کارشناسان نگران CDC است که در کنار coronavirus پاسخ

سهام سقوط کرد. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن غضبناک.

کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی منتقل شده به مرکز صحنه. معاون رئیس جمهور مایک پنس در زمان کنترل از پاکسازی CDC ارتباطات درباره ویروس. CDC اخبار کنفرانس ها به طور کامل متوقف کرده و پس از 9 مارس. R. schultze ، خارج شد صحنه های عمومی.

CDC مدیر رابرت Redfield ادامه داد: برای حفظ مشخصات پایین او پس از گرفتن کار. دو وظیفه دیگر اعضای نیروی — دکتر دبورا Birx وظیفه نیروی هماهنگ کننده و Dr. Anthony Fauci از موسسه ملی بهداشت — شد وظیفه نیروی ارشد علمی ارتباط برقرار است.

کارشناسان بهداشت و درمان را ستوده اند Fauci, اما آنها می گویند سی دی صوتی است که بشدت از دست رفته است.

“در جلسات آنها (CDC) باید صحبت کردن در مورد آنتی بادی آزمون و اگر آنها کار می کنند. چگونه مردم باید این ویروس اگر آنها آلوده می شود ؟ چه داده است ؟ این موضوع باید به جلو و مرکز. این سوالات CDC می توانید پاسخ گفت:” دکتر جیمز کوران سابق CDC ستاره دانشمند است که در حال حاضر دین از اموری دانشگاه بهداشت عمومی مدرسه است.

دولت همچنان به دنبال به مقامات CDC برای اطلاعات و راهنمایی وجود دارد اما تکرار شده اند در مواردی که آژانس کارشناسان ارسال به واشنگتن را رد کرده است.

در اوایل ماه مارس مقامات دولت رد CDC پزشکان که می خواستم توصیه می شود که سالمندان و جسمی شکننده آمریکایی ها توصیه می شود نه برای پرواز در خطوط هوایی تجاری به دلیل جدید coronavirus AP گزارش شده است.

ماه گذشته ایالات متحده امروز گزارش داد که کاخ سفید نیروی کار مجبور کرده بود CDC تا به حال به تغییر دستورات آن نوشته شده بود نگه داشتن کشتی های کروز لنگر انداخت تا مرداد. پست تغییر داده شده می گویند که این کشتی ها می تواند بادبان دوباره در ماه جولای به گزارش روزنامه.

و هفته گذشته مقامات nixed CDC پیش نویس راهنمایی بود که تحقیق و نوشته شده است برای کمک به ایمان رهبران و صاحبان کسب و کار مربیان و دولت و مقامات محلی به عنوان آنها شروع به بازگشایی شده است.

این 17 صفحه از دستورالعمل های که هرگز از تایید توسط Redfield در حال حاضر به کاخ سفید نیروی کار گفت: یک دولت رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث داخلی مذاکرات. آنها تنها در مورد بحث نیروی کار در سطح یک بار پیش نویس درز علنا و بدون تصمیم گیری در مورد آنها تا کنون ساخته شده است.

هنوز دستورالعمل CDC شد موضوع بحث شدید در رده بالای کاخ سفید است. برخی از مقامات آنها را دیدم به عنوان ضروری برای کمک به کسب و کار و سازمان های دیگر با خیال راحت بازگشایی شده است.

دیگران از جمله رئیس ستاد علامت مراتع آن را باور نمی کند مناسب برای دولت فدرال به مجموعه ای از دستورالعمل ها برای بخش های خاص که شرایط می تواند متفاوت باشد بسته به سطح شیوع بیماری در مناطق خود با توجه به یک فرد آشنا با این بحث. آنچه لازم بود برای یک کافی شاپ در نیویورک و یکی در اوکلاهما بود wildly مختلف در مشخصات خود را.

آنها نگران منفی بالقوه اقتصادی از دستورالعمل ها و برخی از دستیاران ابراز شک و تردید در مورد اینکه آیا دولت باید در شیوه تجویز به جوامع مذهبی.

تصمیم به مسئله دقیق در بخش راهنمایی نیز در همراهی با کاخ سفید استراتژیک تصمیم به ترک جزئیات خاص از بازگشایی به متحده است. در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال در یک نقطه ادعا کرد قدرت مطلق به جزئیات چگونگی و زمانی که ایالات متحده او به تصویب رسید تا حد زیادی دست-رویکرد به عنوان بیشتر و بیشتر متحده شروع به بلند مستندات.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد تصمیم خود را در همراهی با اصول فدرالیسم اما دستیاران کاخ سفید اذعان کرد که آن را نیز کاهش می دهد, سیاسی خطر برای رئیس جمهور — که تحت فشار متحدان به خصوص در کشورهایی که تجربه نکرده گسترده ای شیوع بیماری به سرعت بازگشایی این کشور است.

در یک کنفرانس تلفنی بعد از ظهر پنجشنبه با عضو مجلس نمایندگان در کاخ سفید را “باز کردن امریکا” پنل قانونگذاران در هر دو طرف تحت فشار کاخ سفید به انتشار بخش-راهنمایی های خاص از مرتب کردن بر اساس در حال حاضر برگزار می شود توسط دولت است.

“وجود دارد روشن حمایت هر دو حزب برای نیاز به CDC هدایت و باید به بهترین شیوه” گفت: تشکر. تد دویچ D-Fla.

CDC پاسخ نمی دهند به یک شنبه درخواست برای مصاحبه با Redfield.

در مصاحبه اخیر خود با AP آژانس No. 2, مدیر, Dr. آن Schuchat خواسته شده بود برای رسیدگی به گزارش های که CDC توصیه شد که نادیده گرفته می شود در واشنگتن است.

او متوقف شد و سپس به آرامی پاسخ داد.

“CDC است که ما ارائه بهترین اطلاعات مبتنی بر شواهد برای سیاست گذاران و ارائه آن به صورت روزانه برای محافظت از مردم آمریکا او گفت:” بدون نظر بیشتر.

___

Dearen گزارش از گینسویل, فلوریدا. میلر گزارش از واشنگتن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de