انتظار می رود سریع تر بازگشایی در مناطق روستایی و حومه کالیفرنیا در لس آنجلس و سان فرانسیسکو

این فرماندار دموکرات این حرکت را بیشتر در اختیار شهرستانهای شرح زیر است تظاهرات بزرگ در برابر Newsom محدودیت در دولت و کنگره و در اورنج کانتی و به عنوان یک تعداد انگشت شماری از روستایی کوچک در شهرستان نقل مکان کرد به باز کردن جوامع خود را در سرپیچی از قدرت خود را.

روز دوشنبه رودخانه شهردار فرسوده Bailey and 2nd District استاد راهنما: کارن اشپیگل مدعی است که شهرستان سفارشات را ساخته اند آن را ممکن است برای جلوگیری از گسترش ویروس و جلوگیری از بیمارستان افزایش است که انتظار می رود در اواسط ماه آوریل است. اما در حال حاضر آنها می خواهند به تمرکز بر روی بخش اقتصادی آینده است.

“معیارهای در کنار رودخانه شهرستان بهبود یافته است,” اشپیگل گفت: در یک کنفرانس خبری. “که با توجه به اقدامات اضافی که این شهرستان در محل قرار داده و در اوایل. ما یکی از اولین بار است که شدت و گفت: ما در حال رفتن به مبارزه در این نبرد است. نتایج مثبت ممکن نبود اگر جامعه خود را انجام نمی بخشی و گام به گام است.”

بیلی گفت که او فکر می کند این شهرستان آماده است تا برای مرحله دوم Newsom چهار مرحله طرح که شامل باز کردن کم خطر محل های کار مانند خرده فروشی و تولید است. او گفت: “اینلند امپایر نیز آماده برای باز کردن امکانات تفریحی و نهادهای مذهبی.

“منطقه ما خواسته می شود در انگشتان ما و نه ما در پاشنه در مقابل بسته زمانی که فرماندار به ما چراغ سبز” بیلی گفت. “ما مشتاقانه در انتظار برای رفتن به آینده به راه اندازی مجدد Riverside منطقه ای اقتصاد است.”

حداقل سه Northern California counties را به مبارزه طلبیده Newsom سفارشات و اجازه کسب و کار به بازگشایی فراتر از ایالت سفارش. Newsom کاهش یافته است می گویند روز شنبه که آیا وجود خواهد داشت عواقب آن برای کسانی که در شهرستانها و گفت: اکثریت قریب به اتفاق دولت 58 شهرستانهای استان در حال انجام کار درست.

تجدید نظر یوبا سیتی-شهرستان سوتر ” منظور اجازه می دهد تا رستوران, خرده فروشان, مراکز خرید, ورزشگاه, سالن چشمه های معدنی و تو سرو به عمل یک بار دیگر “به عنوان طولانی به عنوان کسب و کار مناسب تغییرات ساخته شده به موقف اجتماعی فاصله و دیگر اصول مبارزه با COVID-19” با توجه به بیانیه.

کسانی که به طور منظم شامل شستن دست و ماندن در منزل و زمانی که بیمار و پوشیدن صورت را پوشش زمانی که اجتماعی فاصله نیست و ممکن است با توجه به بهداري افسر Phuong Luu.

بسیاری از کسب و کار باقی می ماند بسته حتی در شهرستانهای’ تجدید نظر منظور از جمله کافه ها و کاباره ها که نمی خدمت به مواد غذایی و موزه ها و سالن های سینما بولینگ کوچه بازی های آرکید اجرای زنده, سالن, مکان های عبادت و جمعی دیگر جمع آوری فضاهای مدارس و مراکز اجتماعی سواحل و اسکله ها و اردوهای تابستانی و اقامت سالن.

Marni ساندرز مدیر اجرایی یوبا سیتی-ساتر اتاق بازرگانی گفت: جامعه کسب و کار محلی “هیجان زده است که ما باز است.”

“من می تواند به شما رانندگی در اطراف وجود دارد مقدار زیادی از کسب و کار باز که نیست باز دیروز پس از آن واقعا خوب نشانه” او گفت:.

بیش از چند هفته گذشته ساندرز گفت که “بسیاری از سرخوردگی و اضطراب” اما که جامعه “بسیار خوش بینانه است و باقی مانده امیدوار طول کل این وضعیت همه گیر.”

“ما می خواهیم برای تشویق مردم به فروشگاه و به ناهار خوردن و به خارج وجود دارد به کسب و کار ما و پمپاژ پول به اقتصاد ما, اما ما همچنین در حال یادآوری مردم به امن” او گفت:. “و کسب و کار ما در حال امن و همچنین در طول این مرحله به مرحله بازگشایی.”

در میان موسسات که در زمان استفاده از تجدید نظر بهداشت منظور شد هیزم رستوران در شهرستان یوبا سیتی که اعلام کرد از آن استقبال می diners با محدودیت هایی از جمله “ثابت بهداشت به طور قابل توجهی کاهش می یابد ظرفیت محدود تماس با مشتریان و بیشتر” با توجه به Facebook post.

“ما درک می کنیم که برخی از شما احساس نمی راحت بازگشت به اتاق ناهار خوری فقط رتبهدهی نشده است” پست ادامه داد: “به همین دلیل است که ما خواهد شد و در ادامه ما بایگانی اطلاعات و گزینه های تحویل همان است که ما شده اند برای چند هفته گذشته است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de