چهره آشنا بازديد غول در بهار آموزش

اسکاتسدیل, آریزونا — با 72 بازیکنان, 13 لیگ برتر مربیان و تعدادی از مدیران راه رفتن در اطراف مزارع در اسکاتسدیل آریزونا ورزشگاه هر روز آن را نسبتا آسان برای بازدید کنندگان به غول اردوگاه به مخلوط را به پس زمینه.

بروس Bochy هرگز نمی خواهد می دانم که لوکس.

پس از 13 فصل مدیریت غول و پیشرو در این باشگاه به سه جهان سری عناوین Bochy یکی از محبوب ترین ارقام در سازمان ، Bochy فروتن است اما او می داند که حضور او می تواند به ایجاد بیش از یک کمی حواس پرتی.

به همین دلیل در نقش جدید خود به عنوان مشاور ویژه به غول Bochy انتخاب به صبر کنید تا زمانی که مدیر جدید گیب Kapler شد راحت با محیط اطراف خود را قبل از بازدید از قدیمی خود را stomping زمینه.

“من فکر می کنم که چرا او که در آن او است چرا که او خیلی متفکر” Kapler گفت. “او فکر می کند در مورد همه چیز در یک سطح عمیق تر و وجود دارد مقدار زیادی از آگاهی و حساسیت نسبت به این بیانیه و بدیهی است که در پایان من از آن من فوق العاده ممنون که آگاهی است.”

Kapler گفت: او با استفاده از Bochy به عنوان یک منبع در طول فرآیند مصاحبه و بلافاصله پس از او استخدام شد و او امیدوار است به صرف زمان خیساندن در Bochy دانش از این بازی این بهار.

“من فکر می کنم Boch واقعا احساس خوبی از بازی بیس بال برای تمام زوایای” Kapler گفت. “من فکر نمی کنم وجود دارد یک منطقه از بازی او را بسیار توسعه یافته و در تلاش برای دریافت یک گرد نمایش از این بازی از طریق لنز خود را در حال رفتن به واقعا ارزشمند برای من است.”

Kapler ذکر او امیدوار Bochy خواهد بود باز به پرداختن به این تیم قبل از یک تمرین صبح این بهار اما در مراحل اولیه از بازنشستگی Bochy همچنان مشغول است. او صرف بخشی از بهار مدیریت تیم فرانسه در جهان بیس بال کلاسیک مقدماتی مسابقات این ماه و این تیم را شامل پسرش برت سابق غول پارچ و آلن هانسون سابق غول infielder.

Bochy در روح بزرگ جمعه و گفت: او واقعا لذت بردن از بازنشستگی و این فرصت را به سفر ، او به دنبال به جلو به گرفتن به دانستن برخی از مربیان و بازیکنان در کمپ این بهار اما در روز جمعه او را صرف بیشتر وقت خود را در غول ستاره شرق چت با رئیس جمهور بیس بال عملیات Farhan زیدی و پخش Duane Kuiper.

Rainout ممکن است

با باران های سنگین انتظار می رود در اسکاتسدیل آریزونا در روز شنبه به نظر می رسد بعید است که غول و داجرز بازی خواهد کرد خود را در 12:05 بعد از ظهر کاکتوس لیگ بازکن به عنوان برنامه ریزی شده.

Kapler گفت: Giants هنوز آماده شدن به عنوان اگر آنها در این بازی و در صورت rainout این کوزه و بازیکنان موقعیت برنامه ریزی شده به صورت داجرز احتمال وزش نسیم تا بازی یک را در روز یکشنبه.

Kapler گفت که پس از براندون کرافورد از دست رفته چند روز تمرین در این هفته با آنفولانزا مانند علائم shortstop خواهد نشستن چند کاکتوس بازی های لیگ.

اگر بازی می رود غول امید به استفاده از یک کاملا متفاوت صف در روز یکشنبه هیچ کس به عنوان انتظار می رود برای شروع به بازی در طول هفته اول لیگ کاکتوس اما MLB قوانین تصریح نشانی از یک تیم نیاز به حداقل چهار “به طور منظم” به نظر می رسد بنابراین مایک Yastrzemski و Wilmer فلورس در میان کسانی که به احتمال زیاد به بازی یک در مسا در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>