بازارهای کشاورزان در شهرستان سونوما تنظیم به کروناویروس قوانین

هنوز هم هوای خرید در نظر گرفته شده است امن تر از داخل سالن خرده فروشی جایگزین آن بالا لمسی مناطق و تعداد بیشتری از مشتریان روزانه افزایش خطر گسترش سرایت. عوامل دیگری که به نظر می رسد محدود کردن گسترش ویروس نیز در حال حاضر در فضای باز در بازار گفت: جیم فنتون مدیر چهارشنبه و پنج شنبه بازار در سانتا رزا کشاورزان خط پلازا.

“منظور من این حس مشترک. آن را خارج از منزل, همه چیز گرفتن اشعه ماوراء بنفش و وجود دارد مقدار زیادی از سطوح پلاستیکی,” او گفت:. “بسیاری از مردم احساس می کنید مانند این است که یک مکان امن برای آمدن نوسان و گرفتن برخی از مواد غذایی و شما لازم نیست برای رفتن از طریق تمام فروشگاه های صحنه ایستاده و در خطوط طولانی تر از همیشه و بودن در فضاهای تنگ.”

دکتر Sundari Mase این شهرستان بهداشت عمومی افسر موافق و گفت: او خودش خرید در بازارهای کشاورزان در این هفته از اقامت او در خانه سفارش شد قانون زمین. Mase ممنوعیت در تجمعات 10 یا بیشتر را از طریق روز کارگر برای شرکت باقی می ماند در اثر اما حتی اگر گروه های بزرگتر شروع به مکرر بازارهای هفتگی در طول ماه های تابستان او گفت احتیاطی مناسب باید آن را نسبتا امن است.

“من می توانید ببینید که آن را ممکن است تبدیل به شلوغ تر. خبر خوب این است که آنها تا حد زیادی خارج از منزل و بنابراین خطر کمی کمتر در آن حس” Mase گفت. “من فکر می کنم زمانی که آنها قادر به پوشیدن صورت پوشش حتی اگر آنها ظرف شش پا را از دیگران اما تلاش برای حفظ آن اجتماعی فاصله و ازدحام بیش از حد” آنها باید باشه.

هلدزبرگ استقبال آن فصلی شنبه بازار کشاورزان در مرکز شهر پلازا در مه 26, که می پیوندد در طول سال پنج شنبه بازار در نزدیکی یک پارکینگ. هر چند آن را درو کمتر فروشندگان دوستان وصل بیش از ناهار روی چمن در سایه درختان نخل در حالی که کودکان tiptoed در اطراف مربع کوچک مرکزی چشمه.

“ما فقط هیجان زده می شود و در مورد. ما با محبت آب و هوا و از آن تنها چیزی که به انجام است که امن است. و من باردار هستم, بنابراین من همیشه سعی کنید برای غذا خوردن آلی و محلی گفت:” امیلی Enstice, 41, پاره وقت هلدزبرگ ساکن آورده است که او 4 ساله دختر زیتون به بازار در حالی که چیدن گونی های پر از تولید است.

این پایه مشتری است که رابرت و تارا Nieto که خود فلور Sauvage شکلات خواهد بود با تکیه بر حمایت ساله شرکت ویندزور. در علاوه بر این به پیوستن به این جمعه بازار در هلدزبرگ آنها همچنین تنظیم طرح کسب و کار خود پس از coronavirus لغو چندین رویداد رزرو خود را برای ارائه مجموعه ای از مزین تخصص شکلات به جفت با شراب و یا whiskeys.

“امروز است که قطعا کند. اما منظورم این است که ما در حال حلق آویز کردن با هم بودند و ما فقط گفت: چقدر زیبا است” گفت: تارا Nieto. “این خیلی بد نیست حتی اگر ما یک مقدار زیادی از فروش.”

آنها و دیگر فروشندگان امید به بازسازی کسب و کار خود را با مردم محلی در حال حاضر آشنا با جمعه بازار و بازدید گردشگران شراب کشور است. کریستینا استافورد, 44, صاحب, Stafford, گالری های هنر معاصر در هلدزبرگ پلازا شمارش خودش را در میان محلی جانبازان.

“در حالت عادی زمانی که گالری باز بود من به اینجا می آیند هر جمعه. معمولا بعضی از مواد غذایی در حال حاضر و برخی از مواد غذایی برای این هفته و فقط برای دیدن چه خبر است,” او گفت:.

“این ها همه مستقل کسب و کار که من نیز است, بنابراین شما باید برای به اشتراک گذاشتن عشق و سعی کنید به نگه داشتن هر یک از دیگر رفتن. و من به برخی از مواد غذایی هند ناهار که من در مورد هیجان زده.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>