اتحادیه اروپا خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن به تجدید نظر برش بودجه به کسی که

واشنگتن — اتحادیه اروپا روز شنبه در خواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تجدید نظر در تصمیم خود برای خاتمه ایالات متحده در رابطه با سازمان بهداشت جهانی به عنوان خونتان عفونت نرخ در هند و جاهای دیگر تقویت شده است که این بیماری همه گیر است که به دور از موجود است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه عنوان شده است که چه کسی پاسخ نمی به اندازه کافی به همه گیر کرد و U. N. آژانس تحت چین “کل کنترل است.”

ایالات متحده بزرگترین منبع حمایت مالی برای که و خروج آن است که انتظار می رود به طور قابل توجهی تضعیف این سازمان است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ایالات متحده خواهد بود “هدایت” پول “دیگر در سراسر جهان و مستحق فوری جهانی بهداشت عمومی نیاز دارد” بدون ارائه جزئیات.

رئیس اجرایی اتحادیه اروپا بازوی خواست تهمت به تجدید نظر. “این است که نیاز به ادامه قادر منجر به واکنش بین المللی به بیماری های همه گیر فعلی و آینده” رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت. “برای این مشارکت و حمایت از همه مورد نیاز است و بسیار مورد نیاز است.”

این که نمی نظر در این اطلاعیه اما آفریقای وزیر بهداشت Zweli Mkhize نام آن را “مایه تاسف” به نوبه خود از وقایع.

“بدیهی است که در مواجهه با جدی همه گیر شما می خواهید همه کشورهای جهان به خصوص متمرکز … بر روی یک دشمن مشترک” او گفت.

وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas به نام تهمت تصمیم به “سیگنال اشتباه در زمان اشتباه است.” او گفت: برلین را “فشرده و بحث” با واشنگتن به تلاش برای متقاعد کردن دولت آمریکا برای تجدید نظر کند.

“تعداد افراد آلوده در سراسر جهان در حال افزایش است و این بحران در حال گسترش است” Maas گفت: آلمان Funke گروه رسانه ای. “ما نمی توانیم پاره کردن خاکریز در وسط سیل و ایجاد یکی جدید است.”

در چین که در آن شیوع ویروس آغاز شد و تنها در چهار مورد تأیید گزارش شد شنبه همه آورده شده از خارج از کشور و هیچ مرگ و میر. فقط 63 نفر باقی مانده در درمان است.

پس از قضاوت در مورد وضعیت وجود دارد در حال حاضر امن و اجاره پرواز حامل 200 آلمانی مدیران بازگشت به شغل خود فرود آمد در تیانجین یک شهر بندری در شرق پکن. یک پرواز دیگر حمل 200 بود با توجه در شانگهای در روز پنج شنبه.

“من واقعا خوشحال هستم که کسب و کار شروع دوباره گفت:” کارین Wasowski یک فولکس واگن کارمند قبل از سوار شدن به پرواز در فرانکفورت. “من از کار کردن در یک دفتر خانه اما که است چیزی کاملا متفاوت وجود دارد.”

بیش از 5,200 شرکت های آلمانی کار در چین به کارگیری بیش از 1 میلیون نفر است.

“این یک گام مهم برای ارتباط مجدد چین و آلمان اقتصاد” گفت: Jens Hildebrandt, مدیر اجرایی, آلمانی, اتاق بازرگانی در شمال چین است که به سازماندهی پروازها. “این است که ما منافع مشترک به مشارکت در کمک به اقتصاد بازگشت به حالت عادی و قبل از ویروس سطوح است.”

نزدیک به 6 میلیون coronavirus عفونت گزارش شده است در سراسر جهان با بیش از 365,000 مرگ و میر و تقریبا 2.5 میلیون بهبود با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. درست ابعاد به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود به طور قابل توجهی بیشتر با کارشناسان گفت: بسیاری از قربانیان بدون اینکه تست شده است.

به عنوان برخی از کشورها کاهش میزان عفونت های آنها منتقل جلو با آرامش محدودیت در حالی که نگه داشتن یک چشم نزدیک بر تحولات.

در کره جنوبی با اعتبار یکی از موفق ترین برنامه ها برای مبارزه با این بیماری همه گیر 39 مورد جدید گزارش شده شنبه بیشتر در مناطق پر جمعیت سئول شهری که در آن مقامات مرتبط عفونت به انبار کارگران است. مقامات را حفظ مرحله به مرحله بازگشایی مدارس به این امید که اخیر انتقال می تواند شامل سرعت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>