FDA اجازه می دهد تا استفاده از مواد مخدر برای coronavirus

واشنگتن — ایالات متحده رگولاتور در روز جمعه اجازه اضطراری استفاده از یک داروی آزمایشی است که به نظر می رسد برای کمک به برخی از coronavirus بیماران سریعتر بهبود می یابند.

آن است که برای اولین بار مواد مخدر نشان داده شده است برای کمک به مبارزه با COVID-19 که به کشته شدن بیش از 230,000 نفر در سراسر جهان.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام این خبر در کاخ سفید در کنار غذا و دارو کمیسر Stephen هان که گفت: مواد مخدر در دسترس خواهد بود برای بیماران بستری با COVID-19.

FDA عمل پس از نتایج اولیه از دولت حمایت مطالعه نشان داد که علوم جلعاد را remdesivir کوتاه زمان برای بازیابی 31 درصد یا حدود چهار روز به طور متوسط برای بستری COVID-19 بيمار.

مطالعه 1,063 بيماران بزرگترین و سخت ترین تست مواد مخدر و شامل مقايسه با گروه دريافت فقط مراقبت های معمول پس remdesivir اثرات می تواند با دقت مورد بررسی قرار گرفت.

کسانی که با توجه به مواد مخدر قادر به ترک بیمارستان در 11 روز به طور متوسط در مقابل 15 روز برای گروه مقایسه شد. این دارو همچنین ممکن است کاهش مرگ و میر هر چند که برخی از جزئی نتایج نشان داد تا کنون.

موسسه ملی بهداشت, Dr. Anthony Fauci گفت: این مواد مخدر را تبدیل به یک استاندارد جدید برای مراقبت به شدت بیمار COVID-19 بیماران مثل کسانی که در این مطالعه است. این دارو تست شده است مردم با خفیف تر بیماری و در حال حاضر داده می شود از طریق یک چهارم در یک بیمارستان است.

FDA مجاز دارو تحت اورژانس قدرت به سرعت به سرعت داروهای تجربی آزمایش و دیگر محصولات پزشکی به بیماران در طول بهداشت عمومی بحران.

در زمان عادی FDA نیاز به “شواهد قابل توجهی” از مواد مخدر ایمنی و اثربخشی معمولا از طریق یک یا بزرگ تر دقت کنترل بیمار مطالعات. اما در طول بهداشت عمومی در شرایط اضطراری این سازمان می تواند چشم پوشیدن از این استاندارد به سادگی نیاز است که یک داروی آزمایشی است منافع بالقوه بیشتر خطرات آن.

جلعاد است گفت: این امر کمک آن در حال حاضر در دسترس انبار دارو و ramping تا تولید را بیشتر.

هیچ داروهای تایید شده در حال حاضر برای درمان coronavirus و remdesivir هنوز هم نیاز به تایید رسمی.

FDA می تواند تبدیل به مواد مخدر وضعیت به تایید کامل اگر جلعاد و یا محققان دیگر ارائه داده های اضافی از remdesivir ایمنی و اثربخشی.

“این است که بسیار اولیه مرحله بنابراین شما نمی خواهد انتظار می رود به هر نوع تایید کامل در این مرحله گفت:” کتی بورگس یک وکیل متخصص در FDA مسائل. “اما بدیهی است که آنها می خواهند برای دریافت این به بيماران به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

FDA قبلا به اورژانس با استفاده از مجوز به مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها ترویج آن به عنوان یک درمان ممکن برای COVID-19. هیچ بزرگ, با کیفیت بالا, مطالعات نشان داده اند که مواد مخدر به کار برای آن است و آن را قابل نگرانی های ایمنی.

FDA هشدار پزشکان در اواخر ماه گذشته در برابر تجویز دارو خارج از بیمارستان و یا تحقیقات تنظیمات با توجه به خطرات ناشی از گاهی کشنده قلب عوارض جانبی.

دو مطالعات منتشر شده در جمعه اضافه کردن به نگرانی در مورد مالاریا مواد مخدر است.

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de