برآوردها نشان می دهد حداقل 40 درصد از سونوما کانتی رای گیری باقی می ماند uncounted

Sonoma County انتخابات ادامه داد: برای دریافت و پردازش پست الکترونیکی رای گیری روز شنبه پس از شمارش و گزارش بیش از 100 ، 000 مجموع آراء یک شبه.

به عنوان بسیاری از 92,000 رای گیری باقی می ماند ممکن است untallied اما بر اساس مقامات بالا پیش بینی مشارکت 70 درصدی در روز سه شنبه اولیه. که حساب برای برنامه به طور بالقوه به عنوان آنجا که 47 درصد از آرا با توجه به فشار دموکرات تجزیه و تحلیل.

Deva نیا در این شهرستان ثبت آرا گفت: روزنامه برآورد به نظر می رسید اما قابل قبول بر اساس بالا پیش بینی مشارکت مردم است.

او پیش بینی مشارکت 65 درصد به 70 درصد که ترجمه را به طیف وسیعی از 78,350 به 92,300 uncounted آراء با توجه به این روزنامه را تجزیه و تحلیل.

اما نیا نمی تواند می گویند جمعه چگونه بسیاری از آراء او در اتاق انتظار برای دریافت و تعداد در روزهای آینده.

انتخابات کارگران الک را از طریق ده ها هزار برگه از طریق پست به شهرستان توسط سه شنبه یا کاهش یافته در 175 رای گیری ، دفتر هیچ برنامه فوری برای به روز رسانی این نتایج تا روز جمعه نیا گفت.

او نمی تواند می گویند که حوزه به حساب برای untallied رای و یا چگونه آنها می تواند بر برخی از نژادها که در آن نتایج باقی مانده در تعادل است.

کسانی که شامل اندازه گیری G, پیشنهاد countywide نیم درصد مالیات بر فروش برای تقویت آتش نشانی و خدمات پیشگیری از, که در حال سقوط کوتاه شنبه و چندین مدرسه bond طرح باقی مانده است که بیش از حد نزدیک به تماس.

سه شنبه بود بخش اول ابتدایی با یک رای جدید-سیستم شمارش. انتخابات اتاق را تحمل چند ضربه رفتم ولی “بسیار خوب” به طور کلی نیا گفت.

“همیشه وجود دارد کمی تصادفی سکسکه است که اتفاق می افتد, اما برای اکثر, آنها, خیلی, حداقل” نیا گفت. “کارکنان ما فوق العاده بود و ما بسیاری از رای و پردازش شده و در حال حاضر ما را وادار به انجام کرباس.”

اندکی دردسر مدت کوتاهی پس از نیمه شب زمانی که اینترنت تعمیر و نگهداری کاهش یافته و ثبت خدمات برای چند دقیقه درست به عنوان شهرستان بود اقدام به انتشار دسته ای از آرا نیا گفت.

“آن freaked ما برای دوم” او گفت:.

انتخابات بخش نیز تا به حال برای tamp کردن نگرانی در مورد گسترش از کروناویروس که باعث شد مقامات به مشتری جلب کردن مزایای شستن دست و عبور از دستمال مرطوب ضد عفونی کننده در حوزه های رأی گیری نیا گفت. او نیز تا به حال به تلاش برای پیاده سازی در آخرین لحظات قانون انتخابات به منظور سهولت اولیه شرکت که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom امضا در اواسط فوریه.

این سیستم رای گیری جدید در صورتحساب یا لیست به عنوان یک فن آوری, ارتقاء, آمد, با این انتظار که نتایج انتخابات محلی طولانی میان کمترین پست در دولت خواهد بود به روز رسانی سریع تر و بیشتر.

در حالی که انتظار تا روز جمعه برای به روز رسانی بعدی ممکن است به نظر می رسد مانند یک تاخیر برای برخی از, Sonoma County قبلی سیستم نمی خواهد اجازه داده اند چنین گزارش قبل از صدور گواهینامه نهایی است که با توجه با پایان ماه نیا گفت.

“روز جمعه حدود 20 روز زودتر از ما می تواند آن را قبل از انجام,” او گفت:.

از صبح روز چهارشنبه 103,724 آرا بوده است و بازیگران و گزارش با توجه به شهرستان آنلاین نتایج انتخابات. که نشان دهنده حدود 37 درصد از شهرستان 279,240 ثبت نام رای دهندگان و نه از جمله کسانی که ثبت نام مشروط پس از مهلت ماه گذشته. بیش از 80 درصد از شهرستان رای دهندگان ایمیل بازیگران برگه های رای.

مشارکت در آخرین انتخابات ریاست جمهوری ابتدایی در سال 2016 شد 65 درصد در شهرستان سونوما. میزان مشارکت در انتخابات عمومی ماه نوامبر که سال 78 درصد.

شما می توانید رسیدن به تحریریه خواهد اشمیت در 707-521-5207 یا [email protected] در توییتر @wsreports.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im