اورژانس و امدادگران و EMTs انطباق با COVID-19 تغییرات

در طول دو ماه گذشته هونولولو را متخصصین و تکنسین های پزشکی اورژانس مجبور به انطباق با تغییرات COVID-19 آورده به بقیه شهر — چیزی که آنها همچنان به انجام حتی در حال حاضر.

برنت Shimabukuro, 30 بوده و پیراپزشک با هونولولو اورژانس خدمات پزشکی برای مدت چهار سال گفت: پاسخ به 10-15 تماس در هر شیفت 12 ساعته قبل از COVID-19 ضربه هاوایی.

در طول شیوع آن شده است و نزدیک به نیمی از آن.

“هنگامی که … سفارش از طریق به ماندن در خانه ما بودند شاید به طور متوسط شش تا هشت خواستار یک شب” او گفت:.

در 25 مارس رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige دستور ساکنان خانه بمانند و “غیر ضروری” کسب و کار نزدیک است. اورژانس و ارائه اطلاعات به Honolulu Star-Advertiser نشان می دهد که اورژانس dispatchers به طور معمول دریافت 250-300 911 تماس در هر روز برای بسیاری از مارس.

گالری عکس: امدادگران اورژانس پزشکی تکنسین انطباق با تغییرات در آورده با کروناویروس

پس از اوج شیوع این بیماری در اواخر ماه مارس آن را دریافت کرده است حدود 200 تماس های روزمره و اغلب کمتر از آن است.

اما Shimabukuro که با این نسخهها کار در شهر هونولولو گفت: حجم کار فیزیکی مانده است در مورد همان.

“فیزیکی تلفات در بدن خود احساس می کنم در مورد همان است حتی اگر حجم تماس کمتر است,” او گفت:. “مصرف آن دسته از اقدامات احتیاطی اضافی و مطابق با اصول بهداشتی همه چیز هر روز احساس می کنم فقط به عنوان خسته از رفتن به خانه به عنوان یک 12-تماس تغییر است.”

اورژانس اساسا رفتار همه تماس گیرنده به عنوان اگر آنها COVID-19. امدادگران و EMTs پاسخ به تقریبا هر تماس با پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی: دستکش N95 ماسک صورت و سپر و یا عینک. گاهی اوقات آنها با استفاده از ناراحت کننده لباسهای اگر یک بیمار مشکوک به جدید کروناویروس.

و اگر بیمار منتقل می شود در آمبولانس اورژانس را صرف حدود 10 دقیقه پاک کردن و یا اسپری کردن سطوح داخل.

استفاده مداوم از PPE تمیز کردن و نظارت با توجه به Shimabukuro چیزی است که امدادگران و EMTs هستند مورد استفاده قرار گرفتن به.

اما زمانی که اولین موارد COVID-19 در هاوایی بودند گزارش اورژانس کارکنان متزلزل شد.

سونیا Austin پیراپزشک در Nanakuli با 21 سال تجربه گفت: ترس از عدم قطعیت رایج بود در اورژانس در ماه مارس و کارکنان نمی خواهید به کار می آیند.

“در ابتدا ما واقعا نمی دانم چه باید بکنید تا آنجا که حفاظت از خودمان به طوری که بسیاری از خدمه در Nanakuli خیلی می ترسم برای رفتن به تماس” او گفت:. “هر روز قوانین تغییر بودند. هر روز — هر شیفت.”

Austin گفت که او تا به حال به دور از خانواده برای جلوگیری از به طور بالقوه گسترش این ویروس به آنها. دختر او که همچنین یک امدادگر مجبور به انجام چیزی مشابه به همین.

او توضیح داد که بسیاری از دیگران نیز نگران بودن در مورد به طور بالقوه گرفتن خانواده بیمار و گفت: حتی امروز برخی از آنها نگه داشتن فاصله خود را.

“برای افرادی که با کودکان و مردم با خانواده های آنها فقط نمی خواهید به کار می آیند و ما نمی تواند آنها را سرزنش. … آنها نمی خواهید برای دریافت اعضای خانواده خود بیمار” Austin گفت.

بیشتر شناخته شده است در حال حاضر در مورد COVID-19 و نحوه مقابله با آن, بنابراین برخی از کسانی که نگرانی کشور دیگر به عنوان ترسناک اما EMS هنوز هم نگرانی های خود را.

در حالی که هنوز وخیم نشده کریستوفر Sloman, اورژانس,’ اقدام ارشد گفت: PPE کمبود همچنان یک مشکل است. او پیش بینی شده است که اورژانس در حال حاضر حدود شش هفته ارزش N95 ماسک اگر این ماسک ها دفع پس از هر تماس.

