Essick معکوس دوره تعهد به اجرای ماندن-صفحه اصلی سفارش استاد راهنما می گوید

Sonoma County هیئت ناظران معاون سوزان خور روز جمعه گفت کلانتر علامت Essick معکوس است موضع خود را در برابر اجرای stay-در-خانه قوانین صادر شده توسط بخش سلامت افسر در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

فرودگاه گرین گفت: Essick ساخته شده است که تعهد در طول عجله مرتب تماس تشکیل صبح جمعه با شهرستان های برتر سیاسی و عمومی بهداشت و درمان مجلس ، پیوستن فرودگاه گرین و Essick شد سونوما کانتی دو تا از اعضای کنگره مظنونان حمله به دانشگاه مایک تامپسون و جرد هافمن, دولت بهداشت ، مایک مک گوایر, بهداشت افسر دکتر Sundari Mase و باربی رابینسون مدیر شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

Essick در دسترس نیست صبح جمعه برای مصاحبه اما گفت که انتشار یک بیانیه است. 26-سال کلانتر, کهنه Essick است که در سال دوم از دوره اول خود را پیشرو در این شهرستان بزرگترین آژانس های اجرای قانون.

فرودگاه گرین گفت که او دریافت “یک تعهد از کلانتر را برای به اجرا درآوردن بهداشت عمومی افسر سفارشات به بهترین توانایی خود را.”

این گزارش در مورد چهره می آید حدود 20 ساعت پس از Essick ساخته ناگهانی و غیر منتظره اعلام روز شنبه که او دستور خود با نمایندگان برای جلوگیری از اجرای بهداشت محلی به منظور بیان نگرانی های خود را که شامل سخت تر مقررات نسبت به کسانی که پایین گذاشته شده توسط دولت است.

Essick گفت به اعتقاد او کلانتر و عموم مردم تا به حال دریافت نکرده اند کافی ارتباطات و یا شفافیت از وزارت بهداشت در مورد تاثیر این ویروس در جوامع محلی. از آغاز شیوع این بیماری در ماه مارس وزارت بهداشت گرفته شده از یک موضع قوی در برابر افشای اطلاعات دقیق در مورد موارد فردی و شیوع بیماری است اما پس از شروع به انتشار اطلاعات بیشتر در انتقال محلی.

فقط در هفته گذشته در این شهرستان منتشر شده جمعیتی نشان داده این ویروس به طور نامتناسبی لاتین ساکنان که به نمایندگی از 27 درصد از جمعیت اما شگفت انگیز از 70% از موارد گزارش شده از COVID-19.

Essick اعلام یک روز پس از شهرستان سرپرستان صریحا به حمایت عمومی برای Mase تصمیم این هفته به توقف شهرستان بازگشایی تا 14 روز پس از گزارش چندین هشدار دهنده گرایش: افزایش اخیر در محلی COVID-19 مورد افزایش یافته و فرد به فرد انتقال از سرایت و سنبله در بستری که او مشخص به عنوان “پرچم قرمز.”

اما Essick انتقاد Mase و وزارت بهداشت برای خودداری از اطلاعات کلیدی است که ممکن است کمک به مردم درک وضعیت فعلی این ویروس در اینجا مانند بسیاری از موارد فعال نمایندگی به طور جدی بیمار, مردم, تعداد زمان بستری شدن در بیمارستان و بیمارانی که نیاز به هواکش. وزارت بهداشت بارها کاهش یافته است نشان می دهد که داده ها با استناد به قوانین حفظ حریم خصوصی بیمار.

فرودگاه گرین گفت: وزارت بهداشت موافقت به ارائه جلسات به طور منظم با کلانتر ،

“من نا امید” خور گفت: از Essick تعجب اعلام روز شنبه که گرفتار سرپرستان و دیگر مقامات اجرای قانون کردن گارد. هیچ کدام جلو آمد برای حمایت از کلانتر حرکت می کند که به جای صریحا سرزنش توسط رهبران محلی.

“من با تمرکز بر حرکت رو به جلو” فرودگاه گرین گفت. “کلانتر را تمدید کرده است تعهد به اجرای بهداشت محلی ،

این شکستن داستان. بررسی برای به روز رسانی.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Julie Johnson در 707-521-5220 یا [email protected] در توییتر @jjpressdem.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de