فن های مورد علاقه سرشانه و پنس کمر با غول

سان فرانسیسکو — سابق فن های مورد علاقه شکارچی پنس در حال بازگشت به San Francisco Giants توافق به یک قرارداد است که به جوان باشگاه جانباز با حضور در هر دو بیرون از محیط و محل باشگاه وانجمن در یک فصل تغییر بزرگ در پیش است.

غول اعلام کرد جمعه شب آنها امضا پنس به یک سال 3 میلیون معامله. او همچنین می توانید کسب درآمد تا اضافی $2.5 میلیون در فهرست عملکرد و پاداش است.

غول جمهور بیس بال عملیات Farhan زیدی گفت: او انتظار می رود به فهرست اضافه شده قبل از اوایل هفته آینده زمانی که تیم آغاز بهار آموزش.

پنس ارائه خواهد شد برخی از ثبات به عنوان غول حرکت به 2020 با مدیر جدید گیب Kapler و کارکنان مربیگری است که کاملا جدید از دیرین مربی ران Wotus کار در پایه سوم.

“ما هیجان زده به استقبال شکارچی به سازمان” زیدی گفت: در بیانیه ای اعلام امضای.””او فراهم می کند باشگاه ما با حضور جانباز و رهبری او خواهد بود یک دارایی برای بازیکنان جوان ما. شکارچی علاوه بر ایجاد عمق در فهرستی از ما و ارائه خواهد شد گیب با یک گزینه با ارزش در برابر چپ دست تبادل.”

36 سال پنس بخشی از Giants’ 2012 و 2014 World Series قهرمان تیم است. پس از محدود تر نقش در سال 2018 با سان فرانسیسکو به عنوان او کار می کرد به retool خود را ضربه مکانیک و کشف نوسان را او صرف 2019 با رنجرز تگزاس و زنده خود را. او ضربه زد .297 با 18 homers 17 دونفره و 59 RBIs بیش از 83 بازی.

سان فرانسیسکو نیز جمعه اعلام کرد آن را امضا کرده بود outfielder بیلی همیلتون و right-hander نیک وینسنت به جزئی لیگ قرارداد با بهار آموزش دعوت نامه.

غول نیز مشغول به کار بودند برای نهایی کردن یک توافق با همه کاره infielder Wilmer فلرس که زیدی گفت: نه تا به حال شده از پنج شنبه.

سان فرانسیسکو است 28 بهار آموزش دعوت می کند. بازیکنان گزارش روز سه شنبه به Scottsdale استادیوم در آریزونا با اولین تمرین برای کوزه و خشکشویی چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>