هر Sonoma County, مکان عمومی, مدرسه, دانشجو, در خانه بمانند از طریق مه 1

هر مدرسه در شهرستان سونوما ادامه خواهد داد در خانه آموزش از طریق مارس 1, معنی نزدیک به 70,000 دانش آموزان را به کلاس های درس برای یک ماه دیگر مگر در مواردی که خطر بهداشت عمومی در ارتباط با کروناویروس محو می شود.

Sonoma County دفتر آموزش و پرورش اعلام کرد این تصمیم روز شنبه یک روز پس از این سازمان توصیه superintendents برای تمدید تعطیلی مدارس به دلیل محلی شیوع کروناویروس.

باقی مانده از 40 مدرسه منطقه در حال حاضر در زیر سرب از سانتا رزا کالیفرنیا ویندزور و سونوما در میان دیگران که گفت: آنها می خواهم تمدید تعطیلی دانشگاه ها. شهرستان سانتا رزا مدارس برای اولین بار به اعلام تاخیر در بازگشایی کلاس های درس با استناد به توصیه دکتر Sundari Mase این شهرستان افسر بهداشت.

ترین منطقه مدرسه منطقه برنامه ریزی شده بود به سر کلاس مارس 7, زمانی که سونوما کانتی فعلی ماندن در خانه سفارش مجموعه به اتمام می رسد. اما قبل از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور داد کل کشور تا حد زیادی به باقی می ماند در داخل خانه تا اطلاع ثانوی.

بخش آموزش و پرورش و مدرسه رهبران منطقه در حال انتظار برای تشکیل اواسط ماه آوریل برای بحث در مورد یک تاریخ بالقوه به رزومه فرد در کلاس SCOE گفت. اگر ایالت منظور ماندن در خانه به پایان می رسد قبل از 30 آوریل ولسوالی را در نظر سر کلاس های پیش از آن.

این تصمیم با رهبران منطقه نیروهای 69,734 سونوما کانتی دانش آموزان را به کلاس از خانه به مدت شش هفته از ترم بهار یکی از بنیادی ترین محلی اقدامات برای کمک به کاهش سرعت گسترش این رمان coronavirus.

شما می توانید رسیدن به تحریریه یوسف بیگ در 707-521-5390 یا [email protected] در توییتر @YousefBaig.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>