F1 به بازگشت در جولای 5 با اتریش GP

درک ویلسونAAP

F1 CEO Chase Carey expects racing to return on July 5 at the Austria Grand Prix.
آیکون دوربینF1 مدیر عامل تعقیب کری انتظار مسابقه به بازگشت در جولای 5 در اتریش جایزه بزرگ.

فرمول یک رئیس تعقیب کری است که “در حال حاضر به طور فزاینده اعتماد به نفس” مسابقه می توانید شروع با جایزه بزرگ اتریش در جولای 5 به عنوان ورزش به نظر می رسد برای از سرگیری پس از شیوع کروناویروس.

“ما در حال هدف قرار دادن یک شروع به مسابقه در اروپا از طریق آگوست و اوایل سپتامبر با اولین مسابقه محل مصرف در اتریش در 3-5 جولای آخر هفته او گفت:” در یک بیانیه منتشر شده پس از فرانسه جایزه بزرگ برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 27, گفت: آن را نمی خواهد اجرا در سال 2020 است.

“اکتبر و نوامبر خواهد ببینید ما نژاد در اوراسیا و آسیا و آمریکا به پایان رساندن فصل در خلیج فارس در ماه دسامبر با بحرین قبل از سنتی آخر در ابوظبی پس از اتمام بین 15-18 مسابقه است.”

کری گفت: این تقویم در عین حال به نهایی شد و انتظار اولیه مسابقه را در پشت درهای بسته.

اما با کاهش درآمد و تیم های کوچکتر از جان گذشته برای درآمد در نظر گرفته است که گام های لازم برای اطمینان از زنده ماندن است.

تمام 10 تیم پرواز به ملبورن برای فصل باز, Australian Grand Prix در مارس 15, اما به تعویق افتاد و در کوتاه توجه و مسابقه نشده است قادر به از سرگیری.

“این FIA تیم مروج و دیگر شرکای کلیدی کار کرده اند با ما در طول این مراحل و ما می خواهیم برای تشکر از آنها را برای تمام حمایت خود و تلاش در طول این فوق العاده به چالش کشیدن زمان گفت:” کری.

“ما همچنین می خواهم به رسمیت شناختن این واقعیت است که این تیم شده اند حمایت از ما در همان زمان که آنها شده اند با تمرکز زیاد و تلاش های قهرمانانه برای ساخت هواکش برای کمک به کسانی که آلوده Covid-19.”

کری نمی ارائه جزئیات به موقت جدید تقویم از قبیل اینکه آیا دو مسابقه مطرح در اتریش و بریتانیا در نظر گرفته خواهد شد.

اما تاخیر به زمان پایان فصل – در حال حاضر 29 نوامبر در ابوظبی – اصل تایید شده است.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>