Faf du Plessis مراحل پایین به آفریقای جنوبی کاپیتان در آزمون T20

راب Forsaithغرب استرالیا

تصویریکریکت خواهد Pucovski باقی مانده است کنار او پس از هشتم تصادم.

استرالیا nemesis Faf du Plessis به شدت پایین به عنوان کاپیتان آفریقای جنوبی با اثر فوری.

Du Plessis یک نزدیکی ثابت خار در استرالیا سمت پس فراموش نشدنی محور یک رسم و مرد درآمد-از-این-مسابقه افتخارات در اولین آزمون خود را در آدلاید بیضی در سال 2012 نشان داد او دیگر نمی خواهد منجر به Proteas در هر قالب.

وی مدت کوتاهی پس از استرالیا هنگام ورود به ژوهانسبورگ برای Twenty20 سری است که شروع می شود در روز جمعه.

Du Plessis شدت پایین به عنوان کاپیتان ODI ماه گذشته توزیع کمر به Quinton de Kock اما او همچنان مسئول تست و T20 تیم قبل از روز دوشنبه وحی است.

Faf du Plessis and Quinton De Kock talk to the umpires after a confrontation with the Aussies in Cape Town, South Africa.
آیکون دوربینFaf du Plessis و Quinton De Kock صحبت کردن با داوران پس از رویارویی با استرالیا در شهر کیپ تاون, آفریقای جنوبی. اعتبار: هلدن Krog/AP

35 ساله قبلا مشخص شده قصد خود را برای رهبری این سمت از طریق T20 جام جهانی شروع می شود که در استرالیا در ماه اکتبر.

“در یک دنیای کامل من دوست داشتم برای رهبری تیم در آزمون برای بقیه فصل و همچنین T20 جام جهانی, اما گاهی اوقات مهم ترین ویژگی یک رهبر است که فداکارانه” du Plessis در بیانیه ای گفت.

“من باید تلاش خود را برای رهبری تیم خود را با عزت و صحت در اوج هیجان انگیز و ویرانگر پایین. من داده اند من همه چیز را در طول تصدی من.

“من هرگز یکی به پرتاب در حوله و معتقدم من با قرار دادن این تیم و باور ما را به چوب از طریق بار دشوار برای رسیدن به زمان خوب است.

“من سالم و مناسب انرژی و با انگیزه و قطعا دیدن خودم نقش مهمی در تیم ملی تا زمانی که من در ادامه قرار دادن در برنده شدن در اجراهای برای تیم است.”

Du Plessis باقی می ماند تنها کاپیتان به رهبری آفریقای جنوبی برای تست و ODI سری برنده در مقابل استرالیا در خانه و دور.

South African batsman Faf du Plessis drinks to his triumph after been named man of the series after the One Day International final against Australia.
آیکون دوربینآفریقای جنوبی رودخانه Faf du Plessis نوشیدنی های به پیروزی او پس از نام شده است از سری پس از یک روز بین المللی نهایی برابر استرالیا. اعتبار: Tsvangirayi Mukwazhi/AP

این رودخانه به طور معمول خود را نجات داد بهترین برای استرالیا اخیرا تولید یک روز تن پروری که هارون سهره تیم به هزینه شوک از دست دادن جام جهانی سال گذشته است.

او همچنین به طور منظم مالیده استرالیا تا راه اشتباه داشتن تشبیه مخالفان به یک “بسته سگ” پس از چندین استرالیا دونده hounded right-hander برای برداشتن توپ در طول یک برنامه کیپ تاون آزمون در سال 2014.

Du Plessis نقش برجسته در دو اخیر کم امتیاز برای کریکت استرالیا.

او کاپیتان این XI که skittled استرالیا برای 85 در هوبارت در طول سال 2016 باعث شد رئیس انتخاب میله مارش استعفای شش برخی از تغییرات به میزبان’ تست تیم ملی.

Du Plessis’ جشن که سری برنده شد تا حدودی خاموش داده شده و او با عصبانیت دفاع از اتهام استفاده از نعناع به طور غیر قانونی تغییر وضعیت توپ; یکی از دو بار او را به جرم دستکاری.

او رفت و برای رهبری تیم خود را در طول استرالیا تور آفریقای جنوبی در سال 2018 بعد از ابراز همدردی نسبت به استیو اسمیت و دیوید وارنر به عنوان کاغذ سنباده رسوایی.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>