Facebook, Google اهدا میلیون ها نفر به Newsom را coronavirus مبارزه است. که دیگر شرکت ها داد?

گوگل ارائه شده اعتبار آگهی رایگان برای COVID-19 اطلاعیه های خدمات عمومی.

زوم به پول برای اتصال دانش آموزان با فن آوری مورد نیاز برای تحصیل از راه دور.

شرکت داروسازی فایزر اهدا به ارائه تریلر برای افراد بی خانمان.

این کمک ها از میان حدود 26 میلیون سهم دولتی گاوین Newsom بینی از سازمان های خصوصی برای کمک به دولت coronavirus تلاش های امدادی. که بیش از دو بار به عنوان بسیاری به عنوان Newsom گزارش در اصطلاح “behested پرداخت” برای همه از سال گذشته است.

بسیاری از کمک های مالی شده اند در قالب اعتبار آگهی و اعتبار برای اطلاعیه های خدمات عمومی مورد COVID-19. گوگل و iHeartMedia, شد, بزرگترین اهدا کنندگان هر یک از ارائه 7 میلیون دلار ارزش. Fox, روشن, کانال های Facebook و رسانه های دیگر شرکت ها نیز ارائه شده دولت اعتبار رایگان و آگهی فضا برای اعلانات آگاهی عامه درمورد.

Newsom پیش بینی کرده است که شرکت در نهایت کمک مالی صدها میلیون — اگر نه میلیاردها دلار به COVID-19 دیدگاه در کالیفرنیا است.

“این مقدار فوق العاده ای از پول و انرژی و وقت و داوطلبانه و بشردوستانه حمایت است که ما در حال دیدن او گفت:” در یک کنفرانس مطبوعاتی در ماه گذشته. “این بی سابقه است. آن را در صدها و صدها میلیون نفر میلیاردها دلار زمانی که ما انجام می شود.”

سیاستمداران باید گزارش behested پرداخت اصطلاح برای کمک در انتخاب رسمی درخواست برای خیریه یا دولتی باعث می شود چرا که آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد به کاری به نفع با یک سیاستمدار.

در طول همه گیر دولت نیازهای رو به رشد برای بودجه و تجهیزات پزشکی را از جمله کمک های مالی ضروری است گفت: Dan Schnur, که قبلا به رهبری دولت اخلاق سیاسی آژانس و برای کار سابق کالیفرنیا ، پیت ویلسون.

“حتی اگر آنها در حال ساخت آن کمک های مالی به منظور خرید دسترسی قانونی یا نظارتی مسائل شما هنوز هم نمی خواهید به نوبه خود به دور آن لازم است لوازم” Schnur گفت. “وجود دارد آیا نیاز به برخی از رکورد های عمومی خود را هدیه اگر تنها پس از آن می توان در مقایسه در برابر آینده دسترسی و نفوذ است.”

لابی در کنگره

از حدود 45 سازمان دولت گزارش کرده است که اهدا کنندگان به COVID-19 تلاش حدود یک سوم پرداخت به لابی در کنگره. هفت به طور خاص گزارش لابی دفتر فرماندار این سال است. Google و Facebook گزارش لابی دولت در COVID-19 مسائل.

جی پی مورگان چیس که اهدا 250.000 دلار به تلاش برای ارائه فناوری برای کودکان مدرسه ای, گزارش لابی در Newsom اقامت در خانه نظم و “کمک های مالی تلاش های مربوط به COVID-19” با توجه به لابی آن افشای اشکال.

بزرگترین لابی spender از گروه این جلسه قانونی Comcast لابی در کالیفرنیا مصرف کننده حریم خصوصی عمل می کنند و مشخصات بالا قانون کار AB 5 در میان مسائل دیگر. آن را اهدا بیش از $20,000 در اعتبار آگهی برای اطلاعیه های خدمات عمومی.

Newsom بارها ستایش شرکت های خصوصی برای “جلسه این لحظه” با کمک های بشردوستانه به عنوان دولت جنگ coronavirus که به کشته شدن بیش از 3400 کالیفرنیا. پس از همه گیر آغاز شد دفتر او بوده است در درخواست کمک های مالی.

در اوایل بیماری همه گیر Newsom ارشد از کارکنان ان o’leary صرف یک ساعت در یک تماس تلفنی با دره سیلیکون مدیران به بحث بشردوستانه تلاش های مربوط به COVID-19 گفت: Carl Guardino, مدیر عامل شرکت دره سیلیکون رهبری ،

رهبری گروه یک گروه حمایت به نمایندگی از بیش از 350 شرکت ها مطرح شده است و بیش از 8 میلیون دلار به صورت نقدی و اهدا لوازم برای Silicon Valley بیمارستان ها و کلینیک های در گیر با توجه به وب سایت خود را. است که درگیر ارتباط منظم با محلی و مسئولین دولتی Guardino گفت. او گفت: او را پیامک به طور منظم با Newsom در مورد بحران نگه داشته و Newsom را کارکنان به روز بر بشردوستانه تلاش های خود را ،

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de