در پایه و نه تا به حال او سفر به تازگی.

یکی از بیماران از پایگاه نیروی هوایی منتقل شد به یک بیمارستان در شهرستان سونوما و قرنطینه در انزوا. Sonoma County مقامات بهداشتی کاهش یافته است به انتشار اطلاعات در بیمار و یا کدام بیمارستان است درمان چند آنها باید گفت که بیمار است و نه نمایش هر گونه علائم.

در خارج از پایگاه نیروی هوایی در روز پنج شنبه وجود دارد چند نشانه هایی از نگرانی. خلبانان در پرواز مناسب استقبال یکدیگر با دست دادن در نزدیکی یک رستوران مواد غذایی سریع. هیچ یک عینک ماسک در طول ناهار عجله.

“به نظر من این فقط یکی دیگر از آنفولانزا گفت:” بورلی Garske بود که در نظر گرفتن یک پیاده روی چند دقیقه از پایه ورودی.

داشتن یک صورت ممکن از جامعه انتقال رخ می دهد در شهرستان ویروس ساخته احساس “نزدیک به خانه,” او گفت:. اما او شانه ای بالا انداخت این ایده است که او ممکن است در معرض تبدیل شدن.

“من و همسرم نمی تواند خیلی” Garske گفت. “اگر ما بیرون رفتن معمولا آن را به رفتن به ماهیگیری است.”

Andre f bourque ♕ لوئیس زندگی می کند که دقیقه به دور از تراویس پایگاه نیروی هوایی گفت که او نگران نیست.

“من بیشتر تنها ماندن در خانه من,” او گفت: “من نمی ترسم.”

اما به عنوان لوئیس نشسته در آفتاب در مرتع پرورش احشام خانه از صبح پنجشنبه او گفت: برخی از بستگان او رشد کرده بود عصبی تر در مورد ویروس. مورد جدید بود و مشکل رمز و راز است.

او برنامه ریزی شده بود به بازگشت به زادگاهش تایلند به دیدار خواهرش بود اما در حال حاضر قرار دادن سفر.

“این یک زمان مناسب برای آن” لوئیس گفت. “شما نمی ممکن است قادر به بازگشت.”

زن در Solano County است که کروناویروس در ابتدا درمان در واکاویل گرفته شده و سپس توسط آمبولانس به UC Davis مرکز پزشکی در ساکرامنتو, جایی که او هنوز در حال درمان می شود که از پنج شنبه شب.

در بیمارستان در روز قبل از آن برخی از کارگران به نظر می رسید عمیقا نگران ممکن است قرار گرفتن در معرض.

“من نگران هستم که چگونه این تاثیر می گذارد کودک من” گفت: Vickie Poncalo یک صندوقدار در بیمارستان کافه است که در هفت ماه باردار.

“ما باید با پوشیدن یک ماسک و نگران کننده است که مردم در حال قدم زدن در اطراف در اینجا؟” “باید من حتی در اینجا؟”

در فروشگاه, Madeline Daniels گفت: او تعجب که در مورد تمام راه های ممکن این ویروس ممکن است گسترش یافته است.

“پول کثیف ترین چیز,” او گفت:.

دکتر پیتر Beilenson مدیر Sacramento County بخش خدمات بهداشتی و گفت مقامات نیروبخش برای بزرگتر شیوع در شمال کالیفرنیا.

“وجود دارد تقریبا مطمئنا رفتن به یک تعداد قابل توجهی از مردم تست مثبت” Beilenson گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>