کارشناسان مشغول به تاریخچه اجرای قانون نظارت

کارشناسان delved به گذشته و حال و آینده مستقل اجرای قانون نظارت در سونوما کانتی و در سراسر کالیفرنیا روز شنبه در یک مکالمه است که به عنوان فعالان محلی فشار برای اندازه گیری رای گیری است که بسیار گسترش قدرت این شهرستان را اجرای قانون ناظر است.

انجمن میزبانی شهرستان سونوما فصل از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در سانتا رزا Glaser, مرکز شامل دو سخنرانی برای اولین بار توسط جان Alden, مدیر اجرایی اوکلند _Community پلیس نقد و بررسی آژانس دفتر مستقل است که به بررسی شکایت از اتهام افسر تخلف و می تواند توصیه های انضباطی عمل است.

جوآن قهوه ای, یک عضو سابق جامعه شورای مشورتی جامعه بازوی سونوما کانتی اجرای قانون ناظر و گذشته دادگاه عالی کمیساریای در آالمدا کانتی صحبت دوم.

قهوه ای یکی از طرفداران پیشرو پیشنهادی رای گیری که در میان چندین تغییر خواهد افزایش بودجه برای حسابرسی با رفع آن بودجه در 1 ٪ از سونوما شهرستان کلانتر دفتر بودجه گسترش دامنه شکایات است که می تواند مورد بررسی توسط حسابرس مستقل و اعطای دفتر احضاریه قدرت.

قانون اجرای حسابرس های ایجاد شده توسط سونوما کانتی هیئت ناظران در سال 2015 پس از کشنده 2013 عکسبرداری از سانتا رزا نوجوان اندی لوپز توسط یک Sonoma County Sheriff معاون بررسی امور داخلی تحقیقات توسط کلانتر, به برخی شکایت وی از سوی مامورین تخلف مانند بیش از حد با استفاده از زور و غیر قانونی بازداشت.

پیشنهاد رای گیری کشید مخالفت های شدید از Sonoma County Sheriff علامت Essick که استدلال تغییرات را منحرف بحرانی county دلار دور از شهرستان صندوق به طور کلی و استدلال قطعات پیشنهادی فرمان در تضاد با قانون دولت و حقوقی سابقه.

“برای یک شروع چارچوب من فکر می کنم آن را یک شروع خوب” براون گفت: در این مجمع با اشاره به این که فرمان تاسیس شهرستان سونوما حسابرسی ، “اما آنچه در آن بود. یک شروع است.”

حدود 16 نفر از جمله اعضای محلی ACLU فصل است که با حمایت از این پیشنهاد رای گیری با حضور چهار رویداد. این فروم شروع با Alden ارائه داد که یک نمای کلی از نظارت های مختلف مدل های وجود دارد که در کالیفرنیا امروز.

او تاکید کرد که پلیس شهر بخش شده است بسیار سریعتر به اتخاذ مستقل نظارت از کلانتر دفاتر که به رهبری مقامات منتخب که استقلال بیشتر بیش از چگونه آنها را اجرا آژانس های خود را.

تنها دو دولت های محلی — سانتا رزا و منطقه سونوما کانتی — مستقل نظارت خود را به سازمان های اجرای قانون. هر دو استخدام حسابرسان در اوایل سال 2016 هر چند سانتا رزا قرارداد حسابرس موقعیت در حال حاضر خالی است. در این دختر آسیایی انگشتی ناوارو سابق محلی وکیل مدافع جایگزین سونوما کانتی اولین حسابرس جری Threet در ماه مارس سال گذشته است.

Alden همچنین با اشاره به تغییرات اخیر در قوانین ایالتی است که باید گسترش سطح عمومی نظارت به دو پلیس و کلانتر ادارات در سطح ایالت. آنها عبارتند از: SB 1421 یک قانون تصویب شده فقط بیش از یک سال پیش که unsealed امور داخلی تحقیقات در مواردی از جمله در بازداشت, مرگ و میر, و یا زمانی که یک افسر گناهکار دروغ گفتن است. یکی دیگر از قانون AB 748 زمان اثر در تابستان گذشته و نیاز به کالیفرنیا سازمان های اجرای قانون را ویدئوها از حوادث مهم مانند تیراندازی پلیس.

“من فکر می کنم ما در یک حوزه آبخیز لحظه” Alden گفت: پس از فروم. “قانون کالیفرنیا در مورد نظارت شده است تا حد زیادی همان حدود 30 سال است و به طور چشمگیری تغییر فقط در دو یا سه. من فکر می کنم که نشان می دهد که گرسنگی در کالیفرنیا برای شفافیت و پاسخگویی بیشتر از اجرای قانون است.”

طرفداران رای گیری اندازه گیری خواهد شد نیاز به جمع آوری به سمت بالا از 21,000 امضا اواخر بهار آن را بر روی ماه نوامبر سال 2020 رای گیری مگر اینکه شهرستان سرپرستان تصویب فرمان تغییرات اولین براون گفت.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Nashelly چاوز در 707-521-5203 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>