Facebook ارسال هشدار در مورد خطرات ناشی از داغ صلیب بنس “گمراه کننده” با دانشمندان گفت: شما می خواهم به خوردن صدها نفر به بیمار

AAP FactCheck has debunked a Facebook warning about ingredients used to flavour hot cross buns.
آیکون دوربینAAP FactCheck است افشا و خنثی یک Facebook هشدار در مورد مواد تشکیل دهنده استفاده می شود به عطر و طعم نان گرم متقابل. اعتبار: Iain Gillespie/غرب استرالیا

یک Facebook ارسال هشدار به مصرف کنندگان در مورد ‘خطرات ناشی از مستی متقابل داغ مواد لقب گرفته است گمراه کننده توسط دانشمندان است.

AAP FactCheck بررسی این ادعا است که در گردش خون پس از 2019 و ویژگی های یک تصویر از مستی متقابل داغ طعم دهنده و برجسته این محصول ‘خطر’ لیست که شامل: “ممکن است باعث حساسیت پوست تماس بگیرید”, “ممکن است باعث سرطان” و “سمی برای موجودات آبزی”.

این پست به عنوان خوانده شده “برای کسانی از شما که خوردن داغ صلیب بنس نانوا با استفاده از یک capful از bunspice ذات هر 25 کیلوگرم از خمیر را به آنها نگاهی هشدار دهنده در تصویر اول. می دانید چه چیزی در غذایی که می خورید و خرید برای خود و خانواده …. و ما تعجب می کنم که چرا نرخ سرطان و سیستم ایمنی خودکار (sic) بیماری در حال افزایش! #WholeFoods #PlantBased #MayCauseCancer.”

پست شده است بازدید بیش از 650,000 بار و جذب بیش از 25000 سهام.

دانشگاه نیو ساوت ولز ایمنی مواد غذایی کارشناس جولیان کاکس گفت: پست در زمان هشدارهای ایمنی خارج از چهار چوب.

“بخش اول می گوید آن شامل بيش از 60 درصد الکل اتیل بنابراین اساسا عادی اتانول” دانشیار کاکس گفت.

“حتی اتانول خود را مصرف می شود به طور مستقیم در مقادیر بالا همانطور که می دانیم می تواند سمی باشد.

“اگر شما به نوشیدن که bunspice جوهر به طور مستقیم از بطری اتانول به خودی خود می تواند حاد یا مزمن اثرات بهداشتی.”

“نکته این است که این برچسب بر روی آن در نظر گرفته شده است برای نشان دادن هشدارهای ایمنی و خطر در اطراف این محصولات که در بطری نه در مورد پایان آن استفاده کنید.”

دانشیار کاکس گفت: یک فرد را مجبور به خوردن “صدها داغ صلیب بنس” ساخته شده با مستی ادویه جوهر در یکی نشسته به واقع دیدن یک اثر سمی.

یک سخنگوی IXOM پدر و مادر سازمان از این شرکت است که به تولید bunspice اصل گفت: هشدار دهنده بر روی برچسب های مربوط به استفاده از روغن دارچین نوشیدن محصول مستقیم و یا مصرف آن در مقادیر فراوان’.

“یکی از ادویه جات ترشی جات استفاده می شود در مستی ادویه دارچین و روغن و … که به طور طبیعی اتفاق می افتد اما سطح نظارت با توجه به یک جزء آن را به طور طبیعی حاوی” این سخنگو گفت.

“به همین دلیل هر گونه مواد با استفاده از یک مقدار مشخصی از روغن دارچین نیاز به یک هشدار بهداشتی. این قانون استرالیا و غذا و مقررات است.”

شما نیاز به خوردن تن داغ صلیب بنس به طور منظم برای هر گونه اثرات بد — IXOM سخنگوی.

این IXOM سخنگو گفت: AAP FactCheck که “ممکن است باعث سرطان’ هشدار دهنده بر روی برچسب مورد نیاز بود ایمن کار استرالیا با توجه به حضور safrole که نظارتی بدن, لیست مواد شیمیایی خطرناک.

IXOM سخنگوی گفت: bunspice اصل تدوين شد تغییر در سال 2016 کاهش دارچین و روغن به سطح پایین که نیازی نیست یک هشدار اما برچسب روی بطری در Facebook post متحده تاریخ ساخت به عنوان ژانویه 13, 2015.

این سخنگو گفت: یک کیلوگرم داغ صلیب بنس می باشد حدود نیم millilitre از روغن دارچین.

“شما نیاز به خوردن تن داغ صلیب بنس به طور منظم برای هر گونه اثرات بد.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>