خانواده مظنون Ewa Beach اقامت در حال حاضر در حمایت از زندگی رو coronavirus در حالی که کار در Waikiki نوار

Ewa Beach ساکن لی-یعقوب “Coby” Torda است که مبارزه برای زندگی خود را پس از عقد قرارداد COVID-19.

37 ساله Waikiki متصدی بار است که در حمایت از زندگی در Kaiser Permanente را Moanalua مرکز پزشکی.

“او تقریبا همان. او را به عقب کشویی, اما آن را بسیار آهسته” او پگی Torda-Saballa گفت: Honolulu Star-Advertiser.

خانواده مظنون متصدی بار قرارداد جدید کروناویروس در حالی که کار در میان گردشگران در Waikiki بار در قلب دولت, بزرگترین توریستی hub.

“گردشگری مشتریان وجود خارجی مردم که او ندارد و به طور معمول ممزوج شدن با” او گفت:.

هاوایی coronavirus موارد شروع به پریدن کرد به 120 جمعه تا 14 از پنج شنبه. شمارش شامل 87 اوآهو ساکنان 16 Maui County ساکنان هفت جزیره بزرگ ساکنان و پنج کائوآئی ساکنان شهرستان. چهار مورد در حال بررسی شناسایی شهرستان محل اقامت.

در حالی که مقامات بهداشت نیست و این باور گسترده وجود دارد جامعه انتقال وجود دارد حداقل موضعی گسترش در اوآهو و مائوئی که در آن موارد اخیر هیچ سفر یا سابقه قرار گرفتن در معرض به مسافران است.

“همه ما پیش بینی زمانی که ما میخوایم دیدن خیلی بیشتر جامعه گسترش” اندرسون گفت. “آن را عملا غیر ممکن است برای جلوگیری از.”

در مجموع 5,747 coronavirus تست های انجام شده تا کنون در هاوایی عمدتا توسط آزمایشگاه های خصوصی.

Torda مادر گفت: او شروع به احساس بیمار در مارس 9.

پس از آمدن به خانه از محل کار به او گفت که او بلافاصله می خواستم به بقیه چرا که او تا به حال سرفه شده و توسعه یافته سردرد. خود نشانه پیشرفت با تب به عنوان بالا به عنوان 104 درجه و او را به ملکه مرکز پزشکی به کروناویروس آزمون در 15 مارس.

در حالی که در انتظار نتایج آزمایش او کارگردانی به ماندن در خانه و درمان تب و نوشیدن مقدار زیادی مایعات و استراحت. در مارس 20, همسر خود را متوجه او شد و با داشتن یک زمان سخت تنفس و تب خواهد شکستن نه مادر او گفت:.

“آن را به 100 101 برای یک ساعت و نیم (با دارو) و ساقه حق بازگشت به 103 گاهی اوقات نزدیک به 104,” او گفت:.

Torda-Saballa گفت که پسرش به او گفت: “من می توانم این بچه. نگران نباشید.”

در 21 مارس خانواده اش او را به بیمارستان و پزشکان به آنها گفت که “او واقعا بیمار” و نیاز به انتوبه. مثبت خود را COVID-19 نتیجه آزمون تایید شد یکشنبه.

“ما می خواستیم تا مطمئن شوید که Coby آگاه بود از آنچه که تو به او اتفاق می افتد. شما نمی خواهم به شنیدن این که آنها در حال رفتن به intubate کسی. شما می دانید که به شدت از آن وقتی است که طرح” او گفت:. “در آن زمان هنگامی که آنها او را در او در حال حاضر جدا شده است. آنها نمی خواهید هر کسی که در اتاق در حال حاضر به این دلیل که آنها مطمئن شوید که او تا به حال آن را.”

پزشکان داده نشده خانواده یک پیش آگهی برای Torda که با مادرش زندگی می کند و پدر و همسر. بقیه خانواده است که تا کنون بدون علامت.

“ما تمام شده است در خانه محدود و قرنطینه خودمان و تا کنون … هیچ کس نشان داده هر گونه نشانه ای از بیماری” Torda-Saballa گفت. “ما خوش شانس.”

