Ertz را هدر می دهد و ما زنان 1-0 برنده بیش اسپانیا

HARRISON, N. J. — با کمتر از پنج دقیقه به بازی و ایالات متحده رو به چشم انداز یک کراوات در برابر یک به سرعت در حال بهبود اسپانیا تعمید مطبوعات در زمان یک ضربه آزاد از جناح و امیدوار جولی Ertz را از آن دریافت کنید.

در گشاد گشاد راه رفتن Ertz ناودان یک ضربه سر به تور در 87 مراسم اهدای دقیقه و قهرمان جام جهانی تمدید بدون شکست خود را خط به 30 بازی 1-0 در SheBelieves جام حذفی در روز یکشنبه در یک فروخته ردبول آرنا.

“جولی است که همیشه یک اولویت در تنظیم قطعات” مطبوعات گفت: پس از ایالات متحده برنده هفتم آن راست بازی در سال 2020 در آماده سازی برای بازی های المپیک توکیو. “من احساس می کنم اگر شما به او یک توپ او می تواند رقابت برای آن است. مهم نیست که او چه کسی است. او فقط در کلاس جهانی.”

مطبوعات با ارسال یک سانتر از سمت چپ پهلو روی یک ضربه آزاد و دروازه بان ساندرا Panos هرگز شانس برای متوقف کردن Ertz هدر با وجود گرفتن یک دست در شات توسط هافبک.

“من لازم نیست بگم اما زمانی که شما این فرصت را من به دور آن به ویژه هنگامی که وجود دارد نه مقدار زمان” Ertz گفت. “SheBelieves مسابقات است که واقعا برای ما مهم است. ما می خواهید را به نفع خود. آن را در سطح جهانی و خدمات شما را به انجام آنچه شما می توانید.”

مطبوعات که به ثمر رساند در آمریکایی’ پیروزی انگلستان در روز شنبه گفت: هیچ کس در ایالات متحده آمریکا تیم همیشه فکر می کند یک بازی به پایان خواهد رسید در یک کراوات.

“حتی زمانی که آن را 85 دقیقه و آن را صفر-صفر ما تفکر ما در حال رفتن به برنده شدن” مطبوعات گفت. “این فقط در مورد زمانی که و چگونه. ما تمام کنند. ما بازی شبیه به آن.”

اسپانیا خوب بازی. آن را تا به حال نه عکس همان است که در ایالات متحده بود و توپ 60% از زمان. آن را نیز نا امید آمریکا برای جلوگیری از آن از فشار دادن در حالت تهاجمی پایان.

“من فکر می کنم ما خوب است” اسپانیایی مدافع ایرنه Paredes گفت. “ما سعی در انجام بازی ما. ما انجام بسیاری از چیزهای خوب است. اما در پایان ما تا به حال بد هدف است. آن سخت است. دوباره تصویر ما خوب است اما هنوز هم ما از دست دادن بازی.”

ایالات متحده دروازه بان الهام Naeher سه موجب صرفه جویی در دومین shutout از این مسابقات است. او را خالی و انگلستان 2-0 روز چهارشنبه در اورلاندو ،

پیروزی به ایالات متحده شش امتیاز و قرار دادن آن در موقعیت به نفع خود چهار تیم مسابقات با یک کراوات در برابر winless ژاپن روز چهارشنبه در Frisco, Texas.

ایالات متحده تا به حال برخی از شانس به ثمر رساند تنها به متوقف شود Panos. او تحت فشار قرار دادند یک شات با مگان Rapinoe بیش از تیر در دقیقه 32 و غواصی توقف در یک محدوده انفجار توسط سامانتا Mewis در 60 دقیقه است.

Naeher جمع آوری شده و یک کم سخت به ضرب گلوله توسط Alexia Putellas در 40 دقیقه است. پیچش یا حلقه زنی به ضرب گلوله توسط مارتا کردنا رفت و فقط در 68 دقیقه و Naeher تا به حال برای رسیدگی به هدر توسط Petullas در جعبه در دقیقه 74.

“ما می دانستیم که آنها خوب” ایالات متحده مربی Vlatko Andonovski گفت: از اسپانیا. “ما می دانستیم که آنها از ویژگی های و توانایی شکست تیم های پایین. دیدیم در زمان چگونه آنها خطرناک می تواند باشد. به همین دلیل ما می خواهیم به بازی تیم هایی مانند اسپانیا و از آنجا که در این روند ما بهتر خواهد شد.”

این مسابقات به پایان می رسد روز چهارشنبه در Frisco, Texas با انگلستان (1-1) رو اسپانیا (1-1) و ایالات متحده بازی ژاپن (0-2). انگلستان با شکست ژاپن 1-0 در بازکن از doubleheader.

در یک pregame جشن مدافع کریستال دان مفتخر شد برای او 100 کلاه در یک بازی در مقابل مکزیک در فوریه. 7. او 39 زن ایالات متحده به آمار که خوانده شده را علامت. Ertz او ساخته شده 100 ظاهر در پیروزی انگلستان در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im