اشتغال اعداد بهبود برای هاوایی ملت به عنوان کسب و کار بازگشایی

استخدام در هاوایی در حال نشان دادن نشانه هایی از بهبود در کنار ملی بیکاری کاهش در ماه گذشته.

ایالات متحده روز جمعه گزارش داد که نرخ بیکاری در کشور کاهش یافته و به 13.3 درصد در ماه مه از 14.7 درصد در ماه آوریل است.

مقایسه داده ها توسط دولت هنوز در دسترس نیست اما وزارت کار ایالات متحده گزارش روز شنبه که هاوایی نرخ بیکاری بهبود یافته بود به 20.6 درصد در هفته منتهی به مارس 16 از 22.3 درصد در ماه آوریل است.

قبل از گسترش این رمان coronavirus منجر به اقامت در خانه سفارشات و توقف غیر ضروری کسب و کار عملیات هاوایی نرخ بیکاری شد و کمتر از 3% و یکی از پایین ترین در کشور است.

هاوایی نرخ بیکاری در ماه آوریل سوم شد و در میان بدترین کشورهای پشت نوادا در 28.2 درصد و میشیگان در 22.7 درصد.

کارگران در هاوایی نیز تا به حال برخی از بزرگترین مشکلات دریافت چک بیکاری به این دلیل که دولت سیستم کامپیوتری برای ادعای نبود برای رسیدگی فوق العاده حجم بالا.

دولت وزارت کار و روابط صنعتی تولید یک سری از راه حل راه حل های بیش از چند ماه گذشته به سهولت تقاضای انباشت شده که هنوز هم ادامه دارد و روز جمعه گفت که آن را به پرداخت نزدیک به 1 میلیارد دلار در سود حاصل از ممکن است از طریق پنج شنبه از جمله استاندارد دولت چک بیکاری فدرال جایزه ویژه فدرال برای پرداخت های خود اشتغالی و دیگر غیر متعارف کارگران است.

بهبود تدریجی در اشتغال است و انتظار می رود برای ادامه این ماه و پس از آن در سال به عنوان, بیشتر, هاوایی, کسب و کار توقیف در پاسخ به COVID-19 بازگشایی با اجازه دولت.

بهبود محلی, اما, می تواند آهسته تر از بسیاری از کشورهای دیگر که باید تهاجمی تر بوده است با بازگشایی برنامه با وجود COVID-19 مورد حجم آن نشده است که به طور مداوم به عنوان موارد در هاوایی است.

در روز جمعه, اوآهو رستوران ها اجازه داده شد به سر ناهار خوردن در سرویس جدید با ظرفیت محدود به عمل اجتماعی فاصله.

دراماتیک تر و سریعتر ارتجاعی برای اشتغال در هاوایی نیست پیش بینی شده به دلیل محدودیت در گردشگری — بزرگترین تک کمک کننده به اقتصاد دولت — هنوز برداشته شود.

به عنوان یک نتیجه بسیاری از هتل ها بسته باقی می ماند و بسیاری از کسب و کارهای دیگر به شدت وابسته به بازدید کنندگان — از جمله شرکت های حمل و نقل, جاذبه های خرده فروشان و رستوران ها — سخت تحت فشار برای بازگرداندن کارکنان.

مد محلی خرده فروش مربا جهان توقیف آن شش هاوایی فروشگاه در ماه مارس در آورده و تعداد نسبتا کمی از کارگران در ماه آوریل به ادامه عملیات کارخانه و فروش آنلاین است که شامل یک خط از ماسک صورت.

غیرضروری خرده فروشان مجاز به بازگشایی ماه گذشته اما رهبران این شرکت نمی تواند تصور بازگشایی و rehiring اکثریت قریب به اتفاق کارگران تا مستند گردشگری برداشته شده است.

“فروشگاه های ما هستند در مناطق رفت و آمد مکرر” گفت: Lei, روآن, مربا جهان خرده فروشی مدیر. “ما امیدوار به بازگشت به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

از جمعه محلی میگوید مشخص نیست که چگونه گردشگری خواهد بود و مجاز به ادامه.

یوجین تیان اقتصاددان ارشد با وزارت امور خارجه, کسب و کار, توسعه اقتصادی و گردشگری گفت: در ماه گذشته که او انتظار می رود هاوایی نرخ بیکاری برای ماه های مه و ژوئن را به دلیل کسب و کار rehiring به عنوان آنها بازگشایی و یا دریافت بخشایش فدرال چک حفاظت از برنامه وام.

با توجه به خبر مربوط به داستان جمعه ملی سود کار خود را در ماه مه بودند قوی تر از برخی از اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که بازگشایی کسب و کار به یاد می آورد کارگران است.

اداره آمار کار گزارش ملی گفت: اشتغال بزرگترین افزایش از مواد غذایی و نوشیدنی بخش خدمات که در آن اشتغال افزایش 1.4 میلیون در ماه مه پس از صنعت ریخته 6.1 میلیون شغل در ماه مارس و آوریل.

اوقات فراغت و مهمان نوازی مشاغل رز آینده بیشتر تا 1.2 میلیون نفر در سراسر کشور پس از سقوط حدود 8.7 میلیون دلار در ماه مارس و آوریل.

قابل توجه دیگر دستاوردهای ملی ساخته شد در خرده فروشی پوشاک, خودرو, نمایندگی مجاز و فروش کلی کالا, فروشگاه های دندانپزشکی و کمک های اجتماعی کار دسته.

“این بهبود در بازار کار منعکس محدودی از سرگیری فعالیت های اقتصادی است که محدود در مارس و آوریل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و تلاش برای مهار آن” در این گزارش است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de