Evie Gooch باعث شکست نخورده AFLW Fremantle کامیون سمت

میچل Woodcockغرب استرالیا

Evie Gooch returns for Freo.
آیکون دوربینEvie Gooch بازده برای Freo. اعتبار: دانیل کرسن/AFL عکس/AFL عکس via Getty Images

Fremantle دریافت بزرگی برای خود سنگین وزن AFLW برخورد برابر کالیاری با مدافع Evie Gooch مجموعه به بازگشت برای روز یکشنبه بازی بین دو تیم شکست نخورده.

این کامیون, بالای کنفرانس B را مقابله با یک کنفرانس رهبران بریزبن در Fremantle بیضی شکل است.

Gooch و همه کاره بلند میا-Rae کلیفورد گنجانده شده اند در 23 بازیکن تیم ملی برای برخورد با Fremantle مجموعه را حداقل یک تغییر به جای بازگشت ستاره خود را مدافع بود که نام یک بال.

بریزبن که سه برد و یک تساوی به اعتبار خود می تواند با یک تیم بدون تغییر با Gabby Collingwood و اردن Zanchetta نام در طولانی نیمکت.

سواحل غرب عقاب مجبور شدند به حداقل یکی از این تیم که مدعی اول آن AFLW پیروزی در برابر غرب Bulldogs در Leederville بیضی هفته گذشته است.

سازگار مدافع چان-اسکورت Perera را از دست ندهید clash برابر ملبورن به دلیل تعهدات.

سابق Docker ملیسا کولفیلد فرصتی برای پوشیدن آبی و طلا برای اولین بار پس از نام بودن در کنار راگبی تبدیل Mhicca کارتر و مدافع کیت Orme خود را برای بازی در کیسی زمینه در روز یکشنبه.

کولفیلد که بازی 20 بازی در Fremantle در سه فصل غلبه بر مصدومیت زانو که باعث شد او را برای آموزش به دور از گروه اصلی برای خیلی از فصل قبل.

کارتر سابق استرالیا Wallaroo و راگبی و کاپیتان می تواند به این تیم پس از در نظر گرفتن این ورزش فقط در اواخر سال گذشته در حالی که Orme بازی دو بازی قبل کاهش یافته است پیش از روز شنبه گذشته را به نفع خود.

شیاطین سر به برخورد بدون دو تا از بهترین آنها 21 با مدافع مگ Downie (بیماری) و چین و چروک وتاه لورن پیرس (زانو درد) در دسترس نیست ترک شیاطین با کمتر از 23 مناسب بازیکنان در فهرست خود را.

هافبک لیلی Mithen غلبه بر آسیب مچ پا به نام برای اولین بازی فصل.

سابق آدلاید به جلو سارا پرکینز نامگذاری شده است به عنوان یک آسیب جایگزینی بازیکن برای شیاطین.

ملبورن نیز به نام بالقوه debutants برنا Tarrant و Krstel Petrevski بر روی نیمکت.

هر چهار تیم خواهد نام خود را نهایی خط-یو پی اس بعد از امروز.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im