کشاورزان می خواهید رسمی معافیت به مرز تعطیلی برای پاک کردن سردرگمی

New chief executive of the National Farmers' Federation Tony Mahar.
آیکون دوربینجدید اجرایی ملی کشاورزان فدراسیون تونی Mahar. اعتبار: گچ استودیو

دولت باید بلافاصله به طور رسمی پیاده سازی و برقراری ارتباط در سراسر کشور سازگار معافیت به دولت و قلمرو مرز تعطیلی برای کشاورزان و اپراتور حمل و نقل ملی کشاورزان فدراسیون می گوید.

NFF اجرایی تونی Mahar گفت: دولت ها باید اطمینان استرالیایی کشاورزی زنجیره تامین می تواند مختل توسط دولت و قلمرو مرز تعطیلی و اجباری قرنطینه و ارائه صلح از ذهن به مزرعه کسب و کار و دیگران در زنجیره تامین است که غذا ادامه خواهد داد به در دسترس خواهد بود عبور از مرز.

“حفاظت از سلامت انسان مهم ترین اولویت و نیاز دولت برای مرز تعطیلی و اجباری قرنطینه قابل درک است” آقای Mahar گفت.

“با این حال ما خواستار دولت بلافاصله به طور رسمی پیاده سازی و برقراری ارتباط در سراسر کشور سازگار ساده معافیت برای کشاورزان و اپراتور حمل و نقل به طوری استرالیایی’ دسترسی به محصولات تازه را می توانید در ادامه به توان تضمین شده است.”

“گرفتن تولید از حصار به صفحه یک فرایند پیچیده است که اغلب دهانه های متعدد دولت و قلمرو حوزه های قضایی است.”تدارکات که تحویل ورودی مانند علوفه, کود و بسته بندی به مزارع گوشت پردازنده و بسته بندی امکانات نیز اساسی است.

در حال حاضر آخرین چیزی که افرادی که در حال انجام این کار مهم از تولید پردازش و ارائه ملزومات روزمره نیاز دارید این است که تناقض در سراسر ایالات و مناطق و کوه دست و پا گیر کاغذ بازی.”

او گفت: کشاورزان و حمایت از صنایع شد نگران توانایی خود را به انجام کسب و کار در نور از مرز محدودیت ها و قرنطینه دوره.

آقای Mahar گفت: دولت فدرال تا به حال اطمینان NFF که تداوم کشاورزی زنجیره تامین یک اولویت است.

“وجود دارد یک اضطراب از کشاورزان و حمایت از صنایع خود را در مورد ادامه توانایی به انجام کسب و کار در صورت اخیر دولت و قلمرو مرز محدودیت و اجباری قرنطینه دوره,” او گفت:.

بنابراین آقای Mahar گفت: این تعهدات مورد نیاز به طور رسمی به رسمیت شناخته شده و اگر لازم باشد با تایید مناسب ردیف از دولت به کشاورزان زنجیره تامین و همه استرالیایی صلح از ذهن است.

دولت سخنگوی دولت گفت: مردم نیاز به سفر به و به کار در بخش کشاورزی یا صنایع اولیه معاف بودند از خود انزوا به دلیل نیاز آنها انجام شده ضروری خدمات.

“حمل و نقل حرکات نیز معاف است – که به معنی وجود دارد هیچ اثرات بر نهاده های کشاورزی و یا ماشین آلات واردات” سخنگوی گفت.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>