پارچه مارت دستور داد به 3 اوآهو فروشگاه ها به عنوان ساکنان جستجو برای مواد برای خانگی ماسک صورت

 • DENNIS ODA /DODA@ STARADVERTISER.COM Customers flocked to the Fabric Mart store on Kalakaua Avenue Tuesday as residents looked for fabric to make do-it-yourself masks that government officials are advising people to wear when outside the home. Now the company is shutting its three Oahu stores to comply with the city’s emergency orders.

  دنیس ODA /[email protected] STARADVERTISER.COM

  مشتریان رنگی به پارچه مارت فروشگاه در خیابان Kalakaua شنبه به ساکنان نگاه پارچه را به انجام آن را به خودتان ماسک است که مقامات دولتی در حال ارائه مشاوره به مردم برای پوشیدن زمانی که خارج از خانه است. در حال حاضر این شرکت در حال بستن آن سه اوآهو فروشگاه مطابق با شهرستان اضطراری سفارشات.

 • DENNIS ODA / DODA@STARADVERTISER.COM There was long line of people waiting to get into Fabric Mart on Kalakaua Avenue on Tuesday as customers looked for fabric to make do-it-yourself masks. Now the company is shutting its three Oahu stores to comply with the city’s emergency orders.

  دنیس ODA / [email protected]

  وجود خط طولانی از مردم در حال انتظار برای دریافت به پارچه مارت در خیابان Kalakaua روز سه شنبه به عنوان مشتریان به دنبال پارچه را به انجام آن را به خودتان ماسک. در حال حاضر این شرکت در حال بستن آن سه اوآهو فروشگاه مطابق با شهرستان اضطراری سفارشات.

 • DENNIS ODA / DODA@STARADVERTISER.COM Customers of Fabric Mart practiced social distancing as they waited in a long line to enter the Kalakaua Avenue store and buy fabric for do-it-yourself face masks Tuesday. Now the company is shutting its three Oahu stores to comply with the city’s emergency orders.

  دنیس ODA / [email protected]

  مشتریان از پارچه مارت تمرین های اجتماعی فاصله آنها به عنوان منتظر در صف های طولانی برای ورود به خیابان Kalakaua فروشگاه و خرید پارچه برای انجام آن را به خودتان ماسک صورت شنبه ، در حال حاضر این شرکت در حال بستن آن سه اوآهو فروشگاه مطابق با شهرستان اضطراری سفارشات.

پارچه مارت است به طور موقت بسته شدن آن اوآهو فروشگاه های خرده فروشی در پایان روز کاری امروز خود را مطابق با شهردار کرک کالدول اضطراری “stay-at-home” سفارشات.

تقاضا برای پارچه بالا بوده و با صف های طولانی در خارج از درب به عنوان عمومی به نظر می رسد برای مواد را پارچه پارچه ماسک در پاسخ به ادامه coronavirus بیماری همه گیر.

انجی کیم صاحب کسب و کار خانوادگی تایید کرد که سه فروشگاه های خرده فروشی در Kaneohe, هونولولو و Aiea خواهد در پایان روز کسب و کار امروز است.

او گفت: دفتر شهردار داده بود کسب و کار متوجه خواهید شد که آن را مطابق با اورژانس اعلام.

“در حال حاضر ما در حال رفتن به حرکت همه به سمت خرید آنلاین,” او گفت:.

در “در خانه ماندن” ارشاد سند به روز رسانی در جمعه شهرستان به طور خاص ذکر شده بود که هیچ تغییر به خرده فروشی پارچه فروشگاه ها و فروشگاه های فروش پوشش صورت به عنوان غیر ضروری کسب و کار با وجود شهردار توصیه که ساکنان هونولولو پوشیدن پارچه ماسک هنگام بیرون رفتن در جامعه است.

“فروشگاه های خرده فروشی است که فروش اقلام مانند روسری, ماسک اسکی و/یا پارچه و لوازم دوخت که ممکن است مورد استفاده برای ایجاد توصیه می شود پوشش صورت در حال حاضر نه ‘ضروری کسب و کار تحت ماندن در خانه سفارش” گفت: این سند است. “چنین کسب و کار باید توقف همه فعالیت های درون خود امکانات واقع در شهر و شهرستان هونولولو مطابق با سفارش 2 از ماندن در خانه ،

پارچه مارت هنوز هم باقی می ماند باز برای کسب و کار آنلاین در hawaiifabricmart.com.

علاوه بر پارچه مارت عمده شرکت Printex پارچه های موجود به سازمان های غیر انتفاعی به دنبال مواد به پارچه ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. دستورات را می توان در printexfabric.com.

مربوط به داستان فیلم و گرافیک: چگونه خود را پارچه ماسک صورت بدون دست زدن به ماشین آلات

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>