‘فرار از نگرانی های خود را برای چند ساعت’: Lakeport رانندگی در تئاتر باعث باز گشت

چالش بزرگ بعدی خواهد بود تصمیم گیری آنچه در فیلم نشان می دهد پس از استودیو را متوقف کرده اند, انتشار جدید به جای امید بستن به هر دو جلو و جدید از تقویم و یا انتشار فیلم در خانه همان روز به عنوان آنها را باز در تئاتر.

به عنوان Lotter اشاره تئاتر کسب و کار متکی جدید, فیلم, آینده هر هفته. او معتقد است آن را در حالی که برای این استودیو به چیزهایی که در مسیر بازگشت و به خط لوله.

در ضمن حداقل برای ماه بعد یا پس Lakeport خودکار فیلم بازی کردن چند فیلم که باز کرده بود وقتی که همه چیز تعطیل و سپس برنامه ریزی کلاسیک و فن مورد علاقه های شما مانند “فریس بولر روز” “E. T.” “Mad Max” آرواره ها “غلاف تمام فلزی” و “Goonies.”

متولد و بزرگ شده در دیویس 63 سال Lotter مشغول به کار در سینما پس از پذیرش اولین شغل خود را به عنوان یک طلیعه و بلیط یادداشت برداری دو روز پس از تولد 17. پرداخت خود را در زمان این بود که فقط 95 سنت در ساعت است.

یکی از بزرگترین تغییرات در او دیده می شود در طول سال بوده است و این تغییر از فیلم به دیجیتال.

“آن است که بسیار گران قیمت است اما این فن آوری ایجاد کرده است بسیاری از فرصت های جدید به خصوص برای drive-ins. تصاویر روشن و با کیفیت عالی اجازه داده اند drive-ins به بازی بیشتر برای اولین بار اجرا فیلم است که یک رنسانس برای آنها به جای بازی خارش استفاده می شود 35mm چاپ و یا برخی از B movie هیچ کس تا به حال شنیده ام.”

Lotter نمی کند به یاد داشته باشید ساخت یک تصمیم آگاهانه به دنبال یک حرفه ای در سینما, صنعت, اما او لذت می برد آنچه که او انجام شده بود در بر داشت و او بود و نه در آن خوب است. در آن زمان او ارتقا به مدیر تئاتر در سن 21, او تا به حال به پرداخت صورتحساب پس از ترک و رفتن به مدرسه بود یک گزینه نیست.

در مجموع او در حدود 17 های مختلف تئاتر. او همچنین صرف شش ماه کار به عنوان یک مدیر امداد و سفر تیرانداز مشکل منطقه ای تئاتر مدار.

او بعد از عمل Lakeport سینما 5 و Lakeport خودکار فیلم برای Tegtmeier همکاران. زمانی که Lakeport سینما 5 ساخته شده بود Lotter, نظارت, طراحی, ساخت, نصب و راه اندازی تجهیزات احتمالی باز شدن در ماه فوریه از سال 1997. به دنبال مکان های دیگر برای ساخت شبیه تئاتر رهبری آنها را به بهشت که در آن آنها ساخته شده است 7-صفحه نمایش تئاتر است که باز در مارس سال 1999.

در سال 2005 او و همسرش تریسی تشکیل خانواده خود را متعلق به تئاتر شرکت بهشت, سینما, ثبت, خرید تئاتر کسب و کار در Lakeport و بهشت و اجاره ساختمان خود را از کارفرمای سابق.

مشخصات فنی آنها هنوز هم خود را از بهشت Cinema 7, اما این بسته بوده است سال 2018 آتش اردوگاه تخریب شهر بهشت است. بر خلاف خانه خود را که به زمین سوخته تئاتر ساختمان جان سالم به در برد اما دچار دود سنگین آسیب. این Lotters هنوز در تلاش برای حل و فصل بیمه ادعا می کند برای از دست دادن کسب و کار و خسارت است.

Lotter برخی از رزرو است که در شرایط فعلی منجر به تجدید حیات drive-ins افتتاح یا بازگشایی در سراسر کشور.

“بسیاری از مردم فکر می کنم آن را به نظر می رسد مانند یک واقعی آسان پول ساز اما وجود دارد بسیاری از چالش ها است و فصلی در اکثر نقاط کشور, بنابراین شما باید برای یونجه را در حالی که شما می توانید. راه اندازی موقت صفحه نمایش و یا تورم در یک پارکینگ یا پارک است نه یک درایو در. پروژکتور ما باید برای دیدار بسیار دقیق کیفیت و استانداردهای فنی و تقریبا هیچ کدام از این یو پی اس های پاپ انجام این کار است.”

اعتراف به آن است یک زمان سخت در فقط در مورد هر کسب و کار در خدمت عموم Lotter می گوید او هنوز هم دوست دارد نشان می دهد کسب و کار.

“از آن استفاده می شود لذت دیدار ستاره های سینما و مدیران و دیدن فیلم های جدید قبل از هر کس شنیده بود از آنها. در حال حاضر آن است که بیشتر در مورد آوردن شادی به زندگی مردم و از دیدن آنها لذت بردن از خود و فرار از نگرانی های خود را برای چند ساعت. ما کسب و کار سرگرم کننده است. هیچ یک از نیروهای شما را به رفتن به سینما. شما وجود دارد با انتخاب.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>