Ex-قهرمانی مربی ادی جونز برای تبدیل شدن به انگلستان طولانی ترین خدمت مربی

غرب استرالیا
England head coach Eddie Jones has agreed to a two-year contract extension.
آیکون دوربینانگلستان سر مربی ادی جونز موافقت کرده است به مدت دو سال تمدید کرد. اعتبار: تس دری/PA

ادی جونز منجر خواهد شد انگلستان برای جام جهانی بعدی پس از موافقت با تمدید قرارداد تا پایان مسابقات در سال 2023.

استرالیا در زمان بیش از در سال 2015 خواهد شد و در حال حاضر تبدیل به کشور طولانی ترین خدمت سر مربی گرفتی سر کلایو وودوارد با هشت سال از روی لئامت دادن.

جونز’ موجود معامله شد و با توجه به اعتبار در سال 2021 اما مذاکرات شده اند مداوم در اطراف شرایط جدید پس از انگلستان نایب پایان در سال گذشته جام جهانی در ژاپن است.

England head coach Eddie Jones with Mark Wilson.
آیکون دوربینانگلستان سر مربی ادی جونز با مارک ویلسون. اعتبار: پل کودکان/ایسنا

اگر وجود دارد هر گونه شک و تردید در مورد 60 ساله گرسنگی به ارتکاب به رفتن یکی بهتر دفعه بعد در اطراف او را رد کرد و آن را حل و فصل خود را به طور معمول صعودی هدف: بهترین بودن در تمام زمان.

“من هرگز فکر آمدن به اینجا چهار سال پیش من می تواند انجام یک دوم چهار سال اما شرایط مناسب هستند” جونز گفت.

“من هیجان زده در مورد بالا بردن استانداردهای دوباره. ما یک تیم بزرگ. ما مجموعه ای از چهار سال پیش به بهترین تیم در جهان است و متاسفانه ما از دست رفته است که 80 دقیقه.

“در حال حاضر ما می خواهیم به این تیم است که به یاد به عنوان بزرگترین تیم بازی تا به حال دیده می شود. این یک جاه طلبی بزرگ است اما من اعتقاد دارم که ما قادر به انجام آن است.

“ما بازیکنان با افزایش شهرت ما یک تیم است که انتظار می رود به خوبی انجام دهد بنابراین این یک فرصت عالی برای ما به نگه دارید در حال حرکت رو به جلو است.”

دوباره درگیر جونز برای اضافی دو سال راگبی اتحادیه فوتبال ساخته شده یک حرکت قابل توجهی در شرایط رو به جلو برنامه ریزی در زمانی که ورزش در سراسر جهان اجرا شده است را به یک وقفه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

با اذعان به دشوار بودن زمان مواجه توسط بسیاری از جونز که در ماه گذشته پذیرفته شده 25 درصد کاهش پرداخت به عنوان بخشی از RFU پاسخ افزود: “ما همه به دنبال به جلو به زمانی که ما می توانیم به عقب بر گردیم به بازی راگبی و استفاده از ورزش به عنوان یک نیروی خوب در آوردن مردم با هم.”

جونز موفق به کسب دو شش کشور عناوین – از جمله 2016 گرند اسلم و سمت خود را بالا 2020 نسخه را در جدول رده بندی در نقطه تفاوت با یک بازی در برابر ایتالیا که هنوز unplayed.

“پیشرفت نشان داده شده توسط انگلستان پس از 2015 شده است مسلم و داشتن سابقه جوانترین-همیشه تیم را به بازی در یک جام جهانی, نهایی, ما می دانیم حتی بیشتر رشد ممکن است” RFU مدیر عامل لایحه Sweeney گفت.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>