‘سرگرم عیسی مسیح در کلیسای پارکینگ

برای اولین بار در هفته از صبح روز یکشنبه سکوت زده بود توسط عبادت از تایید کلیسا. آن نیست peals از زنگ که احضار روح, هر چند نه با داخل سالن اجتماعات هنوز هم ممنوع سونوما کانتی اقامت در خانه سفارش دهید. این یک گروه کر از ماشین شاخ.

“بیا در ایجاد برخی از سر و صدا!” یک زن جوان به نام از مرحله بنا در خارج از پیروزی کمک رسانی سانتا رزا به عنوان همکار عبادت در اطراف او دست تکان دادند رنگی پرچم خواند به میکروفن و ارائه نسخه پشتیبان تهیه کوبه ای به پا زدن کردن 11 صبح خدمات.

و گله موظف تکیه بر شاخ از فاصله مناسب وسایل نقلیه آلاینده شن پارکینگ سباستوپول جاده کلیسا.

آن را نشانه دیگری از شهرستان چرا تولید نسل از گسترده اجتماعی و اقتصادی در خواب زمستانی هستند و شاید یک منادی بزرگتر تغییرات — هر چند آنها ممکن است می آیند و بدون برخی از کشمکش سیاسی.

کلیسای تجربه شده است یکی بیشتر تلفات این بیماری همه گیر کوروناویروس که فرستاده بسیاری از عبادت خدمات آنلاین هنگامی که Sonoma County Health افسر دکتر Sundari Mase تحمیل پناهگاه در محل محدودیت مارس 18. بسیاری از خدمات باقی مانده مجازی یکشنبه با وجود Mase تصمیم جمعه اعلام کرد اجازه رانندگی در خدمات.

چند, هر چند hustled به میزبان خود parishioners یکشنبه. یکی بود پیروزی Outreach church. یکی دیگر از فقط یک زن و شوهر مایل دور شد استوونی پوینت Christian Fellowship. در حالی که پیروزی توسعه پیش بینی شده کلمه با یک بند از سخنرانان با هدف اتومبیل استوونی پوینت مسیحی در زمان یک رویکرد متفاوت — شرکت کنندگان تشویق شدند به لحن 95.1 FM به شنیدن انجیل.

موقت منبر در خارج از کلیسا در استوونی پوینت جاده با مته سوراخ نشانه آن است که به عنوان خوانده شده: “ما واقعا واقعا واقعا واقعا از دست رفته شما است.”

احساس ظاهرا متقابل بود. پارکینگ کلیسا بیشتر بود کامل برای 10:15 خدمات با 30 تا 40 وسایل نقلیه حمایت به فضاهای برای مشاهده بهتر از رسیدگی. زمانی که این سرویس به پایان رسید عبادت ساخته شده آهسته در صفوف منظم از بسیاری serenaded توسط سرودهای. یک زن و شوهر جوان نشسته در اردوگاه صندلی در بستر برداشته باشگاه Longhorn وانت دست تکان داد در همکار نمازگزاران به عنوان آنها به سمت چپ.

روشن است که به طور منظم churchgoers گرسنگی معنوی ربانی.

“این چیزی است که کمک می کند تا مردم از طریق این هفته گفت:” مایک هرناندز مهمان مدیر خدمات در پیروزی کمک رسانی سانتا رزا. “زمانی که آنها می آیند به یک جایی مثل این, آنها, امید, آنها الهام بخش آنها انگیزه. هنگامی که آن را ندارد, شما می بینید همه این چیزهایی که بالا برود. شما می دانید افسردگی می رود تا اعتیاد به الکل می رود تا سوء استفاده بالا می رود.”

او و همسرش ویکتوریا ملاقات در پیروزی کمک رسانی یک دهه پیش. هر دو فارغ التحصیل از کلیسای برنامه های بازیابی و به شدت درگیر در عبادت وجود دارد. توانایی پاسخگویی حتی در یک پارکینگ را فراهم می کند چیزی است که آنها نمی گرفتن از خدمات آنلاین.

“گاهی اوقات هنگامی که شما در حال تماشای آنلاین شما در اتاق نشیمن خود را به طوری که حس تنهایی” ویکتوریا هرناندز گفت. “و آن را نشانی از احساس وجود یک مانع بین شما و صفحه تلویزیون.”

کلیسا او را سرسخت تر بود بیشتر در مورد باز کردن. پیروزی کمک رسانی شده است میزبانی درایو کردن خدمات برای چندین هفته ، skirting Mase را رهنمود.

کلیسا پناهگاه را تبدیل به یک نبرد در میدان نبرد در بحث بر سر بازگشایی امریکا است. هفته گذشته یک وکیل به نمایندگی از یک کلیسا در لودی گفت: بیش از 1200 کالیفرنیا شبان را امضا کرده اند “اعلام ضرورت,” سیگنالینگ قصد خود را برای باز کردن درب به نمازگزاران یکشنبه آینده بدون و یا بدون اجازه از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de