اف بی آی می خواهد یلو توریستی عکس, برای کمک به جستجو برای فرزندان لری Vallow

بویزی آیداهو >> مقامات ایالات متحده درخواست پارک ملی یلوستون گردشگران به نقد و بررسی عکس های تعطیلات خود را به دیدن اگر آنها می تواند نقطه هیچ سرنخ در مورد دو گم شده کودکانی که مادر آورده شده است به آیداهو به صورت اتهامات عنوان شده علیه.

لری Vallow دستگیر شد در کائوآئی ماه گذشته و به اتهام جنایت کودک رها شد. او 7 ساله پسر جاشوا “JJ” Vallow گذشته دیده می شود هفت. 23 و خود بزرگ خواهر 17 ساله Tylee رایان گذشته دیده می شود هفت. 8 — همان روز خانواده در ادامه سفر یک روزه از طریق محبوب پارک.

پلیس در شهر کوچک آیداهو که در آن کودکان از گذشته شناخته شده است به زندگی باید گفت آنها “به شدت بر این باورند که یوشع و Tylee زندگی در معرض خطر هستند.” آنها همچنین می گویند Vallow, 46, و همسرش, چاد Daybell بارها و بارها دروغ در مورد محل نگهداری کودکان است.

عجیب و غریب مورد دهانه چندین ایالت شامل تحقیقات به سه مرموز مرگ و میر و لمس در شایعات از Vallow و Daybell را آخرالزمانی اعتقادات مذهبی.

Vallow را از شوهر جدا چارلز Vallow هدف گلوله قرار گرفت و کشته شد توسط برادرش الکس کاکس در ققنوس در ماه ژوئیه گذشته. کاکس که گفت: تیراندازی در دفاع از درگذشت علل ناشناخته در ماه دسامبر.

در ماه اوت Vallow نقل مکان کرد و از آریزونا به آیداهو که در آن Daybell زندگی با همسرش, Tammy Daybell. او در ماه اکتبر. او اگهی گفت: مرگ از علل طبیعی اما اجرای قانون مشکوک شد که چاد Daybell ازدواج Vallow فقط دو هفته پس از Tammy مرگ است.

Tammy Daybell باقی مانده اند که, اما گزارش کالبد شکافی هنوز منتشر نشده است. سم شناسی نتایج کاکس نیز عمومی هستند و در عین حال.

اجرای قانون همراهی Vallow به آیداهو امروز و او را به دلیل در دادگاه روز شنبه. Vallow وکلای برایان Webb و Edwina Elcox عقاب نمی تواند بلافاصله نظر رسیده.

در رکسبرگ اداره پلیس و اف بی آی در حال پرسیدن هر کسی که بازدید یلوستون در سپتامبر. 8 به اشتراک گذاشتن هر گونه عکس و یا فیلم ها از سفر خود را با اجرای قانون است.

محققان به ویژه به دنبال هر چیزی که ممکن است نشان می دهد Vallow او برادر Cox کودکان یا نقره 2017 Ford F-150 پیکاپ با آریزونا پلاک CPQUINT که این گروه در حال رانندگی بود در Yellowstone با توجه به اف بی آی در بیانیه ای.

“اجرای قانون است که به دنبال عکس و ویدئو است که ممکن است تصاویر گرفته شده از این افراد و خودرو ها و یا تصاویر از جمعیت و دیگر بازدید کنندگان پارک که در آن این افراد ممکن است در حال حاضر” بیانیه ای گفت:.

عکس و ویدئو را می توان آپلود در FBI.gov/Rexburg.

محققان در حال آماده سازی در مورد شکستن در مورد: اف بی آی به ارمغان آورد یک تلفن همراه فرماندهی واحد به رکسبرگ در روز دوشنبه. مرکز فرماندهی است که شبیه به بزرگ تفریحی وسیله نقلیه مجهز جرم پردازش تجهیزات ارائه پشتیبانی لجستیکی به مقامات محلی.

رکسبرگ پلیس اولین سوال Vallow و Daybell در مورد از دست رفته کودکان و نوجوانان در اواخر ماه نوامبر اما زمانی که کارآگاهان بازگشت و روز بعد زن و شوهر به حال ترک شهر. از آنها خواسته هاوایی مقامات برای کمک به آنها را پیدا کردن.

Vallow گزارش معتقد است که او “خدا اختصاص داده شده برای انجام کار 144,000 در آمدن مسیح دوم در ماه جولای سال 2020” با توجه به اسناد طلاق که چارلز Vallow ظ قبل از مرگ او.

او و Daybell هر دو درگیر در آیداهو بر اساس گروه است که باعث آماده شدن برای کتاب مقدس پایان زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de