کارمند در سانتا رزا پزشکی آزمون تولید کننده مثبت برای coronavirus

سانتا رزا مبتنی بر NeilMed داروسازی است که تحت تمیز کردن عمیق آخر این هفته پس از یک انبار کارمند آزمایش مثبت برای COVID-19 شرکت صاحبان میگویند.

این شرکت که تولید سینوس بار شستشو و ضد احتقان بینی, متوقف, تولید عملیات جمعه پس از کارمند مطلع این شرکت در روز پنج شنبه از مثبت coronavirus آزمون.

“در روز پنج شنبه شب ما بسته در عرض یک ساعت پس از مطلع شدن و تماس (شهرستان) عمومی وزارت بهداشت گفت: NeiMed صاحب Dr. Ketan مهتا.

مهتا گفت: کارکنان در سلامت” و خود منزوی در خانه. او گفت: کارکنان در آخرین روز کاری بود, مارس 26.

کارمند که با این نسخهها کار در NeiMed را “انبار 2,” بیدار شد روز بعد با بدن درد مهتا گفت. این شرکت خواست کارمند تست کنید و نتیجه تست مثبت آمد در پنجشنبه مهتا گفت.

“کارمند خوب انجام شده است که از امروز صبح,” او گفت:. “و هر کسی که در آن ساختمان دوم انبار که ممکن است در تماس با کارمند نیز در انزوا.”

مهتا گفت: کارکنان با COVID-19 ندارد هر گونه تماس با NeilMed محصولات. کارمند کار در درجه اول برنامه ریزی کامیون وانت از طریق تلفن و کامپیوتر است.

مهتا گفت: او را استخدام حرفه تمیز کردن خدمات با تجربه تمیز کردن بیمارستان ها و دیگر امکانات پزشکی. که کار می رود که همچنان از طریق آخر هفته.

“ما انتظار داریم که در روز دوشنبه” او گفت:.

NeilMed حدود 150 نفر پرسنل در آن سانتا رزا امکانات حمل و نقل هوایی بلوار شمال Charles M. Schulz-Sonoma County Airport او غم انگیز است. اما مهتا کارمند گفت: به احتمال زیاد فقط در تماس با حدود چهار یا پنج سایر کارکنان از 15 که کار در انبار.

مهتا گفت: او به اجرا در تعدادی از سیاست ها و روش های به حداقل رساندن احتمال عفونت کروناویروس در این مرکز در نظر گرفته است که یک کسب و کار ضروری تحت این شهرستان در حال حاضر پناهگاه در محل سفارش.

که منظور تعریف مراقبت های بهداشتی عملیات به عنوان ضروری کسب و کار. این شامل بيمارستان دراز مدت مراقبت از امکانات و درمانگاه دندانپزشکان داروخانه ها با مجوز شاهدانه کسب و کار و دارویی و بیوتکنولوژی شرکت, در میان دیگران.

در NeilMed, مهتا گفت: او را نصب حرارتی اسکن تجهیزات است که به طور مداوم نظارت بر کارکنان’ درجه حرارت برای علائم تب. کارمند درجه حرارت نیز به صورت دستی حذف به عنوان بررسی کارکنان را وارد کنید و ترک ساختمان, او گفت:.

دیگر COVID-19 پیشگیری مراحل عبارتند از: نیاز به سخت اجتماعی فاصله در اتاق ناهار ارائه داغ و پخته شده وعده های غذایی و ممنوعیت استفاده از مایکروویو به طوری که کارکنان در حال دست زدن همان دکمه.

مهتا گفت: او مظنون کارمند قراردادی coronavirus خارج از مرکز.

شما می توانید رسیدن به تحریریه مارتین Espinoza در 707-521-5213 یا [email protected] در توییتر @pressreno.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>