کارشناسان: 3-ماه رکورد باران های مورد نیاز برای قرار دادن سانتا رزا در مسیر بازگشت

Sonoma County آماده است برای دریافت 2 تا 3 اینچ از بارش توسط چهار شنبه, مرطوب تر دوره در هفته است که همچنین بالا بردن امید کندتر شروع به آتش فصل است.

بیش از آخر هفته اواخر زمستان منتشر شد یک چهارم اینچ باران در سانتا رزا با حتی بیشتر فرود در اطراف تپه. این Mayacamas کوه ها می تواند 2 تا 3 اینچ در این هفته خدمات ملی آب و هوا هواشناس استیو اندرسون گفت:.

اما با فقط 16 اینچ باران به تاریخ منطقه سونوما کانتی نیاز بی سابقه کشش بهار بارندگی به عقب به آن سالانه به طور متوسط بیش از 36 اینچ اندرسون گفت.

“ما را به مجموعه تمام رکورد زمان بارندگی برای ماه های مارس و آوریل توسط یک قدر اینچ بالاتر از هر چیزی که تا کنون دیده ایم بیش از 150 سال است که به احتمال زیاد به رخ می دهد” اندرسون گفت.

رکورد بارش برای ماه مارس آوریل و مه را Sonoma County, به طور متوسط, اما دوباره این سناریو بعید است اندرسون گفت.

محلی مقامات آتش هنوز هم در زمان آرامش از ورود باران بیش از آخر هفته پس از تاریخی خشک فوریه.

“بارش باران در, به نظر من مهم تر از باران زمستان. آنها تاخیر در خشک کردن از سوخت” کال آتش گردان ارشد مارشال Turbeville گفت. “این عالی خواهد بود اگر ما می تواند در حفظ و گرفتن باران هر روز از طریق آوریل و مه.”

خشک کن از شرایط متوسط در این سال به کمک بیشتر آتش سوزی در شمال کالیفرنیا حتی اگر آن را آتش فصل نشده است. به تاریخ وجود داشته است, 252, آتش سوزی, مصرف 273 هکتار در مقایسه با 45 آتش سوزاندن 55 هکتار در سال گذشته با توجه به کال آتش آمار.

در هفته اول ماه مارس وجود دارد 49 آتش سوزی در مجموع 63 هکتار در مقایسه با یکی آتشی که کمتر از یک هکتار در مدت مشابه یک سال پیش.

سرد سیستم آورده است که باران به سواحل شمال نیز پوشانده سیرا با یک کت های تازه از برف کمک خواهد کرد که آب ادارات شهرستانها و استان ها است که تکیه بر برف برای دوباره پر کردن مخازن اندرسون گفت. هر گونه نگرانی در مورد خشکسالی زودرس در این مرحله مقامات می گویند.

“اگر آب و هوا خشک و همچنان از طریق زمستان آینده ما ممکن است شروع به دیدن برخی از شرایط خشکسالی محصول” اندرسون گفت.

Turbeville گفت که او امیدوار, مرطوب, آب و هوا ادامه خواهد داد به خرید سونوما کانتی زمان قبل از آتش خطرناک شرایط بازگشت به منطقه است.

“هر زمان که باران آن را مفید,” او گفت:. “ما لازم نیست که آتش سوزی هنگامی که باران می بارد و یا حداقل قابل توجهی آتش سوزی. همه مرده سیاهههای مربوط و شاخه های به دست آوردن رطوبت. آن را; آن اقدام به خرید ما بیشتر زمان تا آتش نجومی می رسد.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه تایلر Dawkins در 707-526-8667 و یا در [email protected] در توییتر @TylerSilvy.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de