سلامت مدیر بروس اندرسون میگوید که وجود دارد حداقل یک coronavirus بیمار هنوز در بیمارستان اما اشاره نمی کند به شدت مورد. وقتی پرسید که چگونه بسیاری از COVID-19 بيمار بهبود حال اندرسون گفت: “تقریبا همه را بازیافت تا کنون. حداقل ما هر حال نمی مرگ و میر در اینجا در هاوایی است.”

دولت وزارت بهداشت misreported مرگ در اوایل این هفته, اما بعدا گفت که این فرد در واقعیت ندارد این بیماری است.

“ما 100 درصد میزان بهبودی تا آنجا که ما می دانیم در این نقطه در زمان” اندرسون گفت: در یک کنفرانس خبری. “است که می گویند ما نمی شیم برخی از مرگ و میر. در اغلب موارد شما یک وضعیت که در آن کسی است که بسیار شکننده است — که آیا آنها به آنفولانزا یا COVID-19 — آن را فقط طول می کشد کمی از نوک آنها را بیش از لبه. من انتظار ما میخوایم دیدن برخی در نه چندان دور آینده است.”

اما در Torda مورد مادرش گفت: او سالم و فعال و تا به حال هیچ از قبل موجود شرایط پزشکی.

“او یک جوان پر جنب و جوش مرد می رود به ورزشگاه پخش, والیبال, بسیار, فعال, می رود به ساحل او زندگی خود را,” او گفت:. “او بسیار سالم, طول می کشد, ویتامین ها به باشگاه می رود, آیا ورزش و همه چیز در عین حال آن را به او برخورد سخت ترین. از آن مراقبت می کند که آن را تحت تاثیر قرار … آن می توانید آمار هر کسی. این همه بستگی دارد چگونه این ویروس واکنش نشان می دهد به فرد است.”

در همین حال مقامات وزارت بهداشت در حال دست و پنجه نرم کردن با موضوع: پزشکان محلی از بسته شدن فروشگاه در وسط جهانی همه گیر.

در یک جلسه جمعه قبل از دولت سنا COVID-19 کمیته ویژه اندرسون گفت: وجود داشته است “کاملا چند از پزشکان خصوصی بسته شدن تا شیوه های خود را.”

“در آن آمده است به ما قول که مردم خواستار پزشکان آنها را دیده ام برای سال … تنها برای پیدا کردن آنها متوقف شده دیدن بیماران,” او گفت:, و اضافه کرد که ساکنان که آیا یک دکتر دیگر می توانید با یک جامعه مرکز بهداشت. “بسیاری از آنها استفاده نمی شود به مقابله با بیماری های عفونی مسائل. بسیاری از استفاده نمی شود برای پوشیدن (personal protective equipment) و یا لازم نیست که هر گونه لوازم در انبار. این نهاد افزایش بار بر روی سایر تجهیزات پزشکی بیمارستان ها و دیگران است.”

شهر و شهرستان هونولولو در همکاری با برتر گروه پزشکی Hawai’i میزبان از طریق درایو تست در Waipio شبه جزیره فوتبال پیچیده امروز و Kakaako اسکله پارک در روز یکشنبه. ساعت در هر روز خواهد شد و ساعت 8 صبح تا 2 بعد از ظهر کسانی که واجد شرایط برای تست باید دچار علائمی مانند تب و سرفه و یا تنگی نفس, شهرستان, مقامات گفت. یک درایو از طریق تست سایت در Kakaako اسکله پارک یک هفته پیش به خود جلب کرد صدها نفر از رانندگان بسیاری از آنها را آزمایش کنیم که نه دیدار با علامت معیارهای.

مقامات دولت آماده شدن برای یک افزایش در تقاضا برای مراقبت های پزشکی و امید مستند و بسته شدن اقدامات گرفته ایالت کمک خواهد کرد که شامل گسترش و همچنین ساکنان غذای هشدار به ماندن در خانه و عمل اجتماعی فاصله.

“برخی از مردم وجود دارد که بسیار غیر سازگار در مورد قوانین که دولت تعیین کرده برای ما. آنها واقعا نیاز به آن را به طور جدی از آنجا که شما نمی دانید که چقدر عذاب آور آن است که تا زمانی که خود را عضو خانواده” Torda-Saballa گفت. “اگر شما عشق به زندگی و مراقبت از خود و خانواده و دوستان و جامعه شما منطبق هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>