مدیر سابق سازمان سیا جان برنان انتقاد به سکوت بالا جمهوریخواهان در روسیه دخالت

واشنگتن >> در آخرین روزهای دولت اوباما مقامات اطلاعاتی گذاشته شواهد روسیه سال 2016 انتخابات دخالت در مبارزات انتخاباتی به رهبران کنگره باعث نانسی پلوسی سپس خانه رهبر اقلیت به مطبوعات برای مسکو بود.

“این نمی تواند دوباره اتفاق می افتد,” او گفت:. دو جمهوری خواهان مجلس پل رایان و بهداشت ، Richard M. بورر رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا موافقت.

اما دو نفر دیگر جمهوری خواهان — سناتور. میچ مک کانل ، رهبر اکثریت سنا و کنگره Devin Nunes, سپس رییس خانه کمیته اطلاعات — سکوت, با توجه به یک حساب جدید به اصطلاح باند هشت جلسه توسط John O. برنان سابق سیا مدیر.

“من تعجب نیست که مک کانل و Nunes, در اوایل و سرسخت حزبی مدافعان آقای ترامپ بودند و سکوت در برابر آنچه هر کس دیگری به رسمیت شناخته شده بود حذف امنیت ملی تهدید” برنان نوشت: در آینده کتاب “بی.” نیویورک تایمز به دست آمده گزیده ای از خاطرات که واشنگتن پست برای اولین بار گزارش شده است.

برنان کتاب و اوایل گزیده ای مقدار به salvos در ادامه سیاسی تقلا از جنگ بیش 2016 روسیه دخالت در مبارزات انتخاباتی و پس از آن تحقیقات از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین روابط با مسکو است.

بعد از چند ماه در حال شکل دادن به یک فصل متخاصم حساب در مورد حوادث سال 2016 و سازمان های اطلاعاتی’ گزارش در مورد دخالت روسیه. برنان کتاب قرار بود در ماه اکتبر منتشر شده توسط Celadon کتاب و سایر سابق اجرای قانون مقامات که بررسی روسیه تداخل در حال نوشتن کتاب به دلیل در ماه سپتامبر.

دادستان کل ویلیام Barr که به شدت مورد انتقاد قرار اولیه تلاش برای بررسی روابط بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه تداخل کاهش یافته است در این هفته به ارتکاب به انتظار تا پس از انتخابات به انتشار هر گونه گزارش های جنایی دادستان او منصوب نگاهی به ریشه های روسیه بررسی است. که دادستان حسین جان دورهام آمریکا وکیل در کانکتیکات است که گفته می شود بررسی نقش برنان در کمک به شکل دولت اوباما ارزیابی از دخالت در مبارزات انتخاباتی با توجه به زمان و مقامات سابق.

بسیاری از جمهوری خواهان در حال حاضر مشاهده اوایل 2017 جامعه اطلاعاتی بر ارزیابی که برنان شد ابزاری در کمک به صنایع دستی به عنوان ناقص به خصوص این دیدگاه که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه مورد علاقه مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها امید دورهام تحقیقات نشان می دهد که نگرانی بیش از حمایت روسیه برای مغلوب ساختن پیشی جستن پر از شکوفه شد و نتیجه سیاسی مخالفت با او.

نمایندگان نه دخالت و نه Nunes بازگشت و درخواست برای اظهار نظر در مورد هوش توجیهی.

برنان به تصویر کشیده شده خود را در گزیده ای به شدت شک و تردید از مغلوب ساختن پیشی جستن و توانایی های خود را به نگه داشتن اسرار است. او گفت که حتی قبل از انتخابات معتقد بود كه از مغلوب ساختن پیشی جستن “نادرستی بی شرم تمایلات و عوام فریب بدهند.”

کنگره جلسه رخ داده است یک روز پس از باراک اوباما رئیس جمهور گفته شد در مورد سازمان های اطلاعاتی’ ارزیابی و تنها چند ساعت قبل از مقامات جریان مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس رئیس جمهور منتخب. او ابراز شک و تردید و شک و تردید در مورد یافته در روسیه دخالت.

برنان نوشت که او تصمیم گرفت جلوتر از زمان برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد چگونه سازمان سیا آموخته مورد نیت و یا دخالت تلاش. منابع و روش های جمع آوری اطلاعات در میان سازمان های اطلاعاتی’ برگزار شد نزدیک ترین مواد.

“من تا به حال شک و تردید جدی است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن محافظت خواهد ملت ما حیاتی ترین اسرار” برنان نوشت.

در طول این جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن سوال “نشان داد که او بی علاقه در پیدا کردن آنچه روسها انجام داده بود و یا نگه داشتن آنها را به حساب” برنان نوشت. به جای برنان گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید قصد به چالش کشیدن هوش و سازمان های داوری که روسیه تا به حال دخالت در انتخابات.

برنان گفت: در این کتاب است که او معتقد بود که تهمت بود به دنبال یادگیری چه سیا می دانستند و چگونه این سازمان در حال جمع آوری اطلاعات. “این عمیقا مشکل من نگران در مورد آنچه که او ممکن است انجام این کار با اطلاعات او داده شده است” برنان نوشت.

به زودی پس از او پا به پایین به عنوان مدیر سازمان سیا برنان شروع به انتقاد از تهمت برعلیه در ظاهر در MSNBC, جایی که او تبدیل به یک مشارکت کننده و در توییتر. در سال 2018 و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن کنفرانس خبری مشترک با پوتین که در آن او ابراز شک و تردید در مورد دخالت در انتخابات برنان نوشته است که رئیس جمهور نظرات “هیچ چیز کوتاه از treasonous.”

برنان کتاب پاک شده است برای انتشار توسط CIA اما او اجازه داده نمی شد به بررسی هر گونه مواد طبقه بندی شده در حالی که او آن را تحقیق.

در سال 2018 به کاخ سفید دستور داد برنان امنیت ترخیص محروم. برنان نوشت که ترخیص شد هرگز لغو اما این است که کاخ سفید نیز به دستور سازمان های اطلاعاتی برای جلوگیری از دسترسی او به مواد طبقه بندی شده است که سازمان سیا انجام داد.

برنان بر خلاف مدیران قبلی چه کسانی نوشته اند خاطرات قادر به بررسی تنها redacted محرمانه نسخه از تقویم و یادداشت های دیگر.

در را باز فصل برنان ابراز ناامیدی که یکی از جانشینان او جینا Haspel نیست پاسخ به نامه خود به بحث در مورد خود دسترسی داشته باشید.

“بسیار برای من ملتهب امیدواریم که تعامل با جانشینان خواهد بود سبکبار توسط واشنگتن حزبی آب” برنان نوشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>