پایان دور 1 احساس مانند فصل را پایان می گوید ملبورن کاپیتان حداکثر Gawn

Max Gawn and the Dees were well beaten.
آیکون دوربینحداکثر Gawn و Dees بودند و مورد ضرب و شتم. اعتبار: GARY روز/AAPIMAGE

ملبورن کاپیتان حداکثر Gawn اذعان می کند این احساس پایان فصل زمانی که نهایی آژیر به صدا در Optus ورزشگاه به عنوان AFL رفت و به وقفه حداقل تا مارس 31.

West Coast و ملبورن بازیکنان تنها آنهایی که در لیگ که وارد یک دور دانستن AFL تا به حال معلق بازی در میان coronavirus بحران است.

Gawn گفت: آن را دشوار است به توان ذهنی و قبول آنچه که به معنای.

“این یک احساس عجیب و غریب,” Gawn گفت.

“احتمالا شبیه به یک دور 23 احساس صادقانه و واقعا نمی دانستند چه بود. به طور خودکار ما تخت زیرا ما در اینجا برای برنده شدن در این بازی از پایی و ما نداشت.

سه کلمه تجزیه و تحلیل از هر عقاب

که تحت تاثیر قرار گرفته و چه کسی نیست

“ما احساس ما تا به حال بسیاری از مردم ما در تلاش بودند به بازی برای ما به آنها اجازه پایین توسط scoreline. که نهایی آژیر بود کمی عجیب و غریب است.

“چه کسی می داند که پایی در حال رفتن به اتفاق می افتد دوباره ؟ پایی طبیعی است برای ما. اما بسیاری از مردم در سراسر جهان در حال از کار روز خود را خارج از هنجار. ما فقط یکی دیگر از آنها است. از آن خواهد شد جالب 8-10 هفته.”

Gawn گفته مهم برای شیاطین به نمایندگی از این باشگاه به شدت دیروز و در حالی که آنها شروع به ضعیف و ازمایش کرده با 27 امتیاز در سه ماهه آنها رقابتی برای بقیه بازی را از دست داده و با 27 امتیاز.

بازیکنان و باشگاه ها خواهد کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه لیگ برنامه ادغام مجدد بازیکنان و باشگاه ها در هفته های آینده پس از بحث و گفتگو با AFL. Gawn گفت که او هنوز هم با تمرکز بر آنچه که آن را برای پیروزی در این فصل است.

“من هنوز هم در فوتبال 2020 حالت,” او گفت:.

“من نمی دانم وقتی که برای رفتن به زمانی که بعد از بازی فوتبال است برای رفتن به. اما من شخصا به من آموزش برای بازی بعدی.

“من نمی دانم اگر من مجاز در خارج از منزل. من نمی دانم اگر من بر روی تردمیل داخل اما این که سر من است در حال حاضر.

“من احتمالا پرتاب یک زن و شوهر از curveballs بیش از دو روز آینده در مورد آنچه که من در واقع می توانید انجام دهید که ما در حال بازی بعدی اما این است که سر من است در حال حاضر.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>