سابق غول قهر کردن آتش بعد از باشگاه مانع او از سال 2010 تیم مراسم

با استناد به چه سان Francisco Giants گفته بود “غیر قابل قبول” رسانه های اجتماعی دیدگاه که “خلاف ارزش های سازمان ما” تیم را دعوت نمی اوبری هاف به مراسم آن جهانی 2010 سری قهرمانان این فصل تابستان است. این یک تصمیم گیری است که هاف گفت: بر اساس خود “حمایت سیاسی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

“در اوایل این ماه ما رسیده به اوبری هاف به اجازه دهید او را می دانم که او را شامل نمی شود در آینده 2010 سری جهانی قهرمانی, مراسم,” غول گفت: در بیانیه ای به ورزشی است. “اوبری ساخته شده چند دیدگاه در رسانه های اجتماعی هستند که غیر قابل قبول و خلاف ارزش های ما در سازمان است. در حالی که ما با قدردانی از کمک های بسیاری که اوبری ساخته شده به سال 2010 قهرمانی فصل ما ایستاده تصمیم ما.”

هاف بازگشت اخراج اوایل صبح سه شنبه در طولانی توییت او کارگردانی به توجه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تیم و لیگ اصلی بیس بال.

“سه هفته پیش من تا به حال یک تماس با لری بائر مدیر عامل شرکت غول سان فرانسیسکو. او مرا شگفت زده هنگامی که او به من گفت من به اتفاق آرا رای دادند در برابر حضور 2010 غول های سری جهانی قهرمانی, مراسم,” او نوشت.

“وقتی که من پرسید که چرا من دعوت او گفت: (sic) که هیئت مدیره را تایید نمی کند از من در پست های توییتر و حمایت سیاسی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

قهر کردن که بازنشسته پس از فصل 2012 بود یک بازیکن کلیدی در قهرمانی تیم, بازی, پایه اول و بیرون از محیط. در حال حاضر 43 او سه فصل از 13 سال کار حرفه ای با غول و به نظر می رسد در 157 بازی و آمار .290 با 26 homers و 86 RBI در سال 2010.

“کاملا رک و پوست کنده, شوکه, نا امید,” او گفت: غول’ وقتی تصمیم رسیده ورزشی است. “اگر آن را برای من نمی شود آنها داشتن یک مراسم, اما اگر آنها می خواهند به چوب با خود به لحاظ سیاسی درست مترقی bulls – – – که خوب است.”

در ماه نوامبر هاف جلب توجه برای یک صدای جیر جیر که نشان داد یک تصویر از یک هدف تیراندازی سرند با گلوله سوراخ. “گرفتن پسران من روت کردن در مورد چگونه به استفاده از یک تفنگ در صورت بعید است @BernieSanders ضربان realDonaldTrump در سال 2020,” او نوشت. “که در این صورت دانستن اینکه چگونه به طور موثر استفاده از یک تفنگ تحت سوسیالیسم خواهد بود ، با راه بیشتر سر شدند عکس ایشان است. @NRA @WatchChad #2ndAmendment.”

در توییتر خود, بیوگرافی, او در توصیف خود را به عنوان “تحسین منتقدان چوب چهره هنرمند که به لحاظ سیاسی نادرست است. خدا را دوست دارم, کشور و پشتیبانی سمی مردانگی!” و این یکی از کسانی که نقشه کشید که انتقاد در ماه گذشته زمانی که او در توییتی یک نقاشی است که او بعدها گفت: یک شوخی در مورد زنان ایرانی. “بیایید یک پرواز بیش از و ربودن حدود 10 هر. ما می توانید آنها را در اینجا به عنوان آنها فن ما و خوراک ما انگور, در میان چیزهای دیگر…, ” او اضافه شده یک stick-figure drawing خود و سه زن یکی از آنها بود فانینگ Huff. یکی دیگر تغذیه او انگور و سوم مالش پای خود را زیر یک عنوان بر سر یک زن که گفت: “آه با تشکر از شما آقای هاف از (sic) صرفه جویی ما را از جهنم در ایران! ما همیشه سپاسگزار!”

هاف نیز به انتقاد از این تیم تصمیم به استخدام الهام Nakken سابق standout و سافتبال بازیکن در ساکرامنتو ایالت به عنوان اولین وقت مربی زن در لیگ اصلی بیس بال تاریخچه. “من در مشکل برای پوشیدن شلاق زدن خود در محل باشگاه وانجمن زمانی که زن خبرنگاران حاضر بودند” او توییتی در ماه گذشته. “نمی توانید تصور کنید که چگونه آن را بازی تمام وقت مربی زن در حال اجرا در اطراف. این #metoo & #BelieveAllWomen روی آن نوشته شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>