F1 تیم می تواند ناپدید می شوند: مک لارن رئیس

McLaren's team boss believes up to four of F1's 10 teams are in danger of folding due to COVID-19.
آیکون دوربینمکلارن رئیس تیم معتقد است تا چهار F1 10 تیم در خطر تاشو با توجه به COVID-19.

مک لارن اجرایی Zak قهوه ای هشدار داده فرمول یک در یک “بسیار شکننده دولت” با توجه به کوروناویروس.

افزایش COVID-19 همه گیر آورده ورزش به توقف با دو نژاد – از جمله ویترین جایزه بزرگ موناکو در مه – لغو و شش به تعویق افتاد تا کنون.

F1 متعهد است در نهایت گرفتن 2020 مبارزات انتخاباتی در راه است.

اما قهوه ای هشدار داده است در مورد به طور بالقوه خطرناک دولت از ورزش است.

“می تواند من را از طریق آنچه در جریان است در حال حاضر در جهان اگر ما به مقابله با این وضعیت سر در بسیار پرخاشگرانه – دو تیم ناپدید? آره,” او گفت BBC Sport.

“در واقع من می توانم چهار تیم ناپدید اگر این رفتار به راه راست.

“و سپس توجه به چه مدت آن طول می کشد تا سطح شیب دار به یک F1 تیم و با توجه به وضعیت اقتصادی و بحران بهداشتی ما در حال حاضر به فکر می کنم وجود خواهد داشت مردم در صف برای گرفتن بیش از کسانی که در تیم های مانند وجود دارد در طول تاریخ شده است… من فکر نمی کنم زمان می تواند بدتر از این نقطه نظر.

“بنابراین من فکر می کنم F1 است بسیار شکننده دولت در حال حاضر است.”

مک لارن شد اولین F1 تیم کردند کارکنان در روز چهارشنبه با باقی مانده کارکنان از جمله رانندگان Lando نوریس و Carlos Sainz گرفتن دستمزد را کاهش دهد.

اما وکینگ مبتنی بر تیم ارشد گفت: بیشتر تغییرات مورد نیاز برای کمک به ورزش از طریق این بازی uncharted waters از جمله قابل توجهی کاهش به $175million ($A292m) درپوش بودجه به دلیل به اجرا در آمده است در سال 2021.

قهوه ای به بی بی سی گفت که همه تیم ها توافق کرده اند که به کاهش بودجه این سال را به $150 متر ($S250m) اما مک لارن می خواهد رئیس یک کاهش بیشتر قبل از یک جلسه در مورد وضعیت F1 در روز دوشنبه.

در ضمن فراری چارلز لکلرک شد غالب برنده خود را در فرمول یک esports اولین روز یکشنبه در حالی که در جام جهانی برنده انگلستان کریکت بن استوکس به ارمغان آورد تا عقب در یک مجازی ویتنام جایزه بزرگ.

28-lap مسابقه دوم در یک سری سازمان به ارائه برخی از سرگرمی برای طرفداران گرسنگی از عمل در زندگی واقعی با بیش از 190,000 تماشای فرمول یک رسمی جریان زندگی در یوتیوب.

یکشنبه در اصل برنامه ریزی شده بود که مراسم تحلیف ویتنام جایزه بزرگ اما مسابقه مجازی با 20 رانندگان پیوستن به از راه دور از خانه های خود برگزار شد در یک نسخه از ملبورن آلبرت پارک.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>