اف بی آی اسناد نشان می دهد ارتباطی بین راجر سنگ جولیان آسانژ

واشنگتن >> هفته پس از رابرت مولر منصوب شد مشاور ویژه در روسیه بررسی راجر سنگ های محرم از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اطمینان بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ در یک پیام توییتر است که اگر دادستان آمد و پس از او “من را در کل خانه از کارت” با توجه به اسناد FBI ساخته شده امروز.

سوابق نشان می دهد میزان ارتباطات بین سنگ و آسانژ که ضد پنهان کاری وب سایت منتشر دموکراتیک ایمیل های هک شده توسط روس ها در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری و تاکید تلاشهای تهمت متفقین برای به دست آوردن بینش در مورد انتشار اطلاعات آنها انتظار می رود را شرمسار دموکراتیک حریف هیلاری کلینتون ،

اسناد — FBI گواهی حسن فرستاده شده برای به دست آوردن حکم جستجو در تحقیقات جنایی را به سنگ شدند پس از یک دادگاه آورده شده توسط آسوشیتد پرس و دیگر سازمان های رسانه ها.

آنها ساخته شده به عنوان سنگ محکوم به سال گذشته در Mueller تحقیق روابط بین روسیه و مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در انتظار یک تاریخ به تسلیم شدن به یک زندان فدرال سیستم است که دست و پنجه نرم با شیوع کروناویروس.

در ماه ژوئن سال 2017 توییتر پیام مستقیم ذکر شده در سوابق سنگ اطمینان آسانژ که این موضوع هنوز هم “مزخرف” و گفت: “به عنوان یک روزنامه نگار مهم نیست که در آن شما تنها اطلاعات آن دقیق و معتبر است.”

او اشاره کرد به عنوان مثال در سال 1971 دادگاه عالی که تسهیل انتشار روزنامه از پنتاگون مقالات طبقه بندی شده دولت اسناد و مدارک در مورد جنگ ویتنام.

“اگر دولت آمریکا حرکت می کند شما من را در کل خانه از کارت” سنگ نوشت: به گفته یک رونوشت از این پیام ذکر شده در جستجوی حکم استشهاد. “با دانشجو تا تجاوز جنسی اتهامات من نمی دانم از هر گونه جرم و جنایت شما نیاز به عفو برای — بهترین آرزوها. R.”

سنگ به احتمال زیاد اشاره به تجاوز جنسی بررسی کاهش یافته و هفته قبل از آن توسط مقامات سوئد. آسانژ که در آن زمان بود پر از سوراخ در سفارت اکوادور در لندن متهم شده بود در سال گذشته با یک سری از جنایات توسط وزارت دادگستری ایالات متحده از جمله جاسوسی عمل نقض برای کارگردانی سابق ارتش خصوصی چلسی منینگ در یکی از بزرگترین سازش از اطلاعات طبقه بندی شده در تاریخ ایالات متحده است.

آسانژ در پاسخ به سنگ 2017 پیام توییتر گفت: “بین سیا و DoJ آنها در حال انجام بسیار زیادی است. در DoJ جانبی است که در آینده بیشتر به شدت از کسانی که وسواس با مصرف پایین مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای فشار ما را به یک معامله.”

سنگ پاسخ داد که او انجام همه چیز ممکن است برای “رسیدگی به مسائل در بالاترین سطوح دولت.”

پرونده را روشن تهمت کمپین کنجکاوی در مورد چه اطلاعاتی ویکی لیکس قرار بود به عمومی. سابق کاخ سفید مشاور استیو Bannon گفت Mueller تیم تحت بازجویی که از او خواسته بود سنگ مورد ویکی لیکس چرا که او تا به حال شنیده ام که سنگ بود یک کانال به آسانژ و او امیدوار بود برای بیشتر منتشر آسیب رساندن اطلاعات است.

در بیانیه ای امروز سنگ اذعان کرد که حکم جستجو گواهی حسن حاوی خصوصی ارتباطات اما اصرار داشت که آنها “اثبات هیچ جرم است.”

“من هیچ بیم و هراس در مورد آزادی خود را به عنوان آنها تایید هیچ فعالیت غیر قانونی و قطعا هیچ روسی تبانی توسط من در طول سال 2016 انتخابات. وجود دارد در این روز هیچ مدرکی وجود ندارد که من تا به حال یا می دانستند در مورد منبع یا محتوای ویکی لیکس افشا قبل از انتشار عمومی” سنگ گفت.

سنگ شد در میان شش همکاران از تهمت متهم در Mueller را بررسی است. او به اعدام محکوم شده در سال گذشته از دروغ گفتن به خانه قانونگذاران دستکاری با یک شاهد و مانع کنگره خود در روسیه را آغاز کرد.

یک قاضی در ماه فوریه محکوم سنگ به 40 ماه زندان در یک مورد که در معرض شکاف در داخل وزارت دادگستری — کل آزمایشی تیم ترک تعقیب در میان یک اختلاف بیش از توصیه می شود مجازات — و بین تهمت و دادستان کل ویلیام Barr که گفت: رئیس جمهور توییتهایی دربارهی مداوم موارد ساخته شده کار خود را “غیر ممکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im