کارمند در سانتا رزا ارشد مراقبت در منزل تست مثبت برای coronavirus

یک عضو ستاد در سانتا رزا زندگی کمک و مراقبت از حافظه تسهیلات Oakmont از ویلا کاپری دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس این شرکت اعلام کرد که روز شنبه در یک ایمیل فرستاده شده به ساکنان’ خانواده.

ویلا کاپری ساکنان خواسته شده است برای منزوی کردن در آپارتمان خود را و تسهیلات را “به طور فعال نظارت بر تمام ساکنان و اعضای تیم برای علائم مدیر اجرایی” استفانی Limberg گفت: در یک ایمیل به اشتراک گذاشته شده با فشار حزب دموکرات توسط خانواده ها است.

Limberg بلافاصله پاسخ به تلفن و پیام های ایمیل به دنبال نظر پنج شنبه بعد از ظهر.

این سومین coronavirus مورد به عموم ظهور در میان کارگران در یکی از شهرستان سونوما 20 پرستاری ماهر امکانات و 177 مقیم خانه های سالمندان.

ویلا کاپری است که با همکاری نزدیک با سونوما کانتی وزارت بهداشت است و مصرف نامعلومی “اقدامات پیشگیرانه” با توجه به Limberg ایمیل. کارمند شده است به کار در 10 روز گذشته و نمی خواهد به بازگشت به کار “تا اطلاع ثانوی” او نوشت.

اخبار عمیقا نگران کننده به کیم سنگ که 81 ساله و مادر است زندگی در ویلا کاپری. سنگ زندگی می کند که در ساکرامنتو شده است و قادر به دیدار مادر او پس از دولت ممنوع بازدید کنندگان به گروه مراقبت از امکانات در اواسط ماه مارس.

“من امیدوارم و انتظار داریم که آنها در حال رفتن به آزمون هر ساکن و عضو هیات وجود دارد,” سنگ گفت. “من نگران مادرم. من خوشحالم که او در آنجا زندگی می کند و دریافت مراقبت های خوب وجود دارد اما دیدن آنچه اتفاق افتاده دیگر در زندگی کمک و پرستاری امکانات من نگران هستم.”

سنگ همچنین در سمت چپ پیام با Limberg و دریافت پاسخ ایمیل در چهارشنبه شب نشان می دهد تسهیلات قصد ندارد برای تست هر کسی که کار می کند و زندگی در ویلا کاپری.

“ما به دنبال دستورالعمل CDC و محلی ما عمومی وزارت بهداشت. اگر ما برای تست هر کس ما را تنها دیدن یک ضربه محکم و ناگهانی شات از آن روز در زمان آینده” Limberg نوشت: در ایمیل.

جینا Pippin که مادر زندگی در ویلا کاپری گفت: Limberg به او گفت که یک کارمند در مراقبت از کارکنان در معرض شده بود به این ویروس توسط یک هم اتاقی حدود دو هفته پیش بود اما تنها به تازگی آزمایش COVID-19. به کسانی که اندک اطلاعات اگر دقیق به نظر می رسد نشان می دهد تسهیلات می تواند عمل کرده و هر چه زودتر برای محافظت از ساکنان.

Pippin که زندگی در سانتا رزا گفت: او نیز فوق العاده در مورد او نگران است که 85 و آسم و بیماری انسدادی مزمن ریوی شرایط است که می تواند او را بیشتر در معرض خطر عوارض این بیماری است. اگر چه او صحبت می کند با مادر او روزانه او آگاه مادر او در حال حاضر رنج می برد از اثرات انزوا.

“من مادرم” Pippin گفت. “من می خواهم به فکر می کنم آنها در حال انجام همه چیز آنها می توانند به ویژه در پرتو این واقعیت است که شما به عنوان خوانده شده تمام این مراقبت از خانه ها که ویران شده توسط این بیماری این ویروس است.”

همانطور که از شنبه شب آزمایشات تایید کرده بود 286 موارد coronavirus در شهرستان سونوما. از کسانی که 109 فعال بودند و 153 بهبود بود. پس اولین مورد شناسایی شد 2 مارس سه نفر کشته و 27 بستری شده اند.

دو دولتی تست سایت در سونوما کانتی را به دو برابر ظرفیت هفته آینده در پی غیر منتظره در تقاضا. حدود 2000 نفر از ساکنان را امضا کرده بود تا برای آزمایشات قبل از این سایت تا به حال حتی روز سه شنبه آغاز شد باعث یک ساعت 3 صبح ایمیل از مسئولان شهرستان به حالت اضطراری رهبران به دنبال ظرفیت بیشتری برای آزمایش است که برای اولین بار به همه شهروندان بدون در نظر گرفتن سن علائم و یا شرایط بهداشتی اساسی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de