واقعیت را بررسی کنید: trump’s اغراق آمیز بزرگ آمریکا باز گشت’

واشنگتن > > “بزرگ آمریکا باز گشت” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا در ایالت متحده آمریکا به خود جلب کرد در, دروغ, درباره انرژی ایالات متحده برتری بهداشت و درمان و اقتصاد و همچنین تحریف در مورد سلف خود را ضبط.

در این استدلال در اصل که او ساخته شده است که امریکا بزرگ دوباره مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان اعتبار برای رونق انرژی که در واقع زیر شروع باراک اوباما در یک ادعای او قابل بازیافت از خود گذشته دولت از آدرس اتحادیه. او متورم تولید سود تحریف سیاست مهاجر بازداشت و استفاده بیش از نرخ رشد اقتصادی است که هنوز برای رسیدن به مقیاس او وعده داده شده.

نگاهی به برخی از اظهارات خود در سه شنبه شب و چگونه آنها را در مقایسه با حقایق:

مهاجرت

مغلوب ساختن پیشی جستن: “قبل از اینکه من سر کار آمد اگر شما نشان داد تا به طور غیر قانونی در ما مرز جنوبی و دستگیر شدند, شما به سادگی منتشر شد و مجاز به کشور ما هرگز دوباره دیده می شود. دولت من به پایان رسیده گرفتن و انتشار است. اگر شما می آیند به طور غیر قانونی شما در حال حاضر خواهد شد به سرعت برداشته شود.”

واقعیت: درست نیست. تحت دولت های قبلی مکزیکی ها به سرعت بازگشت بیش از مرز ایالات متحده و مکزیک در حالی که دیگران برگزار شد در بازداشت تا آنها تبعید شدند. برخی از مهاجران از کشورهای دیگر منتشر شد به داخل ایالات متحده به صبر کردن مهاجرت خود را.

و با وجود تهمت و ادعا می کند که همه مهاجران در حال حاضر “بی درنگ” حذف شده است 1 میلیون دادگاه مهاجرت پرونده که بدان معنی است که بسیاری از مهاجران صبر کنید تا به مدت سه سال قبل از یک جلسه دادگاه قبل از یک قاضی که تعیین خواهد کرد که آیا کسی که در تبعید. و پس از یک قاضی قوانین مهاجر اخراج, سفر, مقالات باید به دست آمد که اغلب منجر به تاخیر بیشتر.

به عنوان برای پایان دادن به “گرفتن و انتشار” مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع گسترش این سیاست در سال گذشته در طول یک موج مهاجران انتشار هزاران نفر از مهاجران که آب گرفتگی پناهگاه های مرزی است. افزایش است و پس از گذشت بنابراین مردم کمتر برگزار می شود و کمتر نیاز منتشر خواهد شد. اما تلاش توسط مقامات مهاجرت به بازداشت کودکان به طور نامحدود مسدود شده بود توسط یک قاضی به طوری که کودکان هنوز هم منتشر شده به کشور است.

نفت و گاز

مغلوب ساختن پیشی جستن: “با تشکر برای ما پررنگ نظارتی کاهش مبارزات انتخاباتی در ایالات متحده تبدیل به شماره یک تولید کننده نفت و گاز در هر نقطه در جهان تا کنون.”

حقایق: مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفتن اعتبار برای آمریکا و تولید نفت و گاز رونق آغاز شده است که تحت اوباما. وزارت اطلاعات انرژی ایالات متحده می گوید آمریکا شده است جهان بالا, گاز, تولید کننده از سال 2009 بالا و نفت و هیدروکربن تولید کننده از سال 2013 و بالای نفت خام تولید پس از سال 2018 است.

که با توجه به شیل بوم است که محور تولید تا پس از سال 2011 به مقررات زدایی و یا هر گونه دیگر تلاش جدید با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

شغل و اقتصاد

مغلوب ساختن پیشی جستن: “در هشت سال گذشته دولت بیش از 300000 افراد در سن کار کاهش یافته و از نیروی کار است. در فقط سه سال از من اداره 3.5 میلیون نفر در سن کار مردم پیوسته اند نیروی کار است.”

