مطالعات قومی به توان مورد نیاز در CSU دانشگاه

ساکرامنتو — دانش آموزان در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در این کشور چهار سال دانشگاه دولتی سیستم نیاز به گذراندن دوره در مطالعات قومی تحت قوانین پیشرفته پنج شنبه یک حرکت توسط قانونگذاران برای تحمیل جدید مورد نیاز فارغ التحصیلی که دانشگاه می خواهید به مجموعه خود را.

برای حامیان بحث بر سر این لایحه در زمان بیشتر ضرورت در میان داد و بیداد بیش از نژادپرستی پلیس پس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس گفت: قوانین جدید خواهد اطمینان حاصل شود دانش آموزان در یادگیری تصویر کامل از تاریخ آمریکا و تجارب جوامع به حاشیه رانده شده.

منتقدان گفت: قوه مقننه باید تحمیل نمی کند البته تصمیم گیری در دانشگاه ها و کالج عمومی سیستم 23 دانشگاه در حال حاضر رو به نامشخص سال مدرسه و تکیه بودجه به دلیل بیماری همه گیر.

پس از بیش از یک ساعت و نیم بحث که گاهی اوقات تبدیل به شخصی به عنوان قانونگذاران مشترک داستان در مورد بار آنها شاهد تبعیض سنا تصویب لایحه 30-5. مجلس به بررسی اصلاحات جزئی قبل از ارسال آن را به فرماندار.

“برای بیش از 400 سال ما باید بررسی و سفید-شسته تاریخ” گفت: سناتور. استیون برادفورد D-Gardena ارائه شده که این قانون نوشته شده توسط Assemblywoman شرلی وبر D-سن دیگو.

این آخرین پیشنهاد در پرجمعیت ترین ایالت کشور به معنای به آدرس کشور در گذشته و حال تبعیض علیه سیاه آمریکایی لاتین تبار و دیگر اقلیت ها. روز چهارشنبه در یک کمیته مجلس سنا نیز تصویب یک لایحه که قرار بود رای گیری ابتکار عمل برای پایان دادن به کالیفرنیا ممنوعیت اقدام مثبت سیاست های اشتغال و پذیرش در کالج ها.

این مطالعات قومی لایحه نیاز به دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در دانشگاه شروع در 2021-2022 سال تحصیلی به ارائه دوره های آموزشی در نژاد و قومیت با تمرکز بر بومی آمریکایی ها, آمریکایی های آفریقایی تبار, آمریکایی های آسیایی تبار و لاتین و لاتین آمریکایی است. دانش آموزان نیاز به یک 3-اعتبار دوره به فارغ التحصیل. سیستم ثبت نام بیش از 481,000 دانش آموزان است.

جداگانه لایحه نیاز به مطالعات قومی در دبیرستان نشسته است در یک کمیته مجلس سنا از تابستان گذشته.

دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در مخالفت با این اقدام بیش از یک سال و گفت: آن را در میانه تصویب اصلاحات که نیاز به دانش آموزان دوره را در یک آرایه وسیعی از جوامع به حاشیه رانده شده است که عبارتند از یهودی و مسلمان و تجاوز قرار گرفتند. دانشگاه پیشنهادی مطالعات قومی و عدالت اجتماعی نیاز است که قبل از آن هیئت امنا.

“این CSU نیاز اجتناب تنظیم یک سنت خطرناک برای قوه مقننه دخالت و نگه می دارد در برنامه درسی آموزش عالی تنظیم فرایند در درون آن نهاد” تونی موله مدیر امور عمومی در دانشگاه نوشت: در یک ایمیل.

حمایت از دانشگاه موضع دیابت استیو گلیزر D-کنترا کوستا گفت: دوره های آموزشی در ارمنستان مطالعات مثلا نمی خواهد تعداد نسبت به این لایحه را فارغ التحصیلی نیاز. او هشدار داد از “دخالت سیاسی در آکادمی.”

بهداشت ، Andreas Borgeas R-فرزنو گفت: مدارس در اواسط دوران سخت اقتصادی را مشکل تنظیم دوره های جدید و استخدام استادان به آنها آموزش دهد.

اما سناتور که مورد حمایت این لایحه ستایش هدف خود را در نیاز به کلاس در مورد اقلیت نژادی و مردم از رنگ.

“آن را نمی کند به صراحت رد این واقعیت که دیگران در اینجا در کشور ما تجربه کرده اند تعصب و یا تبعیض” گفت: سناتور. نانسی, اسکینر, D-برکلی است.

برادفورد که سیاه است گفت: بسیاری از اقلیت نیست حتی تدریس در مورد جوامع خود و تاریخ در مدارس. به عنوان یک دانشجوی سال اول در دانشگاه ایالتی سن دیگو برادفورد گفت: او به طور خلاصه در زمان یک آمریکایی آفریقایی تبار مطالعات دوره توسط بیل نویسنده شرلی وبر.

“من کاهش یافته است آن را سه هفته به آن” او گفت: در آمریکا هستند. “از آنجا که من تا به حال شانس بهتری برای عبور ميكروب از مطالعات آفریقایی آمریکایی چون من متوجه شدم که چگونه بیمار مجهز و تحصیل من به دانستن در مورد خود من تاریخ است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>