اورژانس و امدادگران و EMTs نیازی به استفاده مجدد از آنها ماسک — یک اقدام اضطراری مورد استفاده توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی در نقاط کشور با PPE کمبود — اما اگر ماسک اعتقاد به پاک کردن به اندازه کافی آنها می تواند بررسی شود تا سه بار با استفاده از نور ماوراء بنفش درمان است.

دن راس جمهور از هاوایی انجمن پرستاران گفت: اجماع است که استفاده مجدد از مقادیر ماسک بهتر است با استفاده از فولاد و یا دیگر شل-اتصالات ماسک. اما او ترجیح میدهد در طول همه گیر که N95 ماسک استفاده می شود پس قبل از اینکه مقادیر و ذخیره اضطراری تنها با استفاده از.

بیشتر ماسک دستور داده شده است برای EMS اما Sloman گفت روشن نیست زمانی که آنها می رسند.

او همچنین اذعان کرد که این می تواند دشوار شدن راحت با برخی از تغییر رویه اورژانس ساخته شده است. N95 ماسک ها شناخته شده بودن دشوار به نفس در خود و سپر و عینک مستعد ابتلا به اسپری اما امدادگران و EMTs اغلب به پوشیدن آن در طول روز است.

“ما تا به حال (کسی) که در روند گزاری تراشه یک فرد و مسائل خود را fogged و او نمی تواند از دیدن” Sloman گفت. “او غریزه بود به آن را (PPE) به انجام این کار است. ما بدحجابی او کمی است که, اما این نوع از مسائل است که ما قصد داریم به ادامه پیدا کردن راه هایی برای غلبه بر است.”

اما با تایید COVID-19 نفر در اورژانس تا کنون به نظر می رسد آن اقدامات پیشگیرانه مشغول به کار هستند.

اورژانس و نیروبخش است خود را به عنوان این شهرستان آغاز می شود باز به بالا. در روز شنبه یک روز پس از غیرضروری فروشگاه های خرده فروشی اجازه داده شد برای باز کردن شهردار کرک کالدول باز هونولولو سواحل.

Shayne Enright سخنگوی اورژانس گزارش شده که اقیانوس ایمنی مشغول شنبه و ساخته شده و بیش از 250 اقیانوس نجات. اورژانس تا به حال برای کمک به برخی از کسانی که نجات.

امدادگران و EMTs به احتمال زیاد خواهد شد در پاسخ به مطلب noncoronavirus شرایط اضطراری به عنوان هاوایی همچنان به پهن کردن آن COVID-19 منحنی و مردم سرمایه گذاری در خارج.

دولت وزارت بهداشت گزارش کرده 640 مجموع موارد در هاوایی, اما ممکن است آن را ثبت کرده است بیش از پنج مورد جدید در یک روز از جمله صفر در روز دوشنبه.

رژیم صهیونیستی. دیوید Ige در یک نشست خبری دوشنبه نشان داد چهار فاز طرح بازگشایی دولت در اقتصاد و پیش بینی سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند ویروس را تحت کنترل.

هنوز Sloman گفت: اورژانس به احتمال زیاد تجربه جدید “عادی” است که می تواند سال های گذشته — و یا تا زمانی که یک واکسن برای COVID-19 باعث می شود خود را به طور گسترده ای در دسترس است — از آنجا که این ویروس همچنان به گردش در سراسر جامعه.

“تا زمانی که ما رسیدن به نقطه ای که در آن اکثریت جمعیت است و مصونیت پس از آن خواهد شد یک روند ثابت, بنابراین من پیش بینی EMS خواهد بود با انجام کارهایی مانند پوشیدن ماسک داشتن به (ضدعفونی) ماسک بعد از هر تماس و … برای آینده قابل پیش بینی” او گفت:.

یکشنبه آغاز ملی اورژانس در هفته و Sloman گفت: این ویژه در این سال به دلیل از کار امدادگران و EMTs در طول بیماری همه گیر. او گفت: مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم هستند از این بیماری همه گیر و به نام EMS “نوک نیزه.”

Austin گفته شده است وجود دارد ابراز حمایت از جامعه و او دیده است کمک های مالی از PPE و حتی مواد غذایی به اورژانس. اما برای او که یک امدادگر است که مسئولیت برای مراقبت از دیگران است.

“افرادی که نمی توانند به بیمارستان … ما باید برای رفتن و مراقبت از آنها را,” او گفت:. “بنابراین ما احساس می کنیم مثل یک حس وظیفه اما بیشتر ما باید به مراقبت از مردم است.”

این همان برای Shimabukuro.

“این اورژانس’, لحظه بیمارستان, لحظه بقیه از اولین پاسخ دهندگان’,” او گفت:. “ما هیچ چاره ای آن را به کار. این سهم ما به جامعه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de