در مواجهه با انتقاد, یخ را کاهش می دهد اجرای اقدامات میان coronavirus همه گیر

لس آنجلس — در مواجهه با انتقاد از سراسر کشور برای ادامه اجرای اقدامات میان coronavirus همه گیر یخ گفت: این امر تغییر تمرکز خود را به “ایمنی عمومی در خطر است.”

آژانس نیز بر روی آن تمرکز اجباری بازداشت بر اساس جنایی زمینه. برای کسانی که نمی افتد به این مقوله مهاجرت و گمرک “را اعمال اختیارات به تاخیر در اجرای اقدامات تا پس از بحران و یا استفاده از جایگزین برای بازداشت, به عنوان مناسب است.”

“برای اطمینان از رفاه و امنیت عمومی و همچنین افسران و ماموران در حال انجام COVID-19 pandemic پاسخ … (یخ) به طور موقت تنظیم اجرای آن استقرار” آژانس در بیانیه ای گفت. “یخ بالاترین اولویت هستند برای ترویج صرفه جویی در زندگی و امنیت عمومی فعالیت است.”

اجباری بازداشت مورد نیاز است برای کسانی که با برخی از محکومیت های کیفری, با توجه به یخ. آنها مجاز به باند جلسات و باید باقی می ماند در بازداشت در حالی که رسیدگی به حذف در حال انتظار.

با ایمنی اقدامات انجام شده در سراسر کشور برای محافظت در برابر coronavirus مهاجر طرفداران را مورد انتقاد یخ برای ادامه اجرای عملیات. بیش از 45 سازمان با امضای یک نامه در این هفته با دعوت از وزارت امنیت داخلی به تعلیق اقدامات است.

لس آنجلس تایمز گزارش داد در یخ دستگیری در منطقه لس آنجلس در روز دوشنبه. در پاسخ شهردار اریک Garcetti گفت: این عملیات ایجاد “غیر ضروری ترس و وحشت در آن همان خانواده های ما در حال تلاش برای محافظت از.”

“اضافی ترس در یک لحظه از ترس شدید آخرین چیزی است که خانواده ها باید به صورت” او گفت: در طول یک جلسه رسانه روز سه شنبه.

(تحریریه Laura J. Nelson کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>