Fauci به هشدار مجلس سنا از ‘نیازی درد و رنج و مرگ’ اگر کشور باز می شود قبل از موعد مقرر

واشنگتن >> Dr. Anthony S. Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص و رقم مرکزی در دولت در پاسخ به coronavirus برنامه ای برای ارائه یک استارک هشدار به مجلس سنا روز سه شنبه: آمریکایی ها خواهد تجربه “نیازی درد و رنج و مرگ” اگر کشور باز می شود تا قبل از موعد مقرر.

Fauci که پدید آمده است که شاید ملت احترام ترین صدا در طول coronavirus بحران یکی از چهار دولت بالا پزشکان به شهادت برنامه ریزی شده از راه دور در مشخصات بالا و بسیار غیر معمول — جلسه سهشنبه مجلس سنا سلامت آموزش و پرورش, کار و کمیته حقوق بازنشستگی. او نظرات خود را در پست الکترونیکی و پیام اواخر امشب.

روز سه شنبه جلسه خواهد بود و اولین حضور خود را قبل از کنگره از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کروناویروس یک بیماری همه گیر ملی اضطراری در مارس 13, و فرصت را برای او به آدرس قانونگذاران و بدون تهمت توسط سمت خود را. او در حال حاضر در یک “اصلاح قرنطینه,” او گفت: “کم خطر” قرار گرفتن در معرض به کسی که با این ویروس آلوده.

او را شهادت از راه دور سه شنبه. در ایمیل او گذاشته و از آنچه او در نظر دارد برای گفتن.

“عمده پیام است که من مایل به انتقال به سنا HLP کمیته فردا این خطر تلاش برای باز کردن این کشور در موعد مقرر,” او نوشت. “اگر ما به جست و خیز بیش از پست های بازرسی در این دستورالعمل به: ‘باز امریکا دوباره” پس از آن ما در معرض خطر خطر شیوع بیماری های متعدد در سراسر کشور. این را نه تنها در نتیجه نیازی درد و رنج و مرگ را در واقع مجموعه ما در تلاش ما برای بازگشت به حالت عادی است.”

Fauci با اشاره به سه فاز کاخ سفید برنامه باز کردن امریکا دوباره که میسازد دستورالعمل برای مقامات دولتی با توجه به بازگشایی اقتصاد خود را. در میان توصیه های آن: ایالات متحده باید “رو به پایین مسیر مثبت آزمایش” یا “رو به پایین مسیر از موارد مستند” از coronavirus بیش از دو هفته در حالی که انجام قوی تماس با ردیابی و “نگهبان نظارت” آزمایش از افراد بدون علامت در جمعیت های آسیب پذیر مانند خانه های سالمندان.

اما بسیاری از کشورهای در حال بازگشایی بدون ملاقات این دستورالعمل است که افزایش نگرانی در میان کارشناسان بهداشت عمومی مانند Fauci قابل تامل است. در یک تجزیه و تحلیل منتشر شده در هفته گذشته نیویورک تایمز نشان داد که بیش از نیمی از کشورهای تسهیلات مورد شمارش به روند صعودی و مثبت نتایج آزمون در حال افزایش و یا هر دو.

Fauci های دیرین مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شده است تا حد زیادی از نمایش عمومی به صورت دو هفته گذشته تا کنون پس از مغلوب ساختن پیشی جستن خود را رها روزانه جلسات با کروناویروس نیروی کار.

بازگشت خود را به کنگره هر چند مجازی در حال رفتن به باید تماشای تلویزیون در واشنگتن — یکی از عجیب ترین پر مخاطره جلسات در حافظه اخیر است.

او ظاهر خواهد شد در کنار رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, Stephen هان کمیسر غذا و دارو و Adm. برت P. Giroir, معاون وزیر بهداشت و درمان. Redfield و هان نیز در قرنطینه پس از قرار گرفتن در معرض ویروس به عنوان رئیس کمیته بهداشت ، لامار الکساندر R دنیاست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de