‘اخراج مهلت قانونی انجام نمی دهد به اندازه کافی’: بیکاری مستاجرها می خواهید امداد از مسکن پرداخت

برای بسیاری از هزاران نفر از شهرستان سونوما کارگران ایم که مشاغل از دست رفته در طول بیماری همه گیر کوروناویروس پرداخت اجاره ماهانه تبدیل شده است دشوار است.

چشم انداز قادر به نگه دارید تا با هزینه های مسکن است و گالوانیزه تعداد فزاینده ای از محلی مستاجران و فعالان به تماس برای لغو تعرفه به عنوان ویروس دکتر اقتصاد است. برخی از آنها حتی شروع به امتناع از پرداخت در دسترس نباشد.

شهرستان ارائه تسکین موقت با توقف اخراج در طول بحران. هنوز به عنوان آن می ایستد در حال حاضر مستاجر در نهایت می تواند در نهایت در قلاب برای ماه اجاره عقب.

“از زمان اخراج مهلت قانونی انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از مردم است. این تاخیر تنها اخراج” گفت: سارا Casmith یک مسکن وظیفه نیروی شرکت, صندلی برای شمال خلیج سازماندهی پروژه یک جامعه وکالت غیر انتفاعی.

این گروه هم تراز با سراسر کشور تلاش رهبری بزرگتر از فعالان و سازمان های مترقی دموکرات ها در کنگره های به ظاهر بی پروا تقاضا: توقف اجاره خانه و پرداخت وام مسکن برای کسانی که نمی توانیم آنها را در طول همه گیر و نگاه به دولت برای انتخاب کنید تا تب.

در مارس 1, گروه, از بسته های پول اجاره سوار به ساکرامنتو و دولت capitols سراسر کشور خواستار اجاره لغو و دیگر اورژانس اصلاحات. آنلاین تقریبا 200,000 مستاجرها از جمله ده ها تن در سونوما کانتی را امضا کرده اند درخواست پیوستن یک ملی اجاره اعتصاب برای ماه مارس.

بسیاری از شمال خلیج صاحبخانه همچنین در حال تلاش برای پوشش صورتحساب خود را به عنوان افزایش تعداد مستاجران قادر به پرداخت اجاره.

ماه گذشته 31 درصد از ایالات متحده مستاجرها موفق به پرداخت در زمان و تقریبا 10 درصد پرداخت نمی کند و در همه حال با توجه به ملی مسکن چند شورای. صاحبخانه انتظار این اعداد می تواند به افزایش است.

“در بسیاری از عدم اطمینان در مورد آنچه اتفاق می افتد به خصوص وقتی که شما شنیدن از حرکات به انصراف از اجاره و یا اجاره اعتصاب گفت:” الکس Khalfin سخنگوی شمال خلیج فصل کالیفرنیا آپارتمان انجمن.

Khalfin گفت: اجاره حملات قرار می تواند بسیاری mom-and-pop صاحبخانه در یک مشکل ، آنها اغلب تکیه بر اجاره خواص به مکمل درآمد خود را به پرداخت وام مسکن, پوشش آب و برق و یا استخدام در شرکت های مدیریت اموال برای حفظ آپارتمان, او گفت:.

فعالان محلی می گویند در حالی که آنها حمایت هدفمند اجاره اعتصاب در برخی از موقعیت های فوری خود را با هدف سازماندهی مستاجران به طوری که آنها می توانید جمعی مذاکره مجدد اجاره با صاحبخانه اگر آنها نمی تواند استطاعت به پرداخت در کامل است.

“ما موضع است که اجاره حملات نیاز به کارگردانی نسبت به جایی که آنها باید یک تاثیر بزرگ” گفت: یک سونوما مستاجران عضو هیات مدیره اتحادیه به نام راشل که کاهش یافته است را به نام کامل او به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه توسط صاحبخانه او.

در هماهنگی با شمال خلیج سازماندهی پروژه, مستاجران’ اتحادیه نیز تحت فشار قرار دادند برای اجاره محلی کمک کردند. این گروه در دیدار با سانتا رزا شورای شهر که در این ماه به احتمال زیاد خواهد اتخاذ اجاره برنامه کمک با استفاده از $600,000 در بودجه فدرال. شهر کالیفرنیا به تازگی ایجاد صندوق مشابه.

چنین کمک هایی می تواند یک راه نجات برای بریتنی کیلگور, 29 بود که furloughed از Parkwest کازینو سونوما در کالیفرنیا. کیلگور و کودکان سنین 5 و 10 سهم یک آپارتمان دو خوابه در سانتا رزا با پدر و مادر.

او نگرانی های او نمی خواهد بود قادر به پوشش $700 او منجر به اجاره در هر ماه. در حالی که خانواده می داند که آنها در حال محافظت از اخراج در طول همه گیر آنها هنوز هم در حال تقلا برای مطمئن شوید که آنها در زمان پرداخت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de