انتظارات بالا برای 49ers’ rookie گیرنده

کایل Shanahan گیر به محکومیت او به عنوان ماه گذشته پیش نویس NFL.

The 49ers’ همیشه با اعتماد به نفس سر مربی — که برچسب متکبر در قبلی متوقف می شود — در زمان قابل توجهی خطر ابتلا تجاری سه بر میدارد و برای حرکت به بالا شش, نقاط به شماره 25 در دور اول به گیرنده های مورد علاقه خود را در پیش نویس آریزونا دولت براندون Aiyuk با وجود تیم خود را نداشتن هر گونه انتخاب در دور 2, 3 و یا 4.

این حرکت جای تعجب بود توجه بسیاری از بحث در اطراف 49ers قبل از این پیش نویس در اطراف محور حرکت برای اطلاعات بیشتر به عقب بر میدارد. این تیم می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک در ثانویه عمق در امتداد تهاجمی و دفاعی خطوط و شاید یک پایان برای روشن کردن حجم کار برای همه-نرم افزار جورج بازیگوش.

به جای Shanahan ساخته شده است یک شرط بندی در قدرت از توانایی خود را برای دیده بانی گیرنده. او محور در Aiyuk یک بازیکن فقط با یک سال قابل کالج, تولید آغاز شده که در سیرا کالج در کالیفرنیا به جای پیوستن به عمده برنامه های خارج از مدرسه بالا است.

“او می تواند بازی ایکس او می تواند بازی Z, او می تواند بازی F” Shanahan گفت. “او به سرعت به بالا. او به سرعت به بازی در حافظه. او به سختی به بیش از رفتن در وسط. و پسر فقط به طور کامل متعهد به من به عنوان خوب به عنوان خدا تا کنون در نظر گرفته شده باشد.”

تطبیق پذیری موضعی در گیرنده مهم است به خصوص برای یک گیرنده-نیازمند تیم امید برای بازگشت به سوپر باول پس از از دست دادن بالا wideout امانوئل ساندرز در رایگان آژانس به New Orleans Saints بالا رقیب در NFC.

چالش برای Aiyuk اخذ خواهد شد تا به سرعت به سرعت با وجود نداشتن سنتی offseason برنامه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. این معلوم نیست که تیم را در این زمینه به آماده شدن برای فصل آینده حتی اگر لیگ منتشر شد به طور منظم فصل, برنامه هفته گذشته است.

The 49ers’ خود را آغاز کرد “مجازی” offseason برنامه مارس 27 و Aiyuk شده است برش دندان های خود را به عنوان یک نرم افزار از طریق ویدئو کنفرانس با مربیان و هم تیمی. این تیم سانتا کلارا تسهیلات باقی می ماند بسته شده است.

یک بار Aiyuk می شود در این زمینه 49ers امیدوار هستند او می تواند در ادامه مسیر کمی شناخته شده در چشم انداز گیر N’Keal هری on the Sun Devils’ نمودار عمق در سال 2018 زمانی که او تا به حال 33 جلب برای 474 متری به یک باارزش در دور اول پیش نویس انتخاب کنید.

“من یک سال استارت بنابراین من احساس می کنم برای من این فقط رفتن به در رفتن نگه دارید تا” Aiyuk گفت. “من هنوز هم احساس می کنم مثل من حتی خراش سطح از آنچه من می توانم به عنوان یک بازیکن فوتبال و در این موقعیت است. من هنوز هم چیزهای زیادی برای یادگیری بنابراین من یک مقدار زیادی به رشد خود در بازی. من فقط فکر می کنم که برای من سقف بی حد و حصر است. من فکر نمی کنم وجود یک سقف به بازی. که یکی دیگر از بخشی هیجان انگیز از آنجا که من می دانم که من می تواند به بهتر ادامه خواهد داد.”

پس از Shanahan نزدیک ترین دوستان NBC Sports تحلیلگر کریس ماجول گفت: چندین بار Aiyuk به یاد Shanahan اسحاق بروس سابق قوچ بزرگ خواهد شد که مندرج در 2020 کلاس Pro Football Hall of Fame.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de