پدر می گوید مظنون در ایالت کالیفرنیا و معاون تیراندازی به بیماری های روانی اغلب معتقد است او یک سرباز

لس آنجلس — پدر یک مرد مظنون به باز کردن آتش سوزی در کالیفرنیا ایستگاه پلیس و زخمی شدن یک معاون با یک ضربه به صورت و کشتن یک گذرا در یک جداگانه تیراندازی گفت که پسرش به بیماری های روانی و حاضر به دارو است اما هیچ خاص و عناد نسبت به اجرای قانون است.

به عنوان صدها نفر از افسران پلیس جستجو سهشنبه برای جیمز میسون لیره پدرش گفت که او مبتلا به بیماری اسکیزوفرنی سندرم اسپرگر رنج می برد و اختلال بیش فعالی کمبود توجه. خوزه لیره گفت: پسر خود را اغلب فکر می کند او یک عامل خاص و یا یک سرباز و ممکن است باور او تحت حمله و یا در یک منطقه جنگی.

اگر چه مقامات توصیف کرده اند این حمله در پاسو روبلز ایستگاه پلیس به عنوان یک کمین پدرش فکر می کند ممکن است اقدام به خودکشی.

“او زندگی می کند در یک دنیای فانتزی” خوزه لیره آسوشیتدپرس گفت. “او نمی باید یک گاو به پلیس است.”

مقامات شده اند برای شکار لیره, 26, گفت که او به ضرب گلوله در مرکز شهر پاسو روبلز اداره پلیس قبل از سپیده دم روز شنبه. مقامات بعد از کشف بدن یک مرد که بوده است به ضرب گلوله در سر در محدوده نزدیک.

“آن گسترده, کامل در, کامل در مقیاس تلاش” گفت: تونی Cipolla سخنگوی San Luis Obispo County sheriff.

جستجو تشدید پنج شنبه در پاسو روبلز یک مقصد توریستی در کالیفرنیا ساحل مرکزی منطقه شراب. پلیس بسته قطعات آزادراه و با استفاده از فلش-چتری در حالی که جستجو آپارتمان.

خوزه لیره گفت: او در آخرین صحبت کرد و به پسرش حدود دو ماه پیش زمانی که او را تهدید توسط او و متخاصم شد.

“من خواب با یک تفنگ لود زیر بالش من شب گذشته” او گفت:. “من می ترسم از او بیش از حد.”

این حمله تنها پنج روز پس از اجرای قانون افسران کمین دورتر در شمال در جامعه Ben Lomond. وجود دارد هیچ نشانه ای تیراندازی مرتبط هستند.

Santa Cruz شهرستان کلانتر Sgt. دیمون Gutzwiller, 38 کشته شد و دیگری معاون مجروح شنبه در یک حمله توسط یک گروهبان نیروی هوایی مسلح با بمب های AR-15 تفنگ و سلاح های دیگر, مقامات گفت. کلانتر جیم هارت گفت: گمان استیون Carrillo شد قصد کشتن افسران.

Carrillo, 32 دستگیر شد و اف بی آی در حال بررسی است که آیا او دارای لینک کلیک کنید برای کشتن فدرال مامور امنیتی در خارج از ایالات متحده دادگاه در اوکلند در اعتراض به خشونت پلیس در مارس 29. یک ون سفید خال خال شد در هر دو حملات.

دادستان ها روز پنج شنبه ثبت 19 اتهامات علیه Carrillo که چهره زندگی در زندان اگر محکوم کرد. او متهم به قتل Gutzwiller و اقدام به کشتن چهار نفر دیگر از افسران و همچنین در اختیار داشتن مخرب دستگاه و قطعات به دیگران است. او برنامه ریزی شده است به arraigned جمعه و آن را بلافاصله روشن نیست اگر او تا به حال یک وکیل است که می تواند صحبت می کنند از طرف او.

در پاسو روبلز وجود دارد هیچ رویدادی است که می تواند باعث خشونت San Luis Obispo County Sheriff ایان پارکینسون گفت. محققان نمی دانم اگر حمله متصل شد به خشم بیش از کشتن جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسران, او گفت:.

خوزه لیره گفت: پسر او شده است بی خانمان پس از او 17 در داخل و خارج از زندان و سلامت روان امکانات. او گفت که او شک و تردید پسر خود را به هر گونه اتصال به سانتا کروز و اوکلند پس از قتل او ترجیح میدهد به تنهایی.

“او نیست کسی اعتماد او را همیشه با خود,” او گفت:.

خوزه لیره برای اولین بار به صحبت کرد ویسالیا بار دلتا.

یک ایستگاه گاز کارمند گزارش دیدن لیره حدود 2 صبح روز شنبه هنگامی که او آمد به خرید انرژی نوشیدنی ایستگاه تلویزیون KSBYreported. فروشنده گفت لیره بود عرق و خسته و من من کننده به خود اما چیزی را نه تهدید.

حوادث آغاز شده اتفاق می افتند حدود 4 صبح روز شنبه هنگامی که لیره گفته افراد ناشناس به ماشین پلیس به عنوان آنها وارد مرکز شهر پاسو روبلز.

دو معاونین کلانتر صدای شلیک گلوله شنیده اما نمی بینم مهاجم تا زمانی که آنها خارج گشت و تیراندازی هدف آنها است. یکی بود, ضربه به سر. شریک زندگی خود را اخراج عقب کشیده و معاون در پشت یک ماشین پلیس. زخمی معاون نیکلاس دریفوس, 28, تا به حال خوب پیش آگهی پنج شنبه پس از عمل جراحی است.

در حالی که ماموران جستجو برای لیره آنها دریافت گزارش از بدن در نزدیکی یک ایستگاه قطار و یک 58 ساله به ضرب گلوله به مرگ بر روی آهنگ. او به نظر می رسد به یک گذرا بود که کمپینگ شبانه. آن را بلافاصله روشن زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان جان Antczak و رابرت Jablon در لس آنجلس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>