ترس را برای خود و خانواده ها در درایو از طریق coronavirus تست خطوط

PARAMUS N. J. >> صعود آنها به اتومبیل خود را در وسط شب مسابقه در یک خط که از آنها ممکن است تبدیل به دور.

احساس بیمار و تاکید کرد مردم در ایالات متحده سخت ترین ضربه از coronavirus ادامه به جریان به درایو از طریق تست سایت های امید برای دریافت راهنمایی در مورد اینکه آیا به دنبال درمان یا اطمینان است که آنها به این بیماری مبتلا هستند.

بنابراین آنها صبر کنید در تاریکی خارج tented تست سایت های مانند این یکی در برگن کالج در فورت لی نیوجرسی با درد بدن و ذهن مضطرب امید در مدت کوتاهی پس از طلوع آفتاب آنها در نهایت می تواند آزمایش می شود.

“این واضح است اما من فقط امیدوارم که من نمی آلوده کسی گفت:” الکساندر Carpio, 17, به عنوان او منتظر نوبت خود.

موبایل تست سایت های مانند این یکی در شمال نیوجرسی در سراسر مرز از کانون ایالات متحده شیوع در نیویورک بودند با عجله مرتب در تقلا برای گرفتن تست که باقی مانده است دشوار است به خصوص برای کسانی که نبودند نشان دادن علایم شدید و یا افراد مسن. وجود 24 در نیوجرسی حمل حدود 8000 تست در هر روز.

همانطور که از شنبه, در مورد 96,000 مردم تا به حال آزمایش مثبت در دولت است. درب بعدی در نیویورک بیش از یک چهارم میلیون نفر از مردم آموخته اند که از طریق آزمایش که آنها هم مبتلا هستند. درست تعداد افراد بیمار در هر دو کشور است که بدون شک بالاتر همانطور که در بسیاری از مکان آزمون باقی می ماند کمیاب به اندازه کافی است که مردم در حال خواست تنها به دنبال آنها را اگر آنها بسیار بیمار است.

در نیو راشل, نیویورک شهرستان, حومه بود که اوایل نقطه داغ برای این ویروس یک درایو از طریق تست سایت تاسیس شد در گلن جزیره پارک. که هنوز هم در سمت چپ بسیاری از مردم نا امید: پلیس تبدیل شده به دور اتومبیل زمانی که آنها نشان داد تا بدون نیاز به قرار ملاقات.

حتی کسانی که احساس نمی کند بیمار شد و در حال تکان هنگامی که آنها وارد مکان محبوب برای پیکنیک و رویدادهای خاص در لانگ آیلند صدا و استقبال قرار گرفتند سرباز گارد ملی و کادر پزشکی مجهز سر به پا در ماسک و دیگر تجهیزات حفاظتی.

“این nerve-wracking به دلیل آن را مانند یک صحنه فیلم. من استفاده می شود برای رفتن به گلن جزیره در همه زمان ها و در حال حاضر آن را یک بیماری همه گیر در منطقه گفت:” جو Goubeaud بود که توصیه به تست همراه با خانواده اش پس از او همسر کریستینا یک پرستار در نیو راشل مدرسه سیستم علائم به حال.

یک وقت ملاقات نبود مورد نیاز در پاراموس اما کسانی که به دنبال آزمایش می شود تا به حال به نشان دادن علائم. و با توانایی به انجام تنها 500 آزمون در روز, سایت رسیدن به ظرفیت آن تا به سرعت که در آن بسته شد چندی پس از آن در ساعت 8 صبح باز است.

ترزا ریس وارد شده پس از 4 صبح و با شوهرش ژن او منتظر در یک خط از اتومبیل است که می تواند مار ده ها درون خطوط تقسیم مخروطهای نارنجی رنگ. آنها هر دو کار در نیویورک و بیمارستان و تماشای همکاران سقوط بیمار و هراس آنها را به عنوان به خوبی. او را پشت در محل کار در حال حاضر, اما گیج در تلاش برای دریافت یک آزمون.

“این نوع از غم و همچنین خسته کننده به دلیل این است که امریکا و ما از فیلیپین و آن را به یک کشور جهان سوم. و من احساس می کنم هم برای من و همکاران از آنجا که ما در حال برخورد با چیزی که ما نمی دانیم و ما حتی محافظت شده,” او گفت: در حالی که شکستن را به اشک.

“این حقایق ، این است که ایالات متحده آمریکا است. این اولین کشور جهان. آن قرار است به غنی باشد.”

مقامات در بسیاری از ایالت ها ضربه سخت توسط ویروس باید گفت که کمبود گسترده آزمایش بزرگترین چالش برای برداشتن محدودیت در تعامل اجتماعی است که که مردم به دور از شغل خود و هر یک از دیگر برای هفته ها.

اکثریت افرادی که با موفقیت تست سرعت, تست منفی آمار دولتی نشان می دهد.

Roseli Contreras جدید با 2-ماه-پیر پسر یکی از آنها بود. کودک را به متخصص اطفال گفت: او را به متوقف کردن تغذیه با شیر مادر پس از شروع به احساس بد و حتی تست منفی نمی سهولت نگرانی خود را چون او می ترسید یک مخلوط کردن در نتایج.

پدرش Roselio Contreras که تست او مثبت بود — حتی اگر او احساس می کند هیچ نشانه ای ندارند. او شگفتی که آیا شباهت نام خود منجر به اشتباه در حالی که همه امید او نمی خواهد که برای جلوگیری از دیدن پسرش در دسترس نباشد.

“من فقط نمی خواهید برای پایان دادن به در یک بیمارستان,” او گفت:. “من نمی خواهم ما را از هم جدا کنید. آره این فقط یک فکر ترسناک واقعا….”

آن است که مصرف همه آنها. علاوه بر تعجب اگر آنها ممکن است مبتلا به یک بیماری است که به کشته شدن بیش از 18,000 در دو کشور وجود دارد که تمایل به حفاظت از اعضای خانواده که ممکن است حتی بیشتر مستعد ابتلا.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم است که روشن کردن بعد از چند هفته. برای برخی از, آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

الکساندر ارشد در دبیرستان و آگاه او ممکن است از دست prom شب مراسم فارغ التحصیلی و خیلی بیشتر است که قرار بود به این بهار بسیار سرگرم کننده است. او پذیرفته شده است به دانشگاه اما نمی دانم که در آن می ایستد چرا که او مطمئن نیست یا اگر زمانی که او می تواند قرار دادن امتحانات که قرار است برای تعیین کلاس های خود.

اما او بسیار بزرگتر و نگرانی است.

او سهام یک اتاق در خانه و خانواده خود را با 72 ساله مادر بزرگ که دیابتی. با درد در ریه های خود بود که آنقدر شدید است که او روشن از خواب در معده خود را به پشت خود او مطمئن بود که او خواهد بود مثل مادرش که در حال حاضر آزمایش مثبت است.

او هر چند او در حال حاضر احساس بهتر است. اما هنوز هم سوالات خود را نگه دارید آمدن به دیگران است. اگر چه او باعث می شود مادر بزرگ خود را برای دریافت یک بیماری او ممکن است قادر به رسیدگی دارد ؟ چگونه آنها محافظت از خود و پدر و خواهر ؟ می تواند مادر خود را دریافت virus بار دوم ؟

“سخت ترین بخشی است که فقط امیدوار است که شما نمی آلوده هر کس دیگری,” او گفت:. “این احتمالا سخت ترین قسمت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>