انگلیسی مراحل به کمک D-روز بزرگداشت

بنوویلل فرانسه >> جوهر از جنگ یاد شده است به مطمئن شوید که افتاده هرگز را فراموش کرده ام. تمام طول می کشد یک تاج گل کوچک چوبی صلیب کمی نشانه بر دور قبر به نشان می دهد که مردم هنوز هم در مورد مراقبت از خود کاهش یافته است, قهرمان پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادر بزرگ.

در این سال اگر چه این بیماری همه گیر در پا محرومیت همه سفر برای خانواده ها برای بازدید از جنگ جهانی دوم قبرها در فرانسه نرماندی که در ژوئن 6 مشخص شده 76th سالگرد حماسه D-روز نبرد, زمانی که نیروهای متفقین با موفقیت با هجوم به سواحل و تبدیل جنگ علیه نازی ها.

بنابراین نگران خانواده ها تبدیل به بهترین چیز بعدی: انگلیسی زندگی در D-روز خاک مستمری با یک قلب بزرگ و یک سوراخ کوچک در دستور کار خود دارد.

برای سال, استیون Oldrid, 66, کمک کرده بود, با D-روز رویدادهای اطراف سواحل که در آن سربازان انگلیسی فرود آمده بود — و اغلب در سمت چپ زندگی خود را پشت سر — می شود آن را ساماندهی پارکینگ های pipers برای نشان دادن و یا گرفتن حامیان مالی برای جانبازان شام.

گذاشتن تاج های گل اهدا ، هر چند به نظر می رسید چیزی خاص می باشد برای خانواده ها و دوستان نزدیک تنها.

اما در همه گیر بار همه گیر قوانین اعمال می شود. Oldrid بود که اولین تماس در ماه مارس است.

“من در واقع فشرد تا زمانی که من اولین درخواست” Oldrid گفت. “من همیشه از طرف دیگر همیشه در پس زمینه” او گفت:.

“آنها پرسید:” استیون شما می توانید وضع ما تاج گل? آنها مرا فرستاده پنج و سپس یکی دیگر گفت: “می تواند به شما در ذخیره کردن یکی برای من پاریس?’ ‘می تواند به شما در ذخیره کردن یکی برای پدر من?'”

قبل از او می دانست که در این سال فوق العاده ای او را تبدیل به فوق العاده ای تاج گل-لایه — اثبات این که محبت را نمی توان شمارش در پوند, یورو یا دلار اما در زمان و تلاش برای سازماندهی یک روز در اطراف خواسته های دیگران است.

ژوئن 6 با نزدیک شدن جعبه تاج های گل اهدا و قبر نشانگر انباشت اشیاء بدست آمده در گاراژ خود را. و برای تسکین اعصاب خانواده او نیز فیلمبرداری زنده برای Facebook چندین مراسم و تاج گل-layings.

در میان کسانی که به مبارزه با نه قادر به رفتن به نرماندی در سال جاری جین Barkway-Harney از جانباز خلبان گلایدر نظام جامعه که پدرش در شرکت فرود D-روز.

“این باعث می شود من احساس می کنم از لحاظ جسمی بیمار به دلیل شما احساس به عنوان اینکه شما اجازه همه پایین,” او گفت:. “من احساس می کنم به شدت آن است که حق ما و وظیفه ما برای رفتن.”

هنوز هم هر چه Oldrid است پرسید: “من می دانم که او می گویم بله, چرا که او در واقع نمی دانم کلمه” نه.” آن را در فرهنگ لغت خود گفت:” Barkway-Harney.

از طریق آن همه Oldrid نگه می دارد و یک لبخند.

“این تا کنون هرگز خواهد بود که یک بار گفت: “این یک لذت و یک افتخار است.”

چه او در بازگشت ؟ در اینترنت این است که “با تشکر از شما, Steve. یک قلب بزرگ و شست به بالا,” او گفت:.

و از کار قبلی خود را کمک به خانواده و دوستان از جانبازان, او می داند که چیز دیگری در حال آمدن است ،

“آنها در واقع من را برخی به زبان انگلیسی محصولات مانند چای کیسه ای و سالاد, کرم پخته لوبیا و چیپس برای کودکان و نوجوانان.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>