Ex-مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل کوهن در زندان

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین وکیل شخصی و دلال مایکل کوهن منتشر خواهد شد از زندان فدرال پنج شنبه است و انتظار می رود به خدمت باقی مانده از دوران محکومیت خود را در خانه یک فرد آشنا با این موضوع گفت: آسوشیتد پرس.

کوهن بوده است در خدمت یک زندان فدرال حکم در FCI Otisville در نیویورک پس از شفاعت گناه به اتهامات متعدد از جمله مالی مبارزات انتخاباتی تقلب و دروغ گفتن به کنگره است.

او خواهد بود منتشر کردند با این انتظار که او را انتقال به خانه حبس برای خدمت مانده از دوران محکومیت خود را در خانه فرد گفت. کوهن و 53 شروع خدمت حکم او در ماه مه گذشته و قرار بود از زندان آزاد شد در نوامبر 2021.

فرد نمی تواند بحث در مورد این موضوع علنی و خطاب به آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن.

زندان طرفداران و رهبران کنگره شده اند فشار وزارت دادگستری برای هفته ها به انتشار در خطر زندانیان پیش از بالقوه شیوع این استدلال که بهداشت عمومی راهنمایی برای اقامت 6 فوت (1.8 متر) به دور از مردم دیگر تقریبا غیر ممکن است پشت میله های زندان.

دادستان کل ویلیام بر دستور اداره زندانها در ماه های مارس و آوریل به افزایش استفاده از صفحه اصلی حبس و تسریع در انتشار واجد شرایط پرخطر زندانیان آغاز و در سه زندان شناسایی به عنوان coronavirus نقاط داغ. Otisville است یکی از این امکانات است.

کوهن گفت: در ماه گذشته او خواهد بود منتشر شد به خدمت بقیه خود را از سه سال حبس در خانه و در پاسخ به نگرانی در مورد کوروناویروس. به او گفته همکاران او انتظار منتشر خواهد شد در اوایل این ماه.

اداره زندانها قرار داده است او را در کردند به عنوان آن را همچنان به روند حرکت به خانه حبس فرد آشنا با این موضوع گفت. آژانس اقتدار به آزادی زندانیان در کردند تا 30 روز شده است و انجام این کار برای اطمینان از مناسب زندانیان که در حال انتظار برای انتقال به صفحه اصلی سلول را می توان نقل مکان کرد و از تادیبی امکانات هر چه زودتر فرد گفت.

یک قاضی فدرال بود را تکذیب کرد کوهن تلاش برای آزادی به خانه حبس پس از گذراندن 10 سال در زندان و گفت: در یک حکم در اوایل این ماه که آن را “به نظر می رسد فقط یکی دیگر از تلاش برای تزریق خود را به اخبار چرخه.” اما اداره زندانها می توانید اقدام به حرکت او را به خانه حبس بدون یک نظم قضایی.

اداره زندانها گفت: هفته گذشته که بیش از 2400 زندانی شده بود نقل مکان به خانه حبس پس از بار اول صادر یادداشت خود در خانه حبس در اواخر ماه مارس و 1200 نفر دیگر تصویب شده و انتظار می رود که منتشر شد در هفته های آینده.

دیگر مشخصات بالا زندانیان نیز منتشر شده است که تعدادی از coronavirus موارد soars در زندان فدرال سیستم. سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی رئیس پل Manafort منتشر شد در خانه حبس هفته گذشته است. مایکل Avenatti وکیل که گل رز به شهرت نمایندگی, ستاره فیلم Stormy Daniels در پرونده های حقوقی در برابر تهمت بود به طور موقت آزاد از یک زندان فدرال در شهر نیویورک است و ماندن در خانه یکی از دوستان در لس آنجلس.

سابق ایالت نیویورک در سنای رهبر دین Skelos, 72, که او نیز در خدمت یک جمله در Otisville منتشر شد در خانه حبس پس از آزمایش مثبت برای coronavirus.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de