خانواده جشن “کمی از حالت عادی’ به عنوان سونوما ساحل بازگشایی پارک ها و دولت بعدی سواحل

BODEGA بای — Doran منطقه ای پارک رنجر جیمز مک میلان بود و اکثر شرمندگی زمانی که او در بر داشت خود را روز شنبه دور تبدیل بازدید کننده که وارد جاده منتهی به پارک وسایل نقلیه خود را بسته بندی شده با دنده و بیشتر از نه, با کودکان.

اما بسیاری از مردم تا به حال شده است در انتظار چراغ سبز برای بازدید از پارک ساحلی و سواحل پس از 11 هفته در خانه که برای اولین بار بعد Doran بازگشایی شد به ترافیک خودرو, پارکینگ پر شد قبل از ظهر.

که معنی نیست که بعد از آن ورود نخواهد کرد. برخی از نیاز به تنها چند دقیقه صبر کنید و یا یک ساعت برای مردم به اندازه کافی به ترک پارک که نظارت رنجر احساس او می تواند اجازه می دهد آنها را در.

آن را در میان محبوب ترین مقصد در سونوما را 55 مایل از ساحل که در آن منطقه ای پارک های بازگشایی پنج شنبه و دولت پارک ها و سواحل در حال بازگشایی این آخر هفته. برخی از سایت های دولتی از جمله Bodega سر بز راک و Jenner مهمان مرکز بودند بازگشایی توسط چهار شنبه.

اما با گرما مشاوره در اثر اطراف مناطق داخلی هر کسی که می خواست مطمئن نقطه در ساحل تا به حال برای بدست وجود دارد در اوایل.

سانتا رزا ساکن پیج Heagerty بود و در میان آنها آگاه جیوه راه اندازی شد برای رسیدن به 95 درجه در خانه و پیش بینی جمعیت در ساحل که در آن از آن خواهد بود کولر.

او به پایان رسید کار زود بنابراین او و دو پسر خود را می تواند رسیدن به ساحل در حدود 10:30 صبح برای اولین بار از سال گذشته است.

“ما واقعا هیجان زده است که آن را باز” Heagerty گفت.

Tricia بخش به طور مشابه وارد در صبح او 6 سال در دو. او دارای نیازهای ویژه و ساحل خود را رفتن به محل و حتی حدود 10 a. m. او نگران این احتمال که آنها ممکن است خیلی دیر شده بود و تبدیل به دور.

“ما شده است بنابراین احترام از تمام قوانین و مقررات” او گفت: اخیر همه گیر بهداشتی مربوط به سفارشات “و من نمی دانم چه به انتظار.”

“این خوب است برای دیدن این بخش از ساحل بود خیلی محترمانه و مردم حفظ فاصله” بخش گفت. “ما می خواهیم به ساحل باز بماند. ما نمی خواهیم هر کسی که برای خراب کردن آن است.”

آنها در میان صدها نفر از ساحل را برانگیخت که چتر چادر و پتو نقطه چین گسترده کشش از شن و ماسه بازگرداندن آنچه پتالوما مادر و دو سارا Dabner به عنوان “کمی از حالت عادی که خوب است.”

اما خواهر او Krissy Dabner اشاره کرد که آن را کاملا معمول روز در ساحل, داده های اضافی تمرکز حواس در سن اجتماعی فاصله — بالا نگه داشتن سازمان دیده بان بیش از چهار فرزندش در نزدیکی خط آب.

هنوز “خانواده ما شده است واقعا به دنبال به جلو” را به یک فرصت برای رسیدن به ساحل, او گفت:.

گفت: او خواهر “آن را مانند تصویر شما دیدن کردن جنوب. به نظر می رسد مانند هر کس فاصله است.”

در میان خاموش کردن منطقه سونوما کانتی ساکنان روشن ساخته اند دلبستگی خود را به این منطقه ثروت از پارک که بسته شد در اواسط ماه مارس برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

اشتیاق برای بازگشت به ساحل شده است به خصوص تلفظ در آن زمان.

پس از آن بود قوی روز جمعه در پارک دولت خدمه زد به مشکل و از بین بردن موانع قرار داده تا در هفته های اخیر برای جلوگیری از بازدید کنندگان. مردم پارک اتومبیل خود را در راه است که مسدود شده و پیمانکاران در تلاش به آنها را از سوئیچ ها و مناطق پارکینگ در بزرگراه 1, پارک, مقامات گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>