اورتون ضرب و شتم کاخ برای رفتن هفتم در لیگ برتر

سیمون CambersAAP

Everton's Richarlison (L) has scored in a 3-1 win over Crystal Palace in the English Premier League.
آیکون دوربیناورتون Richarlison (L) به ثمر رساند تا در یک 3-1 پیروزی بر کریستال پالاس در لیگ برتر.

اورتون افزایش امید خود را تامین فوتبال اروپا در فصل آینده آنها پس از ضرب و شتم کریستال پالاس 3-1 شنبه به حرکت در یک نقطه از پنج در لیگ برتر است.

برنارد Richarlison و دومینیک کالورت-Lewin به ثمر رساند اهداف بلند اورتون به هفتم که می تواند به اندازه کافی به ادعای هفته بیستم لیگ برتر اسکله.

“این است که هدف از آنجایی که من وارد این تیم انجام یک کار فوق العاده در حال حاضر ما یک امکان را به فکر می کنم در مورد لیگ اروپا,” اورتون مدیر کارلو آنچلوتی گفت: در روز شنبه.

برنارد قرار داده اورتون پیش در 18 دقیقه و هر چند Christian Benteke تساوی و شش دقیقه از نیمه دوم Richarlison ترمیم اورتون سرب و کالورت-Lewin مطمئن ساخته شده از نقاط با گل سوم در اواخر.

“این مهم نتیجه” آنچلوتی گفت.

“ما صعود جدول و این مهم ترین چیز است.

“در 30 روز پس از من وارد اینجا من باید خوشحال بود. بازیکنان و کارکنان انجام یک کار فوق العاده اما لیگ اروپا به این هدف است.”

کاخ مدیر Roy Hodgson توصیف آن به عنوان “بی رحمانه شکست در بسیاری از راه”.

“اول 25 دقیقه شد اهلی از هر دو تیم اما در اواخر این نیمه ما نشان داد اعتماد به نفس بیشتر و در توپ بهتر است,” او گفت:.

“راه ما آغاز شده دوم شد و نیمی واقعا خوب و گل بود و در نتیجه از کنترل ما بود.

“هدف دوم این بود که ما هل دادن…(و) سوم کشته آن را خاموش. من نمی توانم تقصیر بازیکنان تلاش, اما این شکست دیگری و دیگری که در آن ما به خانه بدون امتیاز با وجود این واقعیت است که ما بازی نمی کند که بد و شاید سزاوار چیزی است.”

در این روز تنها دیگر مطابقت به عنوان بسیاری از تیم ها بود این هفته برای اولین لیگ برتر اواسط فصل شکستن واتفورد از دست رفته شانس خود را برای حرکت در خارج از منطقه سقوط پس از برگزار شد 1-1 قرعه کشی در برایتون.

Abdoulaye Doucoure قرار داده و واتفورد در مقابل 19 دقیقه اما یک گل به خودی توسط آدریان Mariappa مهر و موم شده یک نقطه برای میزبان.

نتیجه برگ واتفورد دوم-پایین اما در حال حاضر فقط یک نقطه از ایمنی در حالی که برایتون سه مکان و سه امتیاز بالا پایین سه.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>