حقایق: مغلوب ساختن پیشی جستن در حال گمراه کننده با اعداد برای لکه سلف خود را ضبط. روشن نیست آنچه که او بدان معنی است که توسط “سن کار.” اما اندازه کل ایالات متحده نیروی کار نشان می دهد که رئیس جمهور اشتباه است.

در طول هشت سال ریاست جمهوری باراک اوباما از نیروی کار افزایش 5.06 میلیون, با توجه به وزارت کار. بهبود منعکس بازگشت اقتصاد از رکود اقتصادی و رشد جمعیت.

به عنوان نرخ بیکاری کاهش یافته است و بیشتر مردم در حال پیدا کردن آن جذاب به کار و پیوستن به نیروی کار. این فعال نیروی کار برای صعود چشمگیر 4.86 میلیون فقط در سه سال تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن: “این USMCA ایجاد خواهد شد نزدیک به 100,000 جدید بالا پرداخت خودکار آمریکا شغل و انبوه افزایش صادرات برای ما کشاورزان و دامداران و کارخانه به کارگران است.”

حقایق: رئیس جمهور است اغراق آمیز.

ایالات متحده در تجارت بین المللی کمیسیون بررسی مقابله با کانادا و مکزیک در ماه آوریل گزارش. این گزارش تخمین زده شده که این معامله را اضافه کنید فقط 28,000 صنعت خودرو مشاغل شش سال پس از این قرارداد اجرا شده است. به طور جداگانه مقامات دولت به نقل از این گزارش گفت: آنها بر این باورند این بخش را اضافه کنید 76,000 مشاغل بر اساس روش خود را.

آن را هنوز هم نمی 100.000 شغل ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن: “از این لحظه من در زمان من نقل مکان کرد و به سرعت به احیای اقتصاد آمریکا — کاهش تعداد رکورد کار killing-مقررات وضع تاریخی و سابقه و رکورد کاهش مالیات و مبارزه عادلانه و متقابل موافقت نامه های تجاری.

حقایق: اقتصاد ایالات متحده در واقع سالم است اما آن را تا به حال مقدار زیادی از سکسکه در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز کاملا موفق به دستیابی به پرتاب او وعده داده شده در طول سال 2016 انتخابات. در عوض سود باید تا حد زیادی به دنبال در امتداد همان خطوط توسعه آغاز شده است که بیش از یک دهه پیش تحت اوباما.

مجموع رشد اقتصادی در سال گذشته 2.3%. این است که تقریبا در خط با متوسط سود به دست آمده پس از رکود بزرگ — و گریه به دور از رشد به اندازه 3% و 4% و یا بیشتر است که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رای دهندگان او می تواند ارائه.

کاهش مالیات را به طور موقت افزایش رشد در سال 2018 به عنوان کسری هزینه های افزایش یافته است. اما دولت ادعا کرد که آن طرح مالیاتی را افزایش می دهد سرمایه گذاری کسب و کار در راه است که می تواند سوخت پایدار رشد. گذشته سه چهارم سرمایه گذاری کسب و کار است به جای کاهش یافته است.

آن را بیش از حد به زودی به قاضی تاثیر به روز شده در توافقنامه تجارت با مکزیک و کانادا و همچنین پیمان با چین است. اما تهمت استوار سیاست های اقتصادی خود در پاک کردن تجارت شکاف. به جای کسری تجاری بدتر شده تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

قیمت دارو

مغلوب ساختن پیشی جستن: “برای اولین بار در 51 سال هزینه داروهای تجویزی در واقع رفت.”

حقایق: قیمت داروهای تجویزی باید لبه پایین اما رانده است برای کاهش generics. قیمت برای نام تجاری داروها هنوز تا چه بیشتر در حد متوسط است.

حزبی کارشناسان دولت در بخش سلامت و خدمات انسانی گزارش شده در سال گذشته که قیمت داروخانه نسخه پایین رفت 1 ٪ در سال 2018 اولین افت قیمت در 45 سال است.

گروه گفت: آخرین بار خرده فروشی داروهای تجویزی قیمت کاهش یافته بود در سال 1973 زمانی که آنها رفت 0.2%.

تولید

مغلوب ساختن پیشی جستن: “ما در حال بازگرداندن ملت ما تولید ممکن است حتی اگر پیش بینی شد که این هرگز نمی تواند انجام شود. پس از از دست دادن 60,000 کارخانه های قبلی دو دولت امریکا در حال حاضر به دست آورد 12,000 جدید کارخانه تحت دولت من.”

حقایق: نه کاملا.

تولید سقوط کرده است در سال گذشته پس از داشتن پیشرفته در قبل از دو سال است. رئیس جمهور تعرفه های رژیم و رشد در سراسر جهان صدمه بخش در راه است که نشان می دهد که مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های سرقت آن را از برخی از آن قبلی قدرت است.

کارخانه خروجی کاهش 1.3% در طول 12 ماه گذشته با توجه به فدرال رزرو. تولید شغل دستاوردهای رفت از بیش از 260,000 در پایان 2018 به لاشی 46,000 برای 12 ماه به پایان رسید و در ماه دسامبر با توجه به وزارت کار. تولید کنندگان مشاغل از دست رفته در سال گذشته در میشیگان و اوهایو و ویرجینیا و ویسکانسین — مسن صنعتی متحده که در آن تهمت وعده داده بود احیای.

مراقبت های بهداشتی

مغلوب ساختن پیشی جستن: “ما همیشه محافظت از بیماران با شرایط موجود.”

حقایق: که یک وعده یک تضمین نمی کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حمایت از طرح دعوی در دادگاه توسط محافظه کار به رهبری متحده که سرنگونی کل قانون مراقبت مقرون به صرفه از جمله آن تضمین می کند که مردم را نمی توان رد یا شارژ بیشتر برای بیمه بهداشت و درمان به دلیل موجود مشکلات پزشکی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و کنگره جمهوریخواه قول داد آنها را به حفاظت از افراد با شرایط موجود اما آنها مشخص نشده که چگونه آنها را انجام دهد.

برآورد که چگونه بسیاری از مردم به طور بالقوه می تواند تحت تاثیر قرار اگر “Obamacare به” حمایت از شرایط موجود حذف طیف وسیعی از حدود 54 میلیون نفر در سن کار بزرگسالان در یک مطالعه در سال گذشته از قیصر بنیاد خانواده به عنوان بسیاری از 133 میلیون نفر در یک سال 2017 دولت مطالعه که همچنین شامل کودکان است.

امنیت اجتماعی و مدیکر

مغلوب ساختن پیشی جستن: “ما همیشه خود را محافظت مدیکر و امنیت اجتماعی خود را.”

حقایق: اخیرا در یک مصاحبه تلویزیونی رئیس جمهور به نظر می رسد نشان می دهد که او مایل به در نظر گرفتن حق کاهش در آینده است.

در طول CNBC مصاحبه تهمت بود پرسید: اگر مقابله با استحقاق خواهد بود در دستور کار خود دارد. “در برخی از نقطه آنها خواهد بود” او پاسخ داد.

به عنوان یک نامزد در سال 2016 تهمت قول به قطع برنامه های سود مانند امنیت اجتماعی و مدیکر.

در CNBC مصاحبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: برخورد با استحقاق خواهد بود “ساده ترین از همه چیز” و پیشنهاد بالاتر رشد اقتصادی خواهد آن را آسان تر برای کاهش هزینه های برنامه های.

به زودی پس از مصاحبه مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای نرم کردن در مورد این مسئله به tweeting در مورد امنیت اجتماعی: “من کاملا آن را ترک به تنهایی به عنوان وعده داده شده و آن را نجات دهد!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>