حماسه dunk contest کلاه NBA All-Star شنبه شب

شیکاگو — هارون گوردون از دست یکی دیگر از حماسه dunk contest. و آن را توسط چند اینچ — یعنی بالای Tacko سقوط ،

جرثقیل جونز جونیور در نهایت خود را مدتها در انتظار dunk contest عنوان به عنوان یک علامت تعجب به حماسه All-Star شنبه شب هر دو برای او و گرمای میامی. جونز جونیور و گوردون مورد نیاز دو فوق العاده dunks هر کدام در دور نهایی قبل از تصمیم گیری یک برنده جونز جونیور غالب 48-47 در این که تعیین می شود که در سمت چپ با جایزه.

میامی Bam Adebayo موفق به کسب مهارت عنوان به عنوان به خوبی و ساکرامنتو دوستان Hield در زمان 3-نقطه تاج. خود را برنده شدند مطلق وجود نداشت ابهام: توپ رفتن در گفت داستان. این dunk contest — بسیار شبیه به یک بین مایکل جردن و دومینیک ویلکینز در شیکاگو 32 سال قبل پایین آمد به قضات’ تماس بگیرید.

Dwyane Wade یکی از قضات و او گفت: او می خواست به شرکت غوطه دادن برندگان مسابقه اما قضات گفته شد که آنها تا به حال برای انتخاب یک برنده است.

و هنگامی که گوردون اورلاندو جلو سقوط کرد که به ژاک LaVine در فراموش نشدنی غوطه دادن مسابقه در تورنتو چهار سال پیش برداشت 7-پا-5 سقوط به بیرون آمدن برای آخرین بار او را غوطه دادن — سقوط بازی های بسکتبال در اورلاندو در UCF — آن نهایی شد خطر پاداش لحظه ای.

گوردون که می خواستم به پرش را بیش از کمی کوتاه تر-از-سقوط شکیل اونیل اما رو دعوت خود را کاهش یافته است تصمیم به سقوط و نیاز به 49 به نفع خود. اما او کاملا روشن پاییز و قضات به او 47. فقط می خواهم که جونز قهرمان شد.

“بلندترین شخص در ورزشگاه” گوردون گفت. “پریدن از کسی 7-5 و dunking آن هیچ شاهکار آسان است. چه می خواهم من 47? بیا مرد. آنچه ما انجام می دهند؟”

دور اول پر بود از غرفه: جونز جونیور — اش را جشن می 23rd, تولد تولد کیک و Adebayo در دادگاه اول خود را غوطه دادن گوردون رفت و بیش از شیکاگو بومی Chance The Rapper برای یک اسلم میلواکی را پت Connaughton پریدم بیش از دیگران هم تیمی Giannis Antetokounmpo و بوسید توپ شیشه ای قبل از دوم خود غوطه دادن و لس آنجلس لیکرز’ دوایت هاوارد آورده خود را سوپرمن غوطه دادن از سالها پیش به عنوان به خوبی.

جونز جونیور و گوردون به عنوان دو فینالیست. گوردون کامل بود در هر غوطه دادن تا یکی از آخرین رفتن بیش Chance The Rapper چند بار به عنوان به خوبی به لذت از شیکاگو جمعیت.

اما در پایان جونز ثابت نبوی.

“من گفت: من می خواهم آن را انجام دهد” جونز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>