Fauci می گوید که ‘درست شد’ بیان کرد بدون علامت گسترش coronavirus نادر است

ارشد کاخ سفید مشاور دکتر Anthony Fauci است رد ارزش سازمان بهداشت ادعا می کنند که بدون علامت گسترش این رمان coronavirus نادر است.

در طول یک شنبه مصاحبه در “صبح به خیر آمریکا” Fauci اشاره کرد که “راه می رفت که به دلیل این که هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان می دهد که مورد” و اضافه شده است وجود دارد مقدار زیادی از شواهد نشان می دهد بدون علامت گسترش است که در واقع قابل توجه است.

“شواهد ما داده اند, درصد از مردم است که در حدود 25% تا 45% از کلیت افراد آلوده به احتمال زیاد بدون علائم,” او گفت:. “و ما می دانیم که از مطالعات اپیدمیولوژیک که آنها می تواند انتقال به کسی که مثلا حتی زمانی که آنها بدون علائم است.”

این نظر توسط دکتر ماریا ون Kerkhove سر این که چه کسی در حال ظهور و بیماری های مشترک بين انسان و حيوان واحد. او بعدها به نام او سخنان یک “سوء تفاهم است.”

“من در پاسخ به یک سوال در کنفرانس مطبوعاتی,” او گفت:. “من در بیان سیاست از کسی یا چیزی شبیه به آن. من فقط تلاش برای بیان آنچه که ما می دانیم. و در که من با استفاده از عبارت “بسیار نادر” و من فکر می کنم که این یک سوء تفاهم به دولت است که بدون علامت انتقال در سطح جهان بسیار نادر است. من با اشاره به یک زیر مجموعه کوچک از مطالعات